Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @bress  Ano, v mnoha směrech Vás chápu a v mnoha směrech i souhlasím, ale nemění to nic na tom, že si stojím za svým rozhodnutím (riskem) a že Váš názor mi jej nezmění a tudíž mi je jedno (je mi ukraden), jaký názor budete mít na šaty od Zimo Lau pro mě ušité. Zda byste četl pozorně, zjistil byste, že tato odpověď byla na reakci @dordulka , zda zveřejním fotografie či se bojím Vašeho názoru. Zda byste si také přečetl celou diskuzi, zjistil byste, že 99% diskuze se věnuje šití šatů u Zimo Lau. 😉 Mimo jiné, mohla bych Vás požádat, zda byste sdělil salón, o kterém jste se zmiňoval a který vlastníte? Ráda bych se podívala na vaše webové stránky (zda máte) a případně bych Váš salón navštívila i osobně a přesvědčila se o kvalitě nabízených služeb.

@dordulka  Též doufám, že v reálu budu spokojená, uvidíme. 🙂 Nyní čekám na konečnou domluvu ohledně doplacení zbylé částky a poté by je měl odeslat, následně už to bude otázka jen několika dní. 🙂

@radkaja  Mám pocit, že bude raději lepší přestat reagovat, je to jako boj s větrnými mlýny a tato diskuze je o tom, předávat si zkušenosti, sdílet fotografie a nikoli se tu přít mezi sebou. Mimo jiné, pán si bude stále stát za svým, ať mu napíše kdokoli cokoli, nepřestane, jen aby dosáhl svého. 😉

• @malamargotka  Určitě mám co dělat, ale na toto jsem si vymezil čas, a nelituju toho, a ještě tomu nějaký čas budu věnovat, je mi líto. Mám čím dál silnější pocit, že to má smysl a doufám, že některým otevřu oči.Rozhodně to není ztracený čas. A promiňte, neznám význam slova "ohurit ". A co se týká výdajů na svatbu, to poslední, na čem by se mělo podle mého názoru šetřit, jsou šaty. Tím netvrdím, že si je musíte jít půjčit do salonu. Raději jednou použité kvalitní než -li Hung, Kong a nevím kdo ještě. ZS

• @michaela___  Už jsem to taky pochopila a už reagovat nebudu.

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @bress   ano, ano vyhradit si cas na spamovanie diskusie to da rozum,,,a male naucne okienko:
    ohúriť, -i, -ia dok. expr. (koho, čo) ohromiť, popliesť, zmiasť, zbalamutiť: To ho úplne ohúrilo. (Heč.) Hlavu mi ohúril. (Záb.) Dušu človeka nemôže ohúriť ani šum vrtiacich sa vretien. (Vaj.);
    nedok. ohurovať, -uje, -ujú

a otvorte mi oci tymi vasimi "nepodarkami" budem sa tesit

• @michaela___  Opět opakuji, nadpis této diskuze je : Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?
    Tak nechápu, o co Vám jde? Zimo Lau nebo jak se jmenuje je prosím Vás odkud ? A proč by jste chtěla navštívit můj svatební salon ? Šaty už máte , ne ? Nebo se mi Vás podařilo přesvědčit ? 😉 ZS

• @bress  Já osobně šaty vybrané mám a věřím tomu, že s nimi budu spokojena i v reálu, jelikož to není má první koupě. Možná bych mohla zmínit, že právě, dle Vás mizerní Číňané, mi zachránili můj maturitní ples, jelikož dvě české vyhlášené švadleny nebyly schopné ušít společenské šaty a tudíž jsem tři týdny před plesem riskla koupi šatů přes internet a byla jsem nadmíru spokojená. Šaty nosím na plesy do dnes a pokaždé s nimi sklízím úspěch.

Avšak nemění to nic na tom, že bych se velmi ráda přesvědčila o Vámi zmiňované kvalitě Vámi nabízených služeb,jelikož se stále prezentujete jakožto profesionál, ale nedal jste prozatím žádný podnět k tomu, aby Vám bylo uvěřeno a lidé tak mohli spíše akceptovat Vaše názory. Což tuto náležitost jsem popisovala již o několik příspěvků zpět. 😉

Vaše reakce, byť jsem s Vámi v mnoha směrech souhlasila, mě potvrdila pouze v tom, že nejste žádný profesionál, za kterého se vydáváte. Věřím tomu, že pro mnoho nevěst budou Vaše příspěvky přínosem a také věřím tomu, že každý člověk má svůj rozum a sám si zváží pro a proti, zda se mu vyplatí risknout to, že si nechá ušít šaty přes internet.

Pro mě v tuto chvíli diskuse s Vámi končí, jelikož se stále opakujete, je to jako boj s větrnými mlýny, žádní vítězové, žádní poražení. Přeji mnoho štěstí do života a podnikání. 😉

• to je lepsie jak telenovela toto, idem si urobit pukance 😃

• Já nevím, ale mě teda bress svými názory pošoupnul k tomu, si ty šaty objednat u Zima. Takhle se "rvát" za práva českých krejčových a svatebních salónů.. přijde mi to trapné. Stačí svůj názor říct jednou a ne vnucovat spokojeným zákaznicím Zima, že jejich šaty jsou špatné, jen proto, že je ušili na druhém konci světa. A dokud budou Češi šít za tolik, kolik si účtují, budou se nevěsty snažit hledat levnější alternativu byť by to mělo být na jiném kontinentu.

• @roxelli  Upřímně , nevěřím tomu, že bych Vás já přinutil k tomu, že si objednáte šaty u Zimy. Pokud ano, tak jste už dávno přesvědčená. Je to takové to plácnutí do vody, pokus mne naštvat. Ale to se Vám nepodaří. Já jsem svůj názor řekl jednou, to jsem však netušil, jakou to vyvolá paniku a na kolik komentářů budu muset reagovat.

• @michaela___Nikde  jsem nepsal, že jsou Číňané mizerní, prosím nepřekrucujte věty, a to, že vyrábějí šunty, to víme všichni, samozřejmě ne genálně všichni, ikdyž mne teď někdo kvalitní nenapadá a určitě nejsou jediní. A upřímně, o Vaši návštěvu našeho salonu moc nestojím, už jste určitě v nějakém byla a fotila ne ? Velice rádi přivítáme nevěsty, které mají zájem si vybrat šaty , a ne jenom nafotit a pak poslat Zimovi, Kimovi nebo Hungovi. A možná, když píšete o tom špatném personálu, zkuste si to někdy v nějakém obchodu, a nemusí to být svatební salon. Já se u Vás zastavím, budu předstírat, že mám zájem, Vy se mi budete muset věnovat a já Vám po hodině poděkuju a oznámím, že si sto stejně koupím na internetu v Číně, ale že děkuju. Nic příjemného co. Ale Vám to asi nedojde, a to je na tom asi to nejsmutnější.

• kristepane len mu už prosím na to nereagujte! Kto sa má potom "prekúsavať" takým neskutočným množstvom balastu - niekto sa nudí.... no.... nechajte ho tak konečne.....

• tak mám foto 🙂

• Můj názor je,že si každý může koupit co chce a kde chce.Trochu je ale pravda,že ze salonů se stávají jen zkušebny šatů a to zcela zdarma.Ještě chápu nevěstu která si chtěla něco půjčit,ale je ze salonů zklamaná ,šaty jsou v některých obnošené a ještě příliš drahé atd. Tak si raději nechá ušít zcela nové a i když nebudou úplně jak originály jsou čisté a nové a jen její.. ač v některých čínských šatech bych asi nevylezla, za šaty od Zima se nevěsty stydět nikdy nemusely a tak to prostě je,..Nicméně nevěst které salony už předem využijí jen jako zkušebny je taky dost a úplně správné to taky není.

• musím říct, že čínské švadleny mi příjdou velmi šikovné a schopné.. 🙂 bohužel české švadleny se mi zdá, že šijou obyčejné šaty se starodávnou krajkou 😞 ..bála bych se ušít krajkové šaty v ČR..a když už, tak bych se nedoplatila a čekala bych nehoráznou dobu, protože najít vhodnou krajku je tady v ČR nadlidský výkon.. 😐

• Sponzor fóra
  • @sonickaaaa  To souhlasím,např. český výrobce Madora má kvalitní a krásné šaty,ale jejich krajkám něco chybí...

• @ilonkaseda  přesně.. 😐 nechávám si šít šaty tady v ČR, protože nechci krajkové šaty, ale budu mít jen menší aplikaci krajkovou, a něco najít jemného, hezkého, to je teda něco.. 😐 mě ty krajky přijdou samý kytky alá 70.léta.. 😞

• @ilonkaseda  Já mám taky špatnou zkušenost v saloně, šaty byly onošené za přemrštěné půjčovné. Půjčila jsem si spolećenské śaty a upravili mi je tak, že jsem měla úplně plochý hrudník, byly zužované jinak barevnými nitěmi a délka byla založená tak hrozně, že jsem si to doma sama spravovala. Raději co jde tak si kolem svatby udělám sama a nebudu se strachovat jak to dodavatelé zmrší. Raději si pořídím vlastní šaty a budu si je upravovat sama, umím totiž šít natolik, abych to zvádla.

• @sonickaaaa  Dobrý den, co se týká krajek, to je právě ten příklad, jak to dopadne se vším. Vždyť v čechách se vyráběly krajky a kvalitní, a proč myslíte, že už se nevyrábí. Tak nějak se mi zdá, že všechno se vším souvisí, a čím dál víc platí pravidlo, přece nedám vydělat našincovi. 😉ZS

• já nevím , všichni mi jak tady tak i má druzicka pisete ze moje saty sou krasne ale je to tím jak je to nafocene ja sem z tohio ale nejista ... sla sem do toho s rizikem to ano ...

• @xmirkax  Napiš mu o další fotky a ať je lépe vyfotí. Až pak uvidíš jaké jsou, teď se zbytečně nestresuj.

• @radkaja  vcera sem mu psala a ted znovu ... no nestresovat se je tezke :_( do svatby nezbyvaji uz ani dva mesice

• i kdyz koukam do alba na zimovo prace tak vidim ze nektere saty na figurine vypadaji desne a an neveste krasne , tak budu v klidu , figurina preci jen je figurina .

• @bress  já bych dala vydělat našincovi kdyby tady byl výběr krajek.. 😞 ale souhlasím s Vámi.. 🙂

• @xmirkax  moje sú tiež niečo iné na figuríne ako na mne 🙂 neboj 🙂

• @bress  len si zoberte ze v salone vysnivane saty sstoji okolo 700 eur,,,,ci je moc penazi za jednu noc

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spoločenské oblečenie
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov