Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Milé nevesty,

vzhľadom na rozsah diskusie a množstvo užitočných rád a skúseností, ktoré tu sú spísané, sme sa rozhodli napraviť smerovanie diskusie, ktoré sa za posledné dni zvrtlo, a opäť navodiť pôvodnú atmosféru 🙂 Všetky útočné a urážajúce príspevky boli premazané, rovnako aj väčšina príspevkov, ktoré sa odkláňali od témy.

Používateľ @bress , ktorý túto vlnu reakcií spustil, má zákaz prispievania do všetkých diskusií týkajúcich sa svadobných šiat, keďže ide o spolumajiteľa jedného salónu a majú u nás vytvorené aj konto Profesionála.

Opäť môžete prispievať, pýtať sa, diskutovať, radiť, pridávať skúsenosti, názory a fotografie 🙂

Prajem vám pekný večer, s pozdravom Jana a mojasvadba.sk 🙂

• @bejka_85  neviem kedy si tu dala saticky uz v reale, ale su krasne chvalim 🙂

• Sponzor fóra
  • @malamargotka  dakujeeem 🙂 davala som ich na 777 strane a ten blazon mi dost pokazil naladu, ale fakt som so satami od Zima nadmieru spokojna 🙂 Aj ty plánuješ šaty dať šiť?

• @bejka_85  no chcela som sledujem tuto diskusiu uz straaasne dlho,,,ale kedze som "zabrzdena" tak som si nestihla poskusat styl siat aky chcem a neviem sa rozhodnut medzi dvoma,,,cize si ich dam usit asi u Renky v KE - tiez davaju sit v Cine, ale budem ich mat za mesiac hotove aj ked troska drahsie

• @bejka_85  Tak jak pokračuje čištění šatů. Už se ti to podařilo vyčistit?

• @malamargotka  takže tiež šitie 🙂 (ozaj nám pomaly tie požičovne krachnú...) super, dúfam že sa potom pochváliš 🙂 Máš to aspoň bez starostí s clom a podobne.... a bez nervov s termínmi ktoré Zimo v sezóne veľmi nedodržiava... aj keď ja som ich teda mala max do 6 týždňov od objednania doma, ale objednávala som ešte v decembri...

• @janamartish  děkujeme

• @radkaja  dnes som do toho nerýpala, skúsim ešte použiť Vanish na biele - snáď to víde, ak nie tak kašlem na to, aspoň mama mi hovorila že to nemám riešiť lebo si na tú špinu skoro okuliare musela zobrať 😃 😃

• @bejka_85  jasne, ze sa pochvalim 🙂

• @janamartish  velmi děkujeme , už jsem zde zase ráda !

• Děvčata, musím říci, že jsem velice překvapena. Zimo se mnou komunikuje velice rychle, nejpozdější odpověď vždy do dvou dní, i když nyní to bylo tří. 😉 Termíny dodržuje, byť termín dodání bude cca o týden posunut, ale za to si mohu sama, jelikož jsem zaslala platbu později. Včera lidé z týmu odeslali šaty, tak jsem zvědavá, kdy přijdou. 🙂

• baby aka je stranka na to zimo? ako to najdem? nejaky link?

• @demeterka   Bohužel, žádné webové stránky nemá. Lze se s ním domlouvat a komunikovat přes jeho e-mail: zimo318@hotmail.com a mnoho jeho prací najdeš v albu uživatelky ivi_kiwi - Zimo - inspiracie ( http://www.mojasvadba.sk/blog/ivi_kiwi/album/zimo-q9iwvi/ ) plus mnoho dalších nejnovějších zde, jen budeš muset listovat. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov