Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @lerda - prosím Ťa ako dlho trvalo kým si doplatla zvyšok peňazí a šaty dorazili domov?

• @trilien @bejka_85  Kočky, už to tu dlhšie sledujem a som rada, že vám konečne Zimo poslal fotky šiat (bola som zvedavá riadne), ja som mu posielala prvú várku peňazí 31.12, takže uvidíme kedy ich ja dostanem...

• @jankaambr  myslím že sa mu zas posledné troje čo šil vydarili... dúfam že Ti ich došije čo najskôr, za dva týždne mu tam začínajú tie ich sviatky....

• Sponzor fóra
  • @bejka_85 Čo sú to za sviatky? to sa u nich vtedy akože nepracuje? lebo pochybujem že to stihne ušiť...

• @jankaambr Čínsky nový rok... myslím že nerobia skoro mesiac....

• Ja cekam na fotky o Zima uz od 21.11 😞 a porad nic. Mel nekdo zkusenost jako Ja? Prijde mi ze mu to hrozne dlouho trva..a bojim se abych neprisla o penize i o saty 😞 😒

• @matery  to sa ešte nestalo, ale určite by som sa mu pripomenula

• No jabuz jsem mu dvakrat psala a porad bez odezvy.. Kontrolovala jsem ucet na paypalu a adresa byla spravna. Jen se obavam abych o vsechno neprisla. A to jsem si ho vybrala jelikoz na neho byly pozitivni ohlasy😞

• No tak diky bohu.. Ozval se ze byl na sluzebce ( mesic).. No tal uvidim co bude dal. Uz jsem mela cerne myslenky.

• @matery  neboj, čoskoro budeš mať fotky a aj šaty... nakoniec prišli každej, aj keď viem že bol extrém že to trvalo 3 mesiace...

• @matery  ja som platila 20.11. a ozval sa 11.1. aj s fotkami. Po maile, v ktorom som mu napisala, ze v pripade, ze nebude komunikovat, musim oslovit iny krajcirsky salon, aby sa to do svadby stihlo.Co je zaujimave na dotaz na paypal zareaguje vzdy do pol hodiny 😃 (ten na ktory som 1x posielala uz neexistuje) Poradil mi platbu rozdelit na 30+zvysok.

• No me se stalo to same.. Ohledne penez byl schopen napsat 5 emailu denne.. A kdyz si zad vysledek tak ticho. No doufam ze mi brzo taky neco posle.. Jsem zvedava🙂.. Jen sem potrebovala proate uklidnit. Diky holky!

• @trilien  ja som sa ho ani nepýtala kam platiť, proste som zaplatila tam kam prvú polovicu :O snáď to bude OK

• @bejka_85  ja som původne tiež chcela zaplatit na PayPal, kt poslal v novembri, kůzlo bolo v tom, že už neexistoval :O preto som mu musela písať a žiadať nový, na čo mi odpísal mail( s požiadavkou na adresu, aby som do poznámky nepásala nič o šatách) + sám od seba navrhol, aby som to takto platila 🙂

• @trilien  juj, tak dúfam teda že je s mojou platbou všetko O.K. - ale tak jeho prúser keď poslal e-mail bez bodky či čiarky.... len fotky.... a platba mi prešla... teda asi 😃 - potvrdenie z paypalu prišlo, aj peniaze z účtu zmizli 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte, otazka - od prvej komunikacie po dodanie siat - kolko to cca u Zima trva? Vie usit vsetko? 🙂 dakujem vam a dobru nocku 🙂

• Pro ty, které chtějí lepší komunikaci na všechny vámi tázané dotazy nabízíme naší službu šití šatů dle vašich dodaných mír a fota. Komunikujeme s klientkami emailem po celou dobu realizace. Podmínky máme stejné jak Zimo možná i ceny u některých modelů některé máme trochu drahší záleží na typu krajky .Na profilu beremka a našich stránkách máme ukázku šitých šatů v našem saloně.
    Pokud budete mít kterákoliv nějaké dotazy ptejte se rádi vám je zodpovíme. Salon Vanessa

• @melytta  u mňa nebol žiadny problém v komunikácií so Zimom, šaty ešte nemám doma - iba fotky - ktoré poslal v sobotu 11.1.2014 - zálohu som platila 17.12.2013 - takže ak posiela šaty tak to bude cca mesiac od zálohy po dodanie - ale ja som myslím svetlá výnimka... Čo vie ušiť sa treba opýtať jeho, myslím že zodpovedne povie či to vie urobiť pekne...

• @melytta  Ahoj,počítaj s cca 2-3 mesiacmi, podľa ročného obdobia a počtu objednávok.

• @melytta  ešte mi napadá, že niekto vrámci diskusie písal, že niečo mu Zimo odmietol ušiť, lebo to nevedia. Mne na jeden model napísal, že nemajú také aplikácie, ako chcem. Takže som si dala ušiť iný.

• Holky, poraďte, kde najdu toho Zima 🙂 chci tyhle šaty

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @siwonka  na tento email jsme posílaly s kámoškou fotku a vrátilo se nám to zpět že zpráva nejde doručit tak nevím.

• @akraj1  a nemal plnú schránku?

• @siwonka  zkusím to teď ještě jednou posílaly jsme to asi před týdnem

• @siwonka  opět mi to přišlo zpět 🙂

• @akraj1  snáď ti poradí niekto kto je s ním teraz v kontakte.

• @emiliex  prosím dej mi vědět jestli se ti podařilo odeslat email mě se to pořád vrací. díky

• @akraj1 odeslalo se mi to

• Holky a zkoušela jste některá skupinu na FB Marizu Fashion, tam ty šaty mají i plno jiný a ceny luxus.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Predávame svad.šaty Eva Grandes, Randy Fenoli, Herve Paris a Modeca. Veľký výber šiat pre tehotné. Šijeme na mieru. 400 svadobných a 400 spoločenských
    Martin