Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @bress  tu neide o tu kritiku samotnu, ide o to ako to podavate, posobi to vyslovene utocne

• ahojte,,, chcem 1 saty z troch, cize musim vyskladat obrazok, ale cas nato budem mat az pred velkou nocou myslite, ze my ich stihne spravit do augusta pri jeho tempe?

• @malamargotka  No bude to velice těsné, pokud nemáš silné nervy, tak do toho radši nechoď. 😃

• Sponzor fóra
  • @trilien  Nezdá se mi, že bych byl útočný, jen na některé drsnější příspěvky odpovídám drsněji, ale pokud se Vám zdají mé příspěvky útočné, vězte, že to jsem neměl v úmyslu a přiznávám, že jsem se asi někdy nechal unést. Pokud to tak cítíte, tak to se omlouvám. Nicméně za tou podstatou věci si stojím a nelituji ničeho, co jsem zde napsal. 🙂 ZS

• Zimo je paaaaan! 😃 no stress, no panic a po mesiaci a pol poslal fotky siat + 2 zavoje! vsetko vyzera velmi nadejne 😉

• No děvčata, musím říci, že Zimo Lau se mnou komunikuje vcelku souvisle (musím zaklepat), jeho nejpozdější reakce byla po dvou dnech a foto mi poslal jen o den později, než byl smluvený termín, napsala jsem mu a hned v rámci několika hodin mi poslal foto. Nyní už jen domluvit foto detailů a podrobnosti ohledně platby a jsem zvědavá, co mi přijde domů, zatím vypadají opravdu slibně, jen mi přijde, že šaty jsou krejčovské panně malé. 😃

• @michaela___ jé a nějaké fotečky budou? nebo nechceš kvůli kritice tady pána "profesionála"?

• @alias84 ... super a jak šaty vypadají? spokojená?

• @dordulka  Pán mi je zcela ukraden, já jsem s prací Zimo Lau spokojená, což se nedá říci např. o pracích několika čes. švadlen, se kterými jsem měla zkušenost. 😉 Mimo jiné jsem si řekla, že to risknu, když jsem viděla některé kousky a kvalitu v salónech. 😉 Ale nyní jsem na telefonu na cestě z práce, tak nemohu přidat, ale za chvilku je sem dám. 😉

• @dordulka v profile mam fotky ktore poslal. celkovo spokojnost doteraz! este uvidime ake budu saty nazivo 😃

• @alias84  Koukala jsem do alba a šaty vypadají opravdu dobře! 🙂

• @alias84
    @michaela___  holky, určitě budou ve skutečnosti hrozné, ty fotky klamou, vždyť to zkušený pán povídal. 😃
    Jsem ráda, že Vám přišly fotky a jako vždy u Zima, jsou to moc pěkné šaty. 🙂

• @alias84 , @dordulka , @radkaja Zde přikládám foto. 😉 Menší kvalita díky úpravě velikosti do e-mailu. Jen mi přijde, že šaty jsou krejč. panně trošku menší. 😃

• @radkaja
    @michaela___ 😃 radsej som celu diskusiu necitala... ale ak mi na slovensku da niekto podobnu cenu a kvalitu (som ochotna si aj +50% si priplatit voci cenam Zima&spol) dam si tie saty uzit aj tu, ale u nas kazdy chce za 6mesiacov zbohatnut a potom nevedia co pytat...The End monologu 😃

• @michaela___
    tak tieto su inak premakane! 🙂 skvele vyzeraju!

• Sponzor fóra
  • @michaela___  spíše mi přijde ta panna velká, třeba oproti šířce šatů v bocích a nad koleny. myslím, že popadli první , kterou měli po ruce. Jinak šaty vypadjí krásně zpracované , obzvláště ta krajka na sukni je taková jemná. Má taky hezky zpracovaný ten přechod do široké sukně. Miluji krajkové šaty.

• @michaela___  Nádherné... koukám, že to tam žádné děti nešijí🙂 normální šikovné švadleny.. něco takového by Vám tu neušili ani náhodou za ty peníze...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @alias84  Třeba šaty @michaela___ by ani u nás nedokázaly normální švadlenky ušít, protože takové krajkové aplikace tady stojí majland. Ty šaty by tu vyšly na 20 tisíc, nebo spíše by to nikdo nechtěl šít -ručně našívat takové množství aplikací a korálků.

• @bress  A ještě si možná budu péct dort a šit šaty pro družičky a popůlnočni šaty. To je opovážlivost co, že nechci všechno co mám dát do svatby, to budou hosté chudáci. 🙂
    Hezky kolem sebe kopete. Běžte se z toho vyspat.

• @radkaja  Na to už nemám, jen poznámka, opravdu si myslíte, že je to přišívané ? Většina je lepená, nebo přišívaná takovým způsobem, že to stejně opadá. Opravdu si myslíte, že Vám na šaty za 2000 bude někdo přišívat stovky a tisíce korálků ( poctivě), takový dobráci nejsou ani v Číně. Většina je lepená, při prvním kontaktu s vodou nebo žehličkou ( párou ) to opadá. Ale asi to víte lépe, promiňte, že jsem si dovolil nesouhlasit a nedejbože kritizovat. ZS

• @bress  Myslím, že Vaše poslední zpráva adresována @radkaja  už je mimo dané téma této diskuse. 😉 Jak jsem již psala, chápu Váš smysl a názory, ale Vaše jednání začíná být opravdu afektované a již mimo téma. 😉

@alias84 ; @radkaja ; @hanule30 Musím uznat, že jsem velmi mile překvapena, byla jsem připravena na nejhorší a na to, že si případně šaty zapůjčím. 🙂 Nyní už jen vyčkat, až mi přijdou a jaká bude realita. 🙂

• @bress  Ježkovy voči už toho nechte, pořád opakuji, že šaty od Zima jsou kvalitně ušité, aplikace a korálky poctivě přišívá - víme to z mnoha komentářů spokojených nevěst, nestojí 2 tisice , ale 7- 8. Tady jste opravdu na špatné diskuzi. Zimo je už OVĚŘENÁ kvalita.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @radkaja  Já nekopu, celou dobu se tady bavíme, jak se dá taky zrealizovat svatba. Paráda.

• @michaela___ jsou moc povedené 🙂 doufám, že naživo budeš spokojená

• @alias84 také jsem koukala do profilu a moc hezký ... těším se na fotečky ze svatby 🙂

• @radkaja  Omlouvám se, ale tady není diskuze jen o Zimě, pokud si pečlivě přečtete nadpis, najdete tam :
    Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory? Tak přidávám zkušenosti a názory na čínské prodejce šatů. Co Vám na tom vadí ? Že mám opačný a kritický názor ? ZS

• @bress  no ja neviem,,,nemate co robit? 3 strany tu citam ako sa vam nepacia saty z Ciny a predsa tu odpisujete a lamentujete nad tym, ze saty nie su ako original,,,ale my to vieme a predsa do toho ideme,,,ano tema sa vola skusenosti atd,,,tak tu hodte fotky siat z Ciny, ked s nimi mate take zle skusenosti,,,a k svadobnym vydavkom...ano vydavam sa iba raz mam byt nakrajsia, ohurit hosti (podla vas), dat im jest kaviar a potom splacat uver, ktory by som si musela vziat nato, aby som mala vsetko "original"

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.