Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @xmirkax  čínští prodejci většinou na balíčky nepíšou skutečné částky ... píšou takové, aby ses alespoň jednomu poplatku vyhla 🙂

• Achjo, clovek se chce podivat do tyhke diskuze,aby si početl nejaky info o cinskych prodejcich satu a musi se tady prodírat X strankama s komentari nejakyho tydýta 🤔 . Btw ja mam tez saty od Zima a jsem naprosto spokojena, sedi mi perfektne a vypadaji krasne. Takze nevidim problem, proc si nenechat usit saticky na miru od číňanů 😃

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @xmirkax  já zvolila čínu z toho důvodu, že sem v žádném salonu nenašla černobílé šaty, které by mě oslovily. tak sem začla procházet aliexpress a na jedny narazila .... mně jde pořád jen o to, že je to jen a jen naše věc, jakou cestu si zvolíme, jestli si šaty půjčíme nebo KDE si je koupíme ... každý myslím mám svou svéprávnost, ale místo toho tady jen někdo útočí a útočí

• navíc nikdo nijak ty prodejce neovlivňuje, aby tam napsali menší částku, než je původní ....

• @tessie187  mám to ale uplně stejně at sem hledala jak jsem hledala jedině na aliexpresu sem našla moje vysnene saty ale porad mam dost rozumu na to abych si je tam neobednala preci jen tam ta kvalita asi nebude buh vi jaka a kdyz sem anrazila tady na tuhle diskusi tak sem si rekla ze je na zima jen sama chvala tak ze to prubnu .. ted se svymi saty naprosto spokojena

• @xmirkax  já to prubla 🙂 cena nebyla nejnižší, reference skvělé, všech rizik sem si vědoma byla, riskla sem to a sem ráda že sem to tak udělala 🙂

• @tessie187  @xmirkax  ja jsem si take nakonec objednala saty pres internet.. od prodejce, na ktereho jsou take dobre reference a budu platit clo i dph, a vystavuji tam vlastni saty, zadne kopie znackovych, ale byly to opravdu jedine saty, ktere me nejak oslovily z nabidky, kterou jsem vsude videla, maji mi prijit tak za 3 tydny, tak jsem moc zvedava... potom napisu, jak to dopadlo a v tu chvili i prihodim jmeno prodejce 🙂

• @wanilla147  ďakujem 🙂 nevieš v akej čiastke to bolo? Alebo či sa da s jsminebridal dohodnuť a vystavenie nižššej faktury?

• Sponzor fóra

• @sagy1  Tak si bohužel myslím, že to zaručeně nestihne. Má toho moc a tak nestíhá . Možná ti napíše že jo, ale on si myslí, že všechny nevěsty mu píšou smyšlené dřívějši datum svatby( a většinou to tak je 😃 ), tak si ti dodání klidně prodlužuje. Fakt bych to neriskovala.

• @sagy1  a čo Madora? neskúšala si ich osloviť?

• @sagy1  Nyní už by to měl tip top. 😉 Já jsem si je u Zimo Lau objednávala na konci února a předevčírem (dle domluvy) zaslal foto a dnes už mi přislíbil další foto a už jsme si domluvili uhrazení zbylé částky, aby je mohl odeslat. 😉

• @sagy1  jop, souhlasím, Madora, moc hezky se s nimi komunikuje a vychází vstříc

• @sagy1  aký dátum svadby si mu napísala? teoreticky by mohol stíhať, ale budeš v strese, lebo to bude tesné

• @sagy1  naštěstí je stále většina půjčoven, kde se chovají vhodně 😉 jen sem bohužel hledala to, co se moc "nenosí"

• @sagy1  Zimo občas nereaguje na maily i dva týdny a obávám se, že by nenapsal sám od sebe že nestíhá. Na to bych se nespolíhala. Holky si objednávaly v zimě, kdy toho měl méně, ale co vím, tak k jaru začíná být tak zavalený objednávkami, že jmu to trvá i čtyři měsíce . Nechci být negativní, ale vážně si myslím, že to nedopadne dobře.

• já už bych teď jinde taky neobjednávala

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    spoločenské oblečenie
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov