Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @malamargotka  Kdyby ty kamínkové pásky našívali, tak by možná tak nevystupovaly. No možná by tuto výšivku Zimo jakžtakž zvládnul, třeba by byla trošku jednodušší. Asi by se to s ním muselo hodně projednat.

• Holky nenechavaly jste si u Zimo sit saticky pro maly druzicky? Sije vubec detske saty?a jak se pohybuji cenove?

• @vverru  Zimo už šil šaty pro družičky, ale myslím , že to cenově vyjde draho. Možná by dal lepší cenu, kdyby ti šil i svatebni.

• Sponzor fóra
  • @radkaja  toho se prave bojim,ze vyjdou draho.jedny jsem vyhlidla na ebay za 500,ale zase tam nemam jistotu,ze budou v realu fakt hezky...no asi mu napisu,at mi je naceni.svatebni si u nej taky nechavam sit,tak treba poskytne slevu 🙂.navic pro ty druzicky budu potrebavt troje,tak by mohla byt i mnozstevni sleva 😃

• @vverru  tak to sem prosím pak hned pisni, začíná hrozit alternativa svatby v CZ kvuli rodině :-/, pak bych potřebovala pro svou malou...

• @vverru  Ja som sa ho pýtala na šaty pre sestru (10r) a vyšli by 90 eur. A to boli úplne jednoduché šaty, takže mi to dosť prišlo. A podotýkam že mi šil aj svadobné 🙂

• @jankaambr  fíha,tak to je dost :-/. já teda budu mít šaty pro 4-6let,ale pochybuju,že by byly o něco levnější, než pro desetiletou princeznu. tak holt risknu ebay 😃

• @vverru   jestli to pomůže, v albu mám malou s satickami z ang eBaye na brachove svatbe, a mám je dodnes ve skříni,moc jí slusely 🙂 tak jsem je zatím neprodala, vyšly kolem 600???

• holkyyyyyy jak objednat a kolik budou asi stát?

• tyto bych chtěla ušít,kolik by za ně asi chtěl?a kam mu psát?

• tyto

• @elis1982   Stačí napsat dotaz na cenu a Zimo ti šaty nacení, 😉

• @elis1982  rekla bych, ze cca 6000-7000 tis. 😉

• @vverru  jjj psaly ze 7000

• Tak děvčata, konečně jsem se rozhoupala a udělala oficiální objednávku. 🙂 Již jsem dokonce odeslala míry a zálohu. Tak jsem na to zvědavá. 🙂

• Sponzor fóra
  • @kruela02  mam velikost 38 a mrknu dekuji

• @kruela02  nevim,zda je to tou slecnou v tech satech,ale na obrazku vypadaji mnohem lepe,nez ve skutecnosti.

• @elis1982  Jenže takhle asi by vypadaly , kdyby je šil Zimo. Tak nějak ve skutečnosti vypadají šaty z organzy, katalogové fota jsou vždy zkreslené.

• @elis1982  ano mohu potvrdit, že jsem několik takovýchto modelů viděla na vlastní oči a na obrázcích to je zcela něco jiného než v realitě...myslím si, že zimo by je ušil pěkně, ale stále by to bylo z organzy, která se mě osobně nelíbí ani na stolech, natož na šatech...pravdou ale je, že na kvalitních svatebních fotkách to moc poznat není, z čeho jsou šaty ušité....volila bych raději tyl 🙂

• @klarkak  zustanu u svych puvodnich,jak to tak vidim🙂

• @elis1982   Modelky su na fotkach vzdy speciane nasvietene a samozrejme kazda mozna nedokonalost je bud odstranena, alebo aspon velmi dobre zamaskovana..takze musis to brat vzdy s urcitou rezervou..no vela robi aj postava..vzdy som chcela saty v tvare morskej panny, no obliekla som to a vyzerala som ako okusana torta 🙂 trcal mi iba velky zadok a ledva som roztiahla nohy na 20 cm 🙂

• @elis1982  Na originálních fotografiích, kde jsou šaty na modelkách vyretušované vypadají vždy jinak, než v reálu. 😉 Můžeš juknout ke mně do alba, mám tam spoustu fotografií šatů, které jsem zkoušela v porovnání s originálem a pomalu tam přidávám další šaty pro porovnání. 😉 Takže bych doporučila si zkusit najít salon, kde je mají nebo alespoň podobné a zkusit si je. 🙂

• Achjo, holky, me z toho Zima asi jebne 😦 😃 .uz tyden me naprosto ignoruje.zacinam byt lehce nervozni

• @elis1982   za malo 🙂 a jak pisala baby v skutocnosti vela modelov siat vyzera inak ako na foto 😐

• @vverru  Týden je na Zima ještě málo. 😃

• @radkaja  faakt 🤔 ?? Tyvogo,to se z toho asi zblaaaznim 😃 . Hlavne me dost znepokojuje, ze jinym ted odepisuje a na me furt prdííí...

• @vverru  To on odepisuje jen těm co si teprve chtějí objednat šaty- "když ptáčka lapají..." Nezoufej, je to u něho fakt normální , že takhle v průběhu šití nekomunikuje. Chce to pevné nervy. 😃

• @radkaja  tak snad se mi do svatby ozve 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov