Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Baby, ja mám taký problém so svadobnými šatami cez ebay a potrebujem radu niekoho, kto sa v tom vyzná... Ak by bol niekto ochotný, prosím napíšte mi IP... Veľká vďaka 😉

• S námi Zimo kupodivu komunikuje dobře. Když mu napišeme, odepiše zachvilku. 🙂 Moje šaty už se šijí... 😉 Čekám na fotky 🙂)

• @pajinka85  a můžu se zeptat, kdy naposled si s ním komunikovala?já mu dnes chtěla odeslat email na email zimo318zavináčhotmailtečkacom a nejde mi odeslat, stále se mi vrací 😞

• Sponzor fóra
  • @lenulam  ona si s nim piše moje tchyně, ona obchoduje s činou, takže umi skvěle anglicky. A psala si s nim určitě minuly tyden. A ted nevim...zeptam se ji. 😉

• @lenulam  ja dostala poslední odpověď 19.2. a od tý doby nic,psal mi,že do konce února budou šaty ready.a už je březen a šaty nikde.bombarduju ho mailama a žádná odezva.grrrr :-/

• @vverru  taky mi zase dluží odpověď, prý mi dá do 2 dnů vědět, už jsem se na ně ptala i v Jasmines... a taky pro změnu nic... ještě, že se to posunulo na září... jinak jsem v háji.... 😒

• @vverru  a ted tento tyden jsi mu psala?funguje ti ten jeho email?

• @lenulam  psala jsem mu 1.3.a mail mu nejspis dosel, nebo aspon teda se mi zatim nevratil jako nedoruceny.

• @lenulam  tak jsem mu ted psala znovu a mail se mi taky vratil 😮

• @lenulam  @vverru  Holky mívaly v minulosti u Zima taky problémy s vracejícími se maily. Určitě to neznamená že by Zimo zabalil živnost. 😃 Myslím, že to tehdy bylo způsobené zaplněnou jeho mailovou schránkou. Asi je někde mimo dosah internetu a tak si nevybírá maily.

• @trilien  @radkaja  @vverru  Tak ZIMO mi je šít nebude,prý tu krajku prostě nesežene - je mu líto ... už jsem se utápěla v depresích - v jasmines mi řekli 450 bez možnosti cokoli měnit a fotek...... ale jupí... bude mi je tady v Praze šít Petra Brzková, už souhlasila.

• @danielas777  Tak super ,že jsi to vyřešila k tvé spokojenosti. Potom sem kdyžtak hoď fotky hotových šatů. 🙂

• @lenulam  já mu dnes psala a divil se, že mi jeho odpověď nepřišla.. tak jestli neměl problém s odesíláním, protože ji fakt nemám....

• @radkaja  Určitě... teď mě pálí pro změnu restaurace.. všechny normalní už jsou na 6.9. na Malé Straně obsazené... tedy ta svatba.. to je stres a to je až za 6 mesíců 🙂

• @danielas777  tak zase lepší,že ti to řekl na férovku,že to prostě nedá,než aby ti pak přišly nějaký hrůza šaty 🙂. a on ti psal dneska?? já se těch fotek mých hotových šatů snad nedočkám 😠

• Sponzor fóra
  • @danielas777  super, že ste si to vyřešili tady v Pze 🙂 cenově to vyjde líp, jako Jasmines?

• @vverru  Jj odpověděl mi asi do hodiny...

• @trilien  no vlastně asi jo, psala tak 7-9 tis podle krajky, hlavně v Jasmines nebyla jakákoli možnost kontroly, jsem fakt ráda, že si budu moct všechno vybrat a osahat....na to se vážně těším, snad to klapne 🙂 hned dám vědět, ale už napsala, že to bere tak doufám, že si to muzu aspoň trochu v duchu odskrtnout...

• @jankaambr  Tak už ti šaty dorazily? Jak jsi s nimi spokojená ?

• @radkaja  šaty dorazili, trošku sa zdržali na colnici, ale inak v pohode 🙂 A som spokojná, netreba ani skracovať ani upravovať, len dobrú podprsenku kúpiť 😃 bolerko ma trošku sklamalo, lebo je dosť veľké, ale v celku som spokojná a konečne môžem kľudne spávať, lebo mám šaty 🙂

• @jankaambr  Takže ten korzet ti Zimo dostatečně nevyztužil, když tam musíš mít podprsenku?

• @radkaja  Myslím, že korzet je dosť vystužený, ale trošku mi to tam odstáva...a nemala som bez podprsenky dobrý pocit, takže aj preto 🙂

• chtěla bych se Vás prosím zeptat, jste někdo v kontaktu se Zimem? už asi od 5. 3. se mi všechny emaily vrací. nebo nemáte jiný kontakt? já s ním komunikovala přes zimo318 hotmail. děkuji začínám být malilinko zoufalá 🙂

• @luucc  Zimo často neodepisuje třeba i 14 dní, ta jeho nekomunikace je opravdu špatná, takže se tím nenervuj. Když se holkám vracely maily, tak to bývalo proto, že měl přeplněnou schránku, buď je někde kde není přístup k internetu a nebo klasicky nestíhá vyřizovat maily.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @radkaja  Vím, četla jsem že komunikace je s ním občas na draka, ale většinou se to vyřešilo do pár dnů...nakonec jsem zjistila, že chyba bude snad i na mé straně, mailová adresa, ze které jsem s ním komunikovala nechce z ničeho nic odeslat mail na jeho adresu, tak jsem to zkusila ze své druhé m.adresy a konečně se nevrátil, tak snad mu to dojde...

• ahojte, jen pro info, dnes jsem zimovi posílala dotaz (mimochodem asi pátý nebo 6 za poslední tři týdny) a konečně odpověděl 🙂 je na služebce, do dílny se vrací po víkendu, takže snad nám odpoví všem a třeba budou i nějaké ty fotky 🙂

• tak ja uz zacinam byt zoufala zimo se mi neozyva, a ja uz sem pekne nervozni ... nejradsi bych saty uz mela doma , vsechno mam vyrizene zajistene jen ty saty 😞

• @xmirkax  přesně vím jak se cítíte tohle je hlavním problém u Zima nekomunikuje s klientkou po dobu realizace. Zřejmě má hodně objednávek a nestíhá administrativu. Taky šijeme šaty dle mír a předlohy asi máme trochu vyšší cenu než Zimo jelikož naše švadleny jsou řádně ohodnoceny za svou práci, ale já osobně po celou dobu komunikuji s klientem a zasílám postupně fotografie realizace šatů a tím ušetřím každou nevěstu od zbytečných stresů před tak krásným dnem jako je svatba.Takže někdy se ptám jestli to mnohým z vás stojí za ty nervy. I tak věřím, že všechno dobře dopadne a vy budete ve svůj den zářit v krásných šatech. salon Vanessa

• Huraaa 🙂 , tak po cca 10ti mailech a nekolika nekonecnych tydnech se mi Zimo ozval a doknce poslal i fotky! Saty sice nejsou uplne stejne, jako na fotce, kterou jsem mu poslala, ale i tak jsou naaaajs 😃 ! Ted jeste aby mi sedely 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov