Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @xmirkax  To je mi líto, ale chtěla jsem radši dopředu upozornit na riziko, než aby jsi pak byla zaskočená pozdě.

• jj v pohode , uz sem psala jak to tedy je abych kdyztak hledala jinde tak uvidim co napise ..

• @xmirkax  pokud budete mít problém s ušitím svatebních šatů u Zima nabízíme Vám naší službu šití svatebních modelů dle vašich představ. Více informací podáváme e mailem. Salon Vanessa

• Sponzor fóra
  • @salonvanessa   , děkuji za nabidku , na straně 760 nebo 761 sem davala foto mych šatu , mužete se kouknou a pripadne mi napsat na kolik by mě u vas tak vyšli ???

• myslíte, že by Zimo zvládl ušít šaty pouze podle této fotky? V salonu nebyli moc nadšení z celodenního nošení, tak bych si je chtěla nechat ušít. 🙂 Akorát vůbec netuším, co je to za model. Poradíte prosím co mu zdůraznit a na co si dát pozor?

• @xmirkax  cena je 7000kč. Salon Vanessa

• dekuji , uvidim co mi napise zimo a kdyztak bych vam dala vedet .

• @bramblerose  tomu nerozumím, ty si půjčíš za x tisíc šaty, ale nemůžeš je nosit celý den? co si to za nesmysl salon vymyslel?

• @bramblerose  je dobré posielať mu viac fotiek, aj zozadu, príp aj detail, ak ťa zaujíma niečo konkrétne, tak sa spýtaj.... myslým, že ti napíše, že to zvládne🙂

• @bramblerose  ja myslim ze by to zimo zvladl , taky nemam buh vi jake fotky , akorad nechapu ze salonu vadi ze byste je mela cely den na sobe , vzdyt platite pujcovne

• @rettii  játomu taky nerozumím..😉 byla jsem ve dvou, v prvním mi paní narovinu řekla, že z toho moc nadšená není, žby byla radši kdybych se převlíkla, ale že mi do toho kecat nemůže.. A v druhým mi bylo řečeno, že mi zdarma půjčí šaty na převlečení.😉 ale já bych si ty svatební ráda užila a než z toho mít problémy, radši si je nechám ušít.

• @bramblerose  ale jak oni prijdou na to ze ste je mela celou dobu na sobe ?? 😉 ja mylsim ze kdyz za to platite takove plaky tak by se to nemelo nejak omezovat .

• @xmirkax  zimovi se musí zdůraznit, že ten korzet musí být opravdu dobře vyztužený. On jinak vyztužuje průměrně a pak to nedělá ten vosí pas a taky je třeba podržet prsa.

• @radkaja  a ako ste mu to vysvetlili v angličtine prosím? well padded corset ??? alebo backing corset? - zdôvodniť aj veľké prsia? Because I have big breast?
    Ďakujem

• Sponzor fóra
  • @hydrangeapeony  podľa mňa je správny výraz pre kosticami vystužený korzet padded corset

• @trilien  Dobrý den, je to trochu mimo - což svědší o mém duševním stavu z hledání šatů za posledních 14 dní...., ale myslíte, že by Zimo zvládl i Elizu Jane Howell, Monique Lhuillier nebo Claire Pettibone? Svatba má být v červenci v Malajsii, takže bude horko a asi se zničí.... po včerejší procházce po Praze jsem ze šatů dost zoufalá saténová noční košile za 15000???.... a na Ebay použité originály pořád za 2400 GBP... Mooc díky za odpověď.. Daniela PS: Pokud je kdokoli z vás má vel 38-40 na výšku 174+ prosím o zaslání.. nejspíš koupím.

• @danielas777  skús sa opýtať tejto pani, dávala si šiť niečo podobné 🙂 ale určite nie u zima... má tam fotky zo salónu, či od krajčírky http://www.mojasvadba.sk/blog/darsy22/album/a-zacinam-pripravovat-9vueqm/17347100/

• @danielas777  dobrý den, v tomhle vám lépe poradí radkajka, ale dle mého názoru, pokud chcete šaty úplně stejné jako je originál, šla bych do objednávky u jasminesbridal, ne k Zimovi, on nezvykne mít úplně stejné aplikace a krajky

• @danielas777  Pokud chcete , aby ty šaty vypadaly stejně jemně jako na první a třetí fotce, tak na to Zimo asi nemá takové materiály. Celkem by dokázal ušít ty prostřední, ty jsou z trochu hrubší krajky. Zkuste mu napsat a ať vám pošle fotky materiálů a krajek . U Jasminesbridalshop by ty jemné modely zvládli, ale bylo by to za větší peníze.

• @hydrangeapeony   moc díky, ale asi se musím zalogovat i na SK, nepustí mě to tam... D.

• @danielas777  stačí ak sa prihlásiš pod tou istou prezývkou aj heslom - ja to tak robím, keď idem na beremese.cz 🙂

• @trilien  Moc děkuji, já jsem si to s tím Zimem myslela, nevím, proč všichni chtějí velké sukně... to je i tady v salonech stejné, já jsem spíš na Art Deco a Secesi.. a to je k nesehnání...

• @trilien  http://www.lovemydress.net/blog/2012/11/edwardian-lace-flowers-in-her-hair-garden-party-wedding.html  tohle je totiž taková nádhera skoro všechno... jsem tam neměla koukat 🙂 a skutečné svatby....

• @danielas777  ja chtela původne neco, jako se libi vam, ale nezvladala jsem v tom delat velke kroky a tancit v tom uz vubec nelze 😞 hold mam saty ve tvaru torty...nevim proc to takhe maji v salonech, i kdyz je pravda, ze napr v Adine meli moc i dobry vyber uzkych satu, ale ne to, co by ste chtela... zkuste napsat do jasmines, ale pocitejte se sumou kolem 700 dolarov, mozna i trochu vic

• @hydrangeapeony   Moc děkuji, jsou opravdu hezké už jsem se paní ptala odkud je má. D.

• @danielas777  podobý štýl šiat, ako je na tom blogu mala moja sestra pred 5 rokmi, šili jej ich na mieru v Poľsku, ale neviem, v ktorom meste ...

• @danielas777  ešte jedna vec, ak nechcete tie konrétne šaty, ale niečo na ten štýl ako máte na fotkách, skúste pozrieť na AtelierDeCouture na sashe prip fler, s tým, že pani nešije na zakázku, všetky modely sú jej vlastné

• http://www.ebay.co.uk/itm/151190874468?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2648 Tady dokonce na UK ebay... 100% feedback... ale nějak si netroufám, i když jsem si říkala, že za tu cenu by to možná stálo risknout.... a pak je utopit v moři 🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov