Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Fotky nejsou nic moc. Bylo to na honem.

• @pajinka85  krasna! 😉

• @pajinka85  juu krasný, sluší 🙂

• Sponzor fóra
  • @janamartish  chci se zeptat, nejde dát IP blokaci ? když vidím kolik duplicitních accountů nejmenovaný člověk má

• @tessie187  pred chvíľou sa tak stalo.

• @janamartish  chochooo, ste dobrý 🙂 🙂

• @janamartish  Děkujeme.

• @pajinka85  krasny! 🙂

• @pajinka85  wau, zezadu jsou fakt super🙂

• holčičky taky mi už šaty přišli den na to co sem tady strašila , sou dokonale , ůžasný material proste sem maximalne psokojena a stastna

• Jedno info o poštovních službách v Číně 🙂
    Dověděla jsem se, že prodejci nechodí se zbožím na poštu, tak jak to je u nás, ale mají smlouvu s kurýry, kteří jednou za čas přijedou a zboží u nich vyzvednou a dopraví je k centrálnímu poštovnímu uzlu. Zimovi to proto někdy trvá, než šaty pošle, protože ten kurýr nejezdí moc často a taky kdo ví jak to trvá, než to dodá na centrálu.

• Sponzor fóra
  • @radkaja  Mně se hlavně stalo, že 17.4. byly šaty podány DHL, 21.4. byla zásilka, dle sledování na webu DHL, vrácena odesílateli a 24.4 mi volal kurýr, že pro mě má balík a byly to šaty, které mi nakonec přišly pod jiným sledovacím číslem. 🙂

• @michaela___  Jj vím o tom, ještě i další nevěstě to ukazovalo to stejné, asi to byla hromadná Zimova zásilka. 😃 Je tedy vtipné, že i na DHL jí potvrdili, že se zásilka vrací odesílateli a na druhý den jste ji pak měly . Ještě že to dopadlo takhle.

• @radkaja  Jj, to byla @xmirkax , řešily jsme to spolu. 🙂 Já jsem na to ptala na recepci DHL a tam mi řekli, že vracení zásilky je většinou na žádost odesílatele a nebo když adresát zásilku nevyzvedne. Poté, když jsem se ho ptala, zda v tom malém balíčku mohou být šaty (objednávala jsem si ještě další věci), tak mi to potvrdil s tím, že vozí šaty několika salónům a že to bývají takto malé balíčky. 😉 🙂

• @michaela___  Jj číňani jsou vítězové soutěže " Nacpi šaty do dopisní obálky" 😃 😃

• Holky, neposílal některé zimo teď nějak šaty, mně je měl posílat nějak toho 15. a pořád nic, když sem mu psala, že je nemám, tak prý balík zůstal na delší kontrole v hong kongu, ale už to prý poslali dál...

• @anet_  Zkus zavolat na celní, jestli jim tam neleží, třeba nemají na tebe telefon.

• @radkaja  mno vidíš, to bych mohla, to mě nenapadlo 😃 i když Zimo si psal o všechny údaje, ale tak stát se může cokoliv...

• holky, tak pořád nic a celnice taky nic :/ nemáte některá telefon na Zima?

• @anet_  Někde tu je, ale to bude tak 15-20 stran zpátky.

• @radkaja  ok ,budu hledat, děkuji 😉

• Ahojky holky, nutně sháním nošené šaty, které šil Zimo.Musí mít dekorace z korálků a výšivky.Velikost 36-40 na barvě a stylu nezáleží.Nabídne někdo levně?
    Děkuji🙂

• @sisanevesticka  ahoj chcela by som sa spýtať,či si bola so šatami spokojná,pretože veľmi váham,či si ich objednať

• @macik666  ahoj, aj celkom ano, nebola to zla kvalita.

• ahoj holky, tak jsem se po delším váhání rozhodla přece jen svatební šaty svěřit Zimovi 🙂 Nicméně jsem váhala docela dlouho... Jak to teď Zimovi trvá s ušitím?? Mám svatbu 19. září, ráda bych měla ještě aspoň malou rezervu.... Stíhá se to bez problémů?? Díky za info 😉

• @meeshi   Myslím si, že to bude spíše těsné. 😐 S termínem dodání, je to u něho vždycky hrozně nejisté. Určitě mu napiš dřívější termín, než je ve skutečnosti chceš, ale i tak o na to moc nedá. 😐 Držím palce ať to dobře dopadne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov