Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @michaela___  Některé holky ubíraly v pase 2 cm a přidávaly na délce 5cm. Vyložená nespokojenost se tady se Zimem mezi holkami neobjevila.

• @salonvanessa  Kolik u Vás ušití takových šatiček stojí? Děkuji

• @funnym  dobrý den tento model vyšel na 8000kč

• Sponzor fóra
  • děkuji 😉 .a ten Zima je jediný vyzkoušený číňánek,který šije?

• @vverru   zatím to opravdu tak vypadá , že je snad jediný, který šije kvalitně z dobrých materiálů. Viděla jsem tu šaty od různých jiných číňanů , ale nikdy to nebylo ono, byli třeba levnější, ale tu kvalitu to nemělo. Jedině Jasmines bridal shop šijí lépe než Zimo, ale taky to u nich vyjde celkově tak o 3 tis. dráž.

• Tak mi dnes Zimo odpověděl, že tyto šatky http://www.bestbridalprices.com/images/maggie/+/large/ASM3297.html by ušil za $330 a tyto http://www.bestbridalprices.com/images/maggie/f2012/large/Alaina.html za $280. 🙂

A teď babo raď. 😃 První jsem hledala po ČR snad půl roku a našla a do druhých jsem se po včerejší zkoušce zamilovala. 😃

• Za me ty druhe,za tech 280 🙂

• Ty druhé, čím více krajky, tím lépe. 😃 Má celkem pěkné ceny, myslela bych, že by za ně chtěl více.

• @michaela___  taky se mi víc líbí ty drhý 🙂

• @michaela___  ježíííš, ty jsou krásné, oboje 🙂

• @michaela___  obojí jsou krásné, ale za mě spíš ty druhé, jsou netradiční, hezké moc 🙂

• @tessie187   @radkaja   @v_anilka   @catchenka   @klarkak : To jsem chtěla slyšet holky. 😃 Do těch druhých jsem se vážně včera zbláznila. 🙂

První šaty:
    na modelce: http://www.bestbridalprices.com/images/maggie/+/large/ASM3297.html
    na mě vypadají asi takto: http://static0.asmira.com/photo/26/635726/album/31401822_720.jpg 

Druhé šaty:
    na modelce: http://www.bestbridalprices.com/images/maggie/f2012/large/Alaina.html
    a na mě: http://static0.asmira.com/photo/26/635726/album/32413426_720.jpg.

Kvalita fotek nic moc, real je lepší, ale pro představu. 🙂 Jen ty druhé mi jsou o číslo větší ..

Juknu ještě na netu, jestli ty druhé neseženu třeba u nevěst na beremku sk a případně si je nechám ušít u Zimo. 🙂

• Tak právě mám zaplacenou půlku u Zima a jakmile mu peníze přijdou, začne na šatech pracovat...Musím říct, že doteďka s ním byla velmi dobrá a hlavně rychlá komunikace, tak snad všecko proběhne dobře 😉

• @bejrou  Super, nová svatební sezóna u Zima se rozjíždí. Tak držím palce, ať vše proběhne hladce a šaty budou ke tvé spokojenosti. Dej sem pak fotky, až ti je pošle. 🙂 🙂

• @bejrou  Prosím a má nějaké stránky , mohli byste mi poslat do IP prosím. díky 🙂

• Sponzor fóra
  • @michaela___  
    tyto šaty si nechávám šít v salonu u Kladna za 7700,- 🙂 protože když nebudou sedět, tak si je musíš tady nechat zase za xy nechat zmenšit zvtšit atd, a toho jsem se bála, takže jsem je našla tady právě 🙂 navíc sem se bála poslat ty míry, když se to změří blbě a tak, tam to taky dělala přímo ta pani a bylo to pro mě méně stresové🙂

• @24_simona  Zimo nemá své stránky, šije podle fotek, co mu nevěsty pošlou. Komunikuje se s ním přes mail( str. 717) . Plati se přes Paypal. 🙂

• @radkaja  diky moc za info 🙂

• @michaela___  Mi se na tobě hrozně líbí ty první. Sluší ti více jak té modelce! TAky jsem je měla vybrané, ale už jsem zase změnila vkus. 😃

• @radkaja  Tak su na ně sama zvědavá...určitě pak dám reference, ale důfám, že budů jen ty nejlepší 😃 Psal, že potřebuje cca 30 pracovních dní na ušití a 7 dní na přepravu, ale jak sem tak četla, tak je očekávám, že budů tak koncem ledna 😃

• @24_simona  Ale podle odkazů, co jsem četla, tak dokáže skoro aj nemožné, tak snad budeme všechny spokojené 😉

• @slayc  A mohla bych se dotázat v jakém konkrétním salonu u Kladna si je necháváš šít? Já začínám o využití služeb Vanessa z Havířova a ještě o dalších šatech. 🙂

@osmicka8  Já je mám ty první šaty vyhlídlé už asi přes rok, kdy jsem na ně narazila omylem. 🙂 Ale nyní, po pár zkouškách v salónech se mi také mění vkus a začínám uvažovat o zcela jiných, na které se chystám v pátek. 😃

• Ahoj holky, nevíte prosím, jak moc se liší šaty od Jasmines Bridal v premium a designer grade? Pořád přemýšlím, jestli Jasmines nebo Zimo a ne a ne se rozhodnout.. 🙂

• Já myslím, že premium grade bude pořád kousek lepší v kvalitě a věrnosti originálu než u Zima. Designer grade je asi ještě suprovější, ale nemyslím si, že o tolik o kolik více za to připlatíš. Jen je lepší to, že budeš mít v průběhu šití i hodně fotek, kdežto u premium nedostaneš žádnou. Já osobně jsem pro Jasmines, i když jsou dražší.

• @radkaja  
    @aennetir  Dievcata. kto je to ten ZIMO? Vsimla som si, ze tu mate foto siat maggie sottero, aj ja zhanam konkr. model Parissiana a neviem ho zohnat.

• @laura1804  No minimálně 400 stran téhle diskuze je o něm. Je to číňan co šije kopie šatů podle poslaného obrázku.

• @radkaja  dakujeem

• I náš salon Vám nabízí šití svatebních šatů dle vašich představ za ceny půjčovného.
    Více informací Vám podáme e mailem. Ukázku ušitých šatů najdete na našem profilu nebo stránkách salonu. Salon Vanessa Havířov

• @radkaja  Mi se prave taky posledni dobou zacali vice zamlouvat Jasmines, ale Designer grade mi prijde uz docela dost.. Jenom nevim, nemit ani jednu fotku a jen cekat, co prijde.. I kdyz to je mozna lepsi nez sahodlouze komunikovat se Zimem 😃 no, uvidim..

• @aennetir  jde o to , jaké šaty si chceš nechat ušít. Pokud je to celkem klasika, tak bych se bez fotky nebála , jasmines jsou dost dobří aby to dopadlo dobře. Pokud chceš šaty nějaké opravdu třeba střihově nebo materiálově zvláštní , tak bude lepši ten designer grade, s nima by se Zimo taky dost zapotil , nebo by je odmítnul ušít.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    spoločenské oblečenie
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov