Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @siwonka  a vlastne ty chces mat ten zivotik do polky bedier? 300 ecok je dobra cena. aka je v nej zaruka, prosim? dakujem!

• @breberushka  nadherne saty!

• @surykata   toto som nespecifikovala 🙂 nejako po lopatky, tak ako to zvykne byvat
    ..zaruka ziadna predpokladam, kedze je to v cine site, ale zatial je fer, co mi vadi to riesi..

• Sponzor fóra
  • @siwonka  mala si moznost si ich odskusat nazivo?

• @surykata  konkretne tieto moje nie, lebo na SR nie su dostupne, ale skusala som si trocha podobne..s tym, ze ja som chcela trocha dlhsiu vlecku

• @siwonka  presne toto mam v plane aj ja, len mam obavu, ci potom budu zodpovedat tomu, co som si skusala a ako si ich predstavujem... ktore si si skusala? posles mi obrazok?

• @surykata  poslem ti do spravy

• @surykata  děkujíííí 🙂 mě se strašně líbí 🙂 Mám ráda takový styl - jednoduché, avšak rafinované až sexy 🙂 Přítel má rád mé křivky, tak proč je nevyzdvyhnout takovýma šatama 🙂 moc se na ně těším, snad se povedou.

• @breberushka  ako sa v tom chodi? je to pohodlne? planujes mat popolnocky? dik

• @surykata  zkoušela jsem dvě varianty výšky sukně a myslím si, že to bude ok. Šaty ještě nemám u sebe. Půlnočky naplánuju, svatební šaty bych na sobě chtěla mít celý den 🙂

• našla jsem při dnešním šmejdění na webech tyto šaty... (v ČR kolem 5000Kč) na ali za směšné korunky.... tak docela váhám... mám zkusit? Koukala jsem na feedback a dokonce si je někdo z čr koupil a hodnocení super 😎 je to přesně ten styl, co hledám... s volným bříškem, trocha krajky....

co vy na to? 🙂

• @radkaja  už mi napísal, že od pása dole to má 119cm..omotala som sa dekou (nič ine som take dlhe nemala🙂) a je to v poriadku..

• @siwonka  Tak teď mi to zas připadá až moc dlouhé . 😃 já mám 170cm a při podpatkách 5cm mi stačí 110cm. Jak jsi vysoká a jaké podpatky budeš mít ?

• @radkaja  mám 172cm a budem mať len balerínky, ale s tou dekou mi to prišlo akurat 🙂 ked si dam ešte pod to spodničku

• @siwonka  snad se to tedy tou spodničkou nadzvihne a bude to dobré.

• Sponzor fóra
  • Ahoj, nemáte je někdo z Alli?

• @stella1633  budes nekteré mit z tech co si davala foto?

• @horejsij  moc pekne jako populnocni

• @breberushka  ja som saty zaplatila 13.1. a prvu fotku mi poslal 8.2. 🙂 ale este stále sa šijú. Možno aj za to mi to poslal rýchlejšie, lebo som mu povedala že mám svadbu v dubnu.

• @horejsij  Tyhle šaty jsem viděla myslím v jiné diskuzi z ali...

• Holky, jak se tu bavíte o těch rozměrech a délkách.. teď mám malinko strach - ubrala jsem "v prsách" a "pod prsama" 3 cm. a pak jsem prodloužila o 5 cm délku sukně... uff, snad jsem udělala dobře 😞

• @majkapolka  Já mu psala, že mám svatbu 2.5, snad je to dostatečně dopředu..

• @breberushka   chystaa sa chudnut?🙂 tie tvoja stky su na snurovacku ci na gombicky?

• @breberushka  Pokud budeš mít šněrovačku, tak snad nebude vadit, že jsi centimetry ubrala. Ty šaty většinou šil větší tak, že holky musely mít šněrovčku úplně utáhlou a delší nevadí, pokud tam u lemu nemáš krajku, tak se kdyžtak zkrátí v pohodě.

• @siwonka  nee, hubená jsem dost, ale on má vždycky spouuuustu času a pak nestíhá.. tak snad. Doufám, že neplánuješ stejné šaty! 🙂

• @radkaja  právě mám na šněrovačku, proto jsem schválně ubrala, podle toho co jsem tu četla - abych měla to šnerování ve tvaru "V". A délku jsem tu taky četla, že je dělá kratší.. krajku to nemá, tak snad při nejhorším to střihnu.

• @breberushka  nene neboj 🙂

• @siwonka  stejně jsem zvědavá, až dorazí, jaké budou 🙂 látkově by měly být pohodlné.. tak uvidíme

• @siwonka  Zimo ti sije aj spodnicku? budes m,at aj kruh?

@breberushka  kedy ti vlastne maju prijst? inak su prekrasne tvoje satocky!!! ako si vedela, aku chces na ne dlzku? podla skusania v salone?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov