Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Milé nevesty,

vzhľadom na rozsah diskusie a množstvo užitočných rád a skúseností, ktoré tu sú spísané, sme sa rozhodli napraviť smerovanie diskusie, ktoré sa za posledné dni zvrtlo, a opäť navodiť pôvodnú atmosféru 🙂 Všetky útočné a urážajúce príspevky boli premazané, rovnako aj väčšina príspevkov, ktoré sa odkláňali od témy.

Používateľ @bress , ktorý túto vlnu reakcií spustil, má zákaz prispievania do všetkých diskusií týkajúcich sa svadobných šiat, keďže ide o spolumajiteľa jedného salónu a majú u nás vytvorené aj konto Profesionála.

Opäť môžete prispievať, pýtať sa, diskutovať, radiť, pridávať skúsenosti, názory a fotografie 🙂

Prajem vám pekný večer, s pozdravom Jana a mojasvadba.sk 🙂

• @bejka_85  neviem kedy si tu dala saticky uz v reale, ale su krasne chvalim 🙂

• Sponzor fóra
  • @malamargotka  dakujeeem 🙂 davala som ich na 777 strane a ten blazon mi dost pokazil naladu, ale fakt som so satami od Zima nadmieru spokojna 🙂 Aj ty plánuješ šaty dať šiť?

• @bejka_85  no chcela som sledujem tuto diskusiu uz straaasne dlho,,,ale kedze som "zabrzdena" tak som si nestihla poskusat styl siat aky chcem a neviem sa rozhodnut medzi dvoma,,,cize si ich dam usit asi u Renky v KE - tiez davaju sit v Cine, ale budem ich mat za mesiac hotove aj ked troska drahsie

• @bejka_85  Tak jak pokračuje čištění šatů. Už se ti to podařilo vyčistit?

• @malamargotka  takže tiež šitie 🙂 (ozaj nám pomaly tie požičovne krachnú...) super, dúfam že sa potom pochváliš 🙂 Máš to aspoň bez starostí s clom a podobne.... a bez nervov s termínmi ktoré Zimo v sezóne veľmi nedodržiava... aj keď ja som ich teda mala max do 6 týždňov od objednania doma, ale objednávala som ešte v decembri...

• @janamartish  děkujeme

• @radkaja  dnes som do toho nerýpala, skúsim ešte použiť Vanish na biele - snáď to víde, ak nie tak kašlem na to, aspoň mama mi hovorila že to nemám riešiť lebo si na tú špinu skoro okuliare musela zobrať 😃 😃

• @bejka_85  jasne, ze sa pochvalim 🙂

• @janamartish  velmi děkujeme , už jsem zde zase ráda !

• Děvčata, musím říci, že jsem velice překvapena. Zimo se mnou komunikuje velice rychle, nejpozdější odpověď vždy do dvou dní, i když nyní to bylo tří. 😉 Termíny dodržuje, byť termín dodání bude cca o týden posunut, ale za to si mohu sama, jelikož jsem zaslala platbu později. Včera lidé z týmu odeslali šaty, tak jsem zvědavá, kdy přijdou. 🙂

• baby aka je stranka na to zimo? ako to najdem? nejaky link?

• @demeterka   Bohužel, žádné webové stránky nemá. Lze se s ním domlouvat a komunikovat přes jeho e-mail: zimo318@hotmail.com a mnoho jeho prací najdeš v albu uživatelky ivi_kiwi - Zimo - inspiracie ( http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiwi/album/zimo-q9iwvi/ ) plus mnoho dalších nejnovějších zde, jen budeš muset listovat. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov