Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @cincirela  u Jasmines bude ta cena dvojnásobná oproti Zimovi (tipujem podľa cenových ponúk u svojich šiat), ak by som chcela čo najpodobnejšie originálu, dala by som si šiť radšej u Jasmines 🙂..teší ma, že Zimo žije a niekomu odpovedá na maily, keďže mňa už dva týždne ignoruje 😠

• Tak dneska jsem Zimovi poslala prvni pulku penez,tak jsem zvedava 🙂. Holky, po jaky dobe vam prisla od Zimo prvni foto?

• @vverru  podľa toho čo som tu "nasledovala" najmenej mesiac, spravidla dva 😃 Ja už začínam byť ako na ihlách a to som platila len 17.12. 😃

• Sponzor fóra
  • ja objednávam od odskúšaných predajcov a som spokojná a hlavne zákazníčky sú spokojné . Treba si preveriť a dávať pozor na predávajúcich podvodníkov , všade sa nájdu - aj u nás , nie len v zahraničí 🙂

• @mravcek69  to jsou nádherné šaty. Můžete mi prosím doporučit, od kterého prodejce jste si je objednala?

• V prípade záujmu sa môžeme dohodnúť na objednaní , ja neberiem žiadnu zálohu , až ked prídu šaty , nafotím ich a zákazník sa rozhodne , či ich chce. 🙂

• @vverru
    @bejka_85  platila som 20.11. , od 23.12. ho bombardujem mailom a zatial nehrozi ani odpoved, nie to este fotky 😞, lerda platila v rovnaky den ako ja, fotky jej posielal 20.12....takze ma asi ku kazdemu iny pristup, alebo to suvisi so zlozitostou siat a narocnosti aplikacii? netrufam si odhadnut...

• @trilien  myslím že sa riadi aj tým ak mu povieš že šaty potrebuješ rýchlo... ja som sa ho pýtala že ak chcem mať šaty cca v polovici marca doma kedy mám objednať a odporučil mi do konca decembra, kvôli sviatkom vo februári... tak neviem či vôbec počítať skôr... ale bola by som rada keby som ich už mala doma 🙂 Bombarduj ho, už je to mesiac a pol mohol by aspoň odpísať že na tom robí a kedy cca to bude hotové.....

• @cincirela Šaty mám ve svém albu, zkoušela jsem si je v Salonu Maya, kde nechávají šaty šít dle předlohy a půjčí ti je, myslím, že stály nějak 5 500 Kč, jen netuším, jaká by byla cena ušití, aby byly Tvé, to by si se musela informovat. 😉

• @michaela___  hej uz som ich nasla aj v albume aj som ti tam pisala 🙂 takze tie co mas oblecene nie su original? len site podla neho?

• @bejka_85  ja by som ich rada mala vo februári-marci, takže ho priebežne otravujem. Nie, že by som sa chcela nimi kochať 5-6 mesiacov, ale po skúsenosti so zásnubnymi prsteňmi (mám tretí a dúfam, že posledný, reklamácie kvality), to nechcem nechať náhode a keď bude na šatách nutná uprava, musím ich odvliecť na Slovensko...

• @cincirela  Přesně tak, jsou šité dle fotografie. 😉

• @michaela___  a ty si mala nakoniec tieto alebo nejake ine?

• @cincirela  Byla jsem rozhodnutá pro tyto, ale pak jsem si zkusila od Maggie Sottero jiné, pro které jsem se rozhodla, ale nyní jsem viděla novou kolekci a tak čekám, až přijde do salonu. 😉

• Sponzor fóra
  • @michaela___  ja som ich tiez velmi chcela ale nemam kde si ich vyskusat a ist do Prahy je pre mna strasne daleko a len risknut a dat si ich sit bez skusania nechcem, predsa len my nemusia sediet, mam vybrate teraz jedne tiez od maggie Sottero take cele krajkove idem skusat vo stvrtok tak som zvedava

• @trilien  preto som mu aj ja napísala že chcem mať šaty najneskôr v polovici marca, ak by som ich musela ešte upravovať... dúfam že sa Ti čoskoro ozve, potom sem napíš a určite zaves foto 🙂

• @trilien
    @bejka_85
    tak to jsem teda zvědavá, snad to stihne do svatby 😃 . Původně mi psal, že prý do cca 20ti pracovních dní budou šaty ušitý, ale stojím nohama na zemi, takže budu ráda, když budou na jaře ready 🙂.. no hlavně, aby se mu povedly 😎 !

