Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Ahojte.. můžu se optat, na kolik tady šatky asi vyjdou? Plus mínus, stačí mi rozmezí , díky 🙂

• @petrapelech   Jestli myslíš u Zima , tak zhruba 300-400 dolarů včetně poštovného , podle náročnosti. 🙂

• @radkaja  Super, díky moc 😉

• Sponzor fóra
  • Holky, první polovinu peněz jsem Zimovi posílala 20.11.2013, a 9.12. jsem mu psala jestli je vše ok, a doufala, že mi pošle fotku... ale pořád nic... Myslíte, že ho mám znovu urgovat? 🙂 Psala jsem mu, že mám svatbu na konci ledna a že šaty nejpozději 17.1. potřebuji mít doma... bojím se aby se to stihlo 😞 😞

• @lerda  No to tedy opravdu urguj, bylo to tedy dost pozdě , začít šít až v listopadu. Snad to Zimo stihne, ale bude to asi taktak. 😐

• @radkaja  Věděl to dopředu, že je potřebuji takhle rychle.Ve skutečnosti mám svatbu až 21.2, nechala jsem tam rezervu.. 🙂 ... Ono dřív to nešlo, protože jsme původně plánovali svatbu v létě, ale vzhledem k tomu, že jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsme ji přesunuli už na únor a tedka rychle vše zařizujeme 🙂 🙂

• @lerda   tak držím palce. ať to dopadne. Jak už tu v diskuzi kolikrát bylo, Zimo moc nedá na prosby nevěst, že na šaty spěchaji. Sice všechno slíbí, ale pak stejně nezrychlí. 😐

• @radkaja  Buhu do ještě urgovat 🙂 děkuji moc 😉 🙂

• @lerda  držím palce, aby to dopadlo dobre, posielala som platbu v stejný deň ako ty, ale dátum svadby som mu nespomínala...

• @trilien  Děkuju, ty máš svatbu koukám až v srpnu, závidím ... bude léto, teplíčko 🙂 to máš ještě času.. 🙂

• @lerda  my sme to kvůli pocasiu chceli na leto a nic nas netlaci (okrem rodičov😃 a babiek, kt skonštatovali, že im bude teplo), stacia mi stresy so zasnubnym prstenom (resp. prsteňmi, to je na inú tému), takze u Zima nechcem stresovat, budem mu pisat v januari, aby poslal fotky 🙂 ...predpokladam, že si dáva na čas...hlavne ho bombarduj mailami, on sa si teraz spamatal, ze ti nieco slubil 😞

• @radkaja  Ahoj. Ty si tu taký dobrodinec ktorý vždy pomôže tak si aj ja dovolím ťa trošku otravovať 🙂. Prosím Ťa nevieš ako je to teraz u Zima s mierami. Idem objednávať šaty so šnurovačkou a neviem či ubrať... viem že kedysi robil šaty so šnurovačkou väčšie....

• @bejka_85   Jak šije teď nevím, protože teď po létě si holky teprve objednávají, a zatím jim šaty ještě nepřišly. Myslím, že snad o 2 cm více rozevřená šněrovačka( v případě, že by šil přesně podle mír a tys mu je poslala menší) by snad nebyla tak špatná. Zkus si to na sobě představit, jak to bude vypadat a podle toho se rozhodni.

• @radkaja  jé, díky 🙂 a šatičky čo prišli na jar? nejak sa prekusujem diskusiou, ale však vieš koľko je to strán /ak si náhodou pamätáš.../ - obrázok som mu už posielala, dnes som sa skúsila pomerať s priateľom (ale pri niektorých rozmeroch ako od ramena po rameno, od ramena po pás sme si neboli veľmi istý, skúsim sa ešte zajtra s mamou...) šaty budú mať A-strih od pása voľné, teda podstatný je hrudník a pás... budem mať aj ramienka, preto by som si mala dať pozor aj na tieto rozmery.... Inak som mu písala že šaty chcem mať doma cca v polovici marca tak mi odporučil aby som ich objednala už teraz - do konca decembra (prosince), kvôli dovolenke ktorú budú mať vo februári...

• @bejka_85  No na jaře a v létě to bylo jak kdy. Takže si myslim, že to bude i teď podobně - někdy se trefí , jindy ne. Radši s tím při měření počítej a dej nějaký přijatelný průměr. 😃

• Sponzor fóra
  • @radkaja  keď-tak mala by som ich mať doma dva mesiace pred svadbou tak mám čas na prípadné chudnutie, alebo zužovanie 😃 Ďakujem Ti veľmi pekne...

• Ahoj holky ..... najde se tady nějaká dobrá duše, která by mě víc zasvětila ....... např. kdo je ZIMO, jak se u něj objednává, jestli má nějaké stránky, kontakt, jak dlouho trvalo než jste měly šaty doma a jakým způsobem se vůbec objednává? To si najdete libovolnou fotku šatů a on vám je ušije? Nebo má nějaké vybrané? Je tady tolik příspěvků, že se v tom vůbec neorientuju. 😞
    Mooooooc děkuji za každý komentář!

• @klara1188  Ahoj. Skúsim stručne. Zimo je číňan ktorý šije šaty podľa obrázku. Momentálne funguje len cez e-mail /pošleš fotku a popis šiat ktoré chceš, on Ti ich nacení, pošleš miery, polovicu sumy a šije. Po došití pošle foto hotových šiat na schválenie, doplatíš zvyšok a šaty posiela/. Kedysi fungoval aj cez e-bay, ale to už neplatí. Treba počítať so zhruba 2 mesiacmi - stalo sa však že od zaplatenia prvej polovice po doručenie šiat to trvalo aj tri mesiace. Platíš cez pay pal. Podľa toho čo som čítala a pozerala robí veľmi pekné šaty, porovnateľné s drahými kúskami so salónov. Nie sú to tie hrozné čínske "fejky", ktoré na ebay kúpiš za 100 dolárov. Ceny sú rôzne - podľa zložitosti šiat - zväčša okolo 300 USD aj s dopravou. Ja idem akurát dnes objednávať, tak držte palce.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• prosím baby ktoré už máte šaty od zima, aká je jeho Ivory, neviem sa totiž rozhodnúť v akej farbe objednať - nechcem také žiarivo snehovo biele....

• @trilien  
    @lerda  holky, aj Vy ste mu platili na tento podivný paypal 116336789@qq.com?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @bejka_85  ja som platila na rovnaký, ako lerda...a čo je zaujímavé, obe sme platili v rovnaký deň 🙂...určite ma viac účtov, nie len tieto dva

• @lerda  Zimo už reaguje na maily, alebo hrá mrtvu rybu?

• @trilien  
    @lerda  zaplatila som, držme si teda palce nech to dobre dopadne 🙂 dúfam že mi aspoň odpíše že peniaze dostal, začína robiť a kedy to bude mať asi hotové. Zdôraznila som mu aby potvrdil prijatie platby a či má všetky potrebné detaily - a tiež kedy bude mať šaty hotové.... 😃 som optimista, verím že odpíše...

• @bejka_85  mne neodpísal, že dostal peniaze, len na účte vidím, že sa mi odpísali z konta...s tým, že som mu nepísala, kedy mám termín svadby, ale určite ich chcem mať v januári doma

• @trilien  juj, takže odkedy si objednala a zaplatila tak žiadna komunikácia? Či už Ti predtým napísal kedy čakať fotky..?

• @bejka_85  nie, vůbec mi nenapísal, kedy mám čakať fotky, alebo kedy budú šaty hotové..ja mám z diskusie pocit, že Zimo sám od seba nekomunikuje

• @trilien  tak prajem pevné nervy, nech sa Ti čím skôr ozve - rovno aj s fotkami... kedy si platila?

• @bejka_85...  ďakujem, momentálne ma to nijako nestresuje, platila som 20.11. nečakám, že sa ozve, budem mu musieť napísať prvá 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    spoločenské oblečenie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov