Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @siwonka  a vlastne ty chces mat ten zivotik do polky bedier? 300 ecok je dobra cena. aka je v nej zaruka, prosim? dakujem!

• @breberushka  nadherne saty!

• @surykata toto som nespecifikovala 🙂 nejako po lopatky, tak ako to zvykne byvat
    ..zaruka ziadna predpokladam, kedze je to v cine site, ale zatial je fer, co mi vadi to riesi..

• Sponzor fóra
  • @siwonka  mala si moznost si ich odskusat nazivo?

• @surykata  konkretne tieto moje nie, lebo na SR nie su dostupne, ale skusala som si trocha podobne..s tym, ze ja som chcela trocha dlhsiu vlecku

• @siwonka  presne toto mam v plane aj ja, len mam obavu, ci potom budu zodpovedat tomu, co som si skusala a ako si ich predstavujem... ktore si si skusala? posles mi obrazok?

• @surykata  poslem ti do spravy

• @surykata  děkujíííí 🙂 mě se strašně líbí 🙂 Mám ráda takový styl - jednoduché, avšak rafinované až sexy 🙂 Přítel má rád mé křivky, tak proč je nevyzdvyhnout takovýma šatama 🙂 moc se na ně těším, snad se povedou.

• @breberushka  ako sa v tom chodi? je to pohodlne? planujes mat popolnocky? dik

• @surykata  zkoušela jsem dvě varianty výšky sukně a myslím si, že to bude ok. Šaty ještě nemám u sebe. Půlnočky naplánuju, svatební šaty bych na sobě chtěla mít celý den 🙂

• našla jsem při dnešním šmejdění na webech tyto šaty... (v ČR kolem 5000Kč) na ali za směšné korunky.... tak docela váhám... mám zkusit? Koukala jsem na feedback a dokonce si je někdo z čr koupil a hodnocení super 😎 je to přesně ten styl, co hledám... s volným bříškem, trocha krajky....

co vy na to? 🙂

• @radkaja  už mi napísal, že od pása dole to má 119cm..omotala som sa dekou (nič ine som take dlhe nemala🙂) a je to v poriadku..

• @siwonka  Tak teď mi to zas připadá až moc dlouhé . 😃 já mám 170cm a při podpatkách 5cm mi stačí 110cm. Jak jsi vysoká a jaké podpatky budeš mít ?

• @radkaja  mám 172cm a budem mať len balerínky, ale s tou dekou mi to prišlo akurat 🙂 ked si dam ešte pod to spodničku

• @siwonka  snad se to tedy tou spodničkou nadzvihne a bude to dobré.

• Sponzor fóra
  • Ahoj, nemáte je někdo z Alli?

• @stella1633  budes nekteré mit z tech co si davala foto?

• @horejsij  moc pekne jako populnocni

• @breberushka  ja som saty zaplatila 13.1. a prvu fotku mi poslal 8.2. 🙂 ale este stále sa šijú. Možno aj za to mi to poslal rýchlejšie, lebo som mu povedala že mám svadbu v dubnu.

• @horejsij  Tyhle šaty jsem viděla myslím v jiné diskuzi z ali...

• Holky, jak se tu bavíte o těch rozměrech a délkách.. teď mám malinko strach - ubrala jsem "v prsách" a "pod prsama" 3 cm. a pak jsem prodloužila o 5 cm délku sukně... uff, snad jsem udělala dobře 😞

• @majkapolka  Já mu psala, že mám svatbu 2.5, snad je to dostatečně dopředu..

• @breberushka chystaa sa chudnut?🙂 tie tvoja stky su na snurovacku ci na gombicky?

• @breberushka  Pokud budeš mít šněrovačku, tak snad nebude vadit, že jsi centimetry ubrala. Ty šaty většinou šil větší tak, že holky musely mít šněrovčku úplně utáhlou a delší nevadí, pokud tam u lemu nemáš krajku, tak se kdyžtak zkrátí v pohodě.

• @siwonka  nee, hubená jsem dost, ale on má vždycky spouuuustu času a pak nestíhá.. tak snad. Doufám, že neplánuješ stejné šaty! 🙂

• @radkaja  právě mám na šněrovačku, proto jsem schválně ubrala, podle toho co jsem tu četla - abych měla to šnerování ve tvaru "V". A délku jsem tu taky četla, že je dělá kratší.. krajku to nemá, tak snad při nejhorším to střihnu.

• @breberushka  nene neboj 🙂

• @siwonka  stejně jsem zvědavá, až dorazí, jaké budou 🙂 látkově by měly být pohodlné.. tak uvidíme

• @siwonka  Zimo ti sije aj spodnicku? budes m,at aj kruh?

@breberushka  kedy ti vlastne maju prijst? inak su prekrasne tvoje satocky!!! ako si vedela, aku chces na ne dlzku? podla skusania v salone?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"