• Nevíte náhodou, jaká je "šance", že vám šaty zadrží na celnici a budou chtít doplatit clo+DPH? Nebo kolikrát se to holkám už stalo, i když měly uvedenou na balíčku nižší cenu? Docela se toho bojím, ono by se to pak docela prodražilo... 😛

• Dobrý den, a nechcete si nechat ušít šaty u nás a nemusíte se obávat navýšení cla ?Šijeme na stejné bázi jako Zimo a pokud jste z Opavy klidně by jste mohla absolvovat i zkoužku. Když nám pošlete obrázek šatů rádi vám je naceníme. Pokud budete mít zájem klidně se ptejte rádi vám odpovíme. salon Vanessa

• holky co si teď dáváte ušít šaty, přidávali jste si nějaké ty centimetry na délku? a kolik? 🙂 díky za odpověď 🙂

• @lenulam  já jsem si ubrala 2cm

• @trilien  ešte sa neozval?

• @bejka_85  ešte nie, kašle na mňa 😐

• @trilien  to nie je bohviečo... a občas ho otravuješ?... on zas bez slova nečakane pošle fotky šiat... 😃 Ja sa mu už tiež tak o týždeň pripomeniem, bude mesiac odkedy začal šiť....

• @bejka_85  pripomínam sa mu už mesiac, dnes som mu napísala pajedný mail, že v prípade, ak nestíha, alebo nie je schopný šaty ušiť, aby mi dal vedieť, nech si ich můžem zhánať niekde inde a nespoliehať sa naňho. Tak uvidím, lebo doteraz som bola milá a nereagoval, ale už je to 7, 5 týždňa a on nič.

• @trilien  ono už treba potom asi ostrejšie, snáď na toto odpovie... držím palce.. sviňák jeden, že si nenájde ani minútu aby odpísal že na šatách sa pracuje a odhaduje že hotové budú vtedy a vtedy.....

• @bejka_85  pred chvíľou mi konečne poslal mail, kt neobsahuje žiaden text iba fotky 🙂 Upozorňujem, že moje šaty neboli robené, ako presné kópia Esme (Maggie S.), ale inšpirácia, takže som žiadala zmeny: kratšia vlečka, vyšší korzet vzadu, šnurovačka a nelipla som na stejnej výšivke, ako má originál (ale na použití korálok a skla). Osobne som fakt max. spokojná, ak niekto uvidí chyby, pls napíšte 🙂 ... Plus názor: pokiaľ chce niekto vernú kópiu originálu, určite objednávať u Jasminebirdal, nie u Zima 🙂

• @trilien  ahoj vemi pekne ti to usil 🙂 len mne nieco chyba este na tom korzete, mozno by som ho dala este kusok dozdobit 🙂 pride mi taky chudobny oproti originalu, ale zase ked to tebe takto staci tak je to pekne 🙂

• @cincirela  Ahoj, ďakujem. Som vďačná za každý názor. 🙂 Celú noc som sa budila a presne nad tým, čo si napísala, som premýšľala 😃 Šaty sa mi páčia, len výšivka postráda to množstvo sklených aplikácii, ktoré má originál. Priznám sa, že som na vážkach, lebo sa mi páčila ešte jedna výšivka, ktorú som objavila dodatočne (Zimo už mal pokyny, tak som nechcela nič meniť). Výšivka na nich je menej nápadná, foto prikladám.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov