Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Tak mi právě dorazily ŠATY!!! Úplně se bojim ten balík rozdělat😃 A musím říct, že jsem měla trochu obavu z komunikace se Zimem, co tady některé nevěsty psaly - a za mě teda na jedničku! Na každý email mi odpověděl do několika hodin, vyhověl všem mým požadavkům a připomínkám (a že jich teda nebylo málo🙂 ), poslal mi všechny možný fotky a druhou platbu jsem posílala minulou středu - a za 6 dní mi šaty přistály v kanclu🙂

• @meeshi  Dáš aj foto šiat?

• @monecka  Ne ee - až po svatbě😉

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj děvčata, zaujali mě fotky šatiček od Zima, ale nechce se mi projíždět tolik stránek. Nebyl by tu někdo tolik ochotný a nevysvětlil mi jak obchod s ním funguje? Má nějaký katalog šatů co šije, nebo mi ušije to co chci? Děkuju za odpovědi 🙂

• Ahoj, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s šatama ze strany www.duduta.com. Moc děkuji!!! Veronika

• Zdravím děvčata,

nechávala jsem si šaty šít u, již několik krát zmíněného, Zimo Lau. Se šaty jsem byla spokojená, byť jsem si je musela nechat zúžit v pase, což byla maličkost a švadlenka si s tím velmi jednoduše poradila. Šaty jsou opravdu kvalitně ušité (mám možnost porovnání s šaty ušitými zde v ČR, co jsem si nechávala kdysi šít) a materiál velmi příjemný.

Když jsem sháněla spodnici pod šaty, v salónech byly chváleny, že vypadají dobře a jsou kvalitně ušité a ze svatebčanů nikdo nepoznal, že jsou šité v Číně, věděli to jen ti, kteří se mnou tuto náležitost řešili.

Přidávám pár fotografií. 😉

• @tynka270  Ahoj, ja som sí ce prečítala všetky príspevky, ale každému píšem, že to chce prečítať posledných 50-úplne to stačí, aby si človek vytvoril obraz 🙂

• Ja jsem tedy po precteni presvedcena ze od Zima si necham satky usit. Ted jen najit ty prave. Svatbu planujem na 20.6 2015 kdy tak myslite ze si je mam objednat?

• @tynka270  mne sa oplatilo objednavat v novembri, Zimo mal na mna čas,(nešili toľko šiat ako v jari), šaty boli za 6 tyzdnov, plus som bola psychicky v pohode- ak by sa nieco pokazilo vždy by bol čas dat saty prešiť, alebo upraviť, či zohnať iné 🙂

• Jsem rada,ze jsem narazila na tuto diskuzu ..chtela jsem koupit saty z ebay ,ale po precteni napiste mi prosim presnou adresu na Zimo Lau moc dekuji

• @lenkaplackova  strana 747 (admin kontakty maže)

• @michaela___  ahoj vedela by si mi u toho zima objednat saty?anglicky neviem a vobec netusim ako ten asapbay funguje..dakujem

• Zienky je tu niektora ochotna objednat mi saty u toho zima?moja anglictina je na prd...dakujem...peniaze poslem vopred...

• Sponzor fóra
  • @petulda333  Myslím, že by bylo nejlepší, pokud bys poprosila někoho v tvém okolí , aby ti s angličtinou pomohl a objednala sis je sama, protože to neobnáší jen jeden "objednaci " mail, může to být i větší komunikace, pokud Zimo bude třeba v půběhu šití s tebou šaty dolaďovat, nebo ty se budeš chtít informovat jak pokračuje v práci a další věci , třeba kolem zaslání a tak.

• Ahoj holky, tak jsem právě poslala poptávku na šatičky Zimovi - jsem zvědavá! Chci se zeptat, on posílá pokyny jak se přeměřit? Budou to šaty na zip tak chci aby sedly... díky.

• @kecka28  Holkám pokyny posílal, tak snad to nezměnil. Ještě mu pak několikrát během šití zdůrazni, aby šaty ušil přesně, protoźe jsou na zip. Občas si nevěsty musely šaty nechat zužovat.

• Dievčatá viete mi prosím vás poradiť a napísať ako sa dostanem na Zimovu stranku na ebay alebo ma svoju vlastnu?ďakujem 🙂

• @gulocka7888  píšeme to tu stále dookola, nemá web, nie je na eBay-i, treba mu napísať na kontakt, kt je na strane 747 a spýtať sa, či také šaty, ako by si chcela dokáže spraviť a koľko by to stálo 😉

• trilien ďakujem už som sa k tomu dopracovala a aj mu napísala. 😎

• Ahoj holky, zeptám se jako úplné tele, ale řekněte mi, když mu mám zaslat půlu peněz - jak jste to dělali? poslali jste mu prostě nějakou částku nebo podle dnešního kurzu přesnou polovinu?

• @kecka28  polovicu v dolaroch cez paypal

• Holky, potřebuju pomoct... psala jsem mail na zimo318@hotmail.com a nejde mi odeslat :/ tak jsem blbá a píšu to spatne nebo ma jinej mail? Termín svatby máme uz v lednu tak jsem nervozní 😞

• @janavecko  mail je určite v poriadku 🙂

• Mě email poslat šel, dnes sem mu napsala. ještě nesem rozhodlá, které šaty tak sem mu posílala oboje, nevím zda ty druhé zvládne.

• @tynka270  tie druhe su uuuuuuuzasne, ak to zimo zvladne urcite ber tie,take neokukane a pritom luxusne

• @tynka270  aj keď ti napíše, že zvládne, nepočítala by som s tým, že ornamenty budú mať rovnaký tvar

• Tak už mi odepsal, nečekala sem vůbec tak rychlou odpověď 🙂 Psal, že zvládne i ty druhé, ale že ta nášivka nebude uplně stejná. Tak sem psala jestli nemá fotky, tak uvidíme.

• @tynka270  on odpovedá do 1-2 dní, ak má novú objednávku, horšie to je, keď sa človek domáha fotky hotových šiat, to má čas aj týždeň, lebo vtedy je zaručene "na pracovne ceste" 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov