Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @breberushka  Ty tvoje šaty mají u spodního lemu krajku, nebo jsou bez? S krajkou se špatně zkracuji- tak bych mu asi nepsala, bez krajky to není problém- takže ty dva cm můžeš přidat.

• @radkaja  nene, jsou zcela jednoduché bez krajky. Takže napíšu mu, že jsem si teda koupila o 2 cm vyšší boty (a výšku sukně mu tedy měnit nebudu). Super, díky za pomoc! 🙂

• Holky, já se tak strašně těším 🙂 Napsala jsem mu, jestli mi může poslat fotku šatů, tak uvidíme, jestli mi něco pošle..

• Sponzor fóra
  • pisala som mu a zapla som si delivery notification a read notification. a prisla mi info, ze sice sprava presla, ale server mi neodoslal info o prijati...

len pre info

• Baby, tak mi ofpisal a poslal vzorky cipky. Kto ma zaujem nech mi posle spravu.

• Vcera vecer mi zimo poslal fotky zavojov a vypnutej vlecky. Saty su hotovove, ze este raz vsetko skontroluju, zabalia a ked mu pridu peniaze posiela.

• @siwonka   A páčia sa ti fotky, si spokojná?🙂 Potom napíš jak dlho trvalo poslanie.. som zvedava.. 🙂 Už sa neviem dočkať mojich...

• @majkapolka   ano pacia, sukna je dost bohata 🙂 presne ako som chcela..jasne napisem

• @siwonka  nepostla by si sem fotku? Dik. A dobre rano 🙂

• @zaburyna   mam v albume pre priatelov

• @siwonka  vdaka 🙂 ktory vyberas? kratky ci dlhy?

• @zaburyna   oba su moje 🙂 dlhy do kostola a kratky na fotenie a tak 🙂

• @siwonka  fotenie mate vonku, ci vnutri? dobry napad na dva zavoje. kto ti ich bude pripinat? kadernik?

• @siwonka  ahoj můžu poprosit jestli by si mi neposlala foto šatů od Zima? Máme trochu podobný, teď čekám na ušití 🙂

• Holky, šije ještě Zimo? Na Ebay vidím, že nemá za poslední rok žádné hodnocení a items for sale = 0.
    Nebo šije jen podle fotek a přes ebay už ne?

• Sponzor fóra
  • @pajuli  vždycky šil většinou z fotek, na ebay byl je občas a moc toho tam nemíval.

• @radkaja  aha, mohla bys mi na něj prosím poslat email? Zkusím mu napsat..díky

• @pajuli  email je na strané 717 téhle diskuze. Raději ho nepíšu ať ho nesmažou. 🙂

• @radkaja  moc díky 🙂

• @tynka270   pridaj si ma do priatelov ak chces mam to v albume a mozes pozriet

• @siwonka  smiem si aj ja pozriet? 🙂

• Ahojte 🙂 nme zimo napisal že podla plánov 10. marca pošle foto o šaty, ale ani teraz som ich nedostala, je to normálne od Zima? 🙂

• @fotografka_mona  To bývá takhle u Zima celkem často. Musíš se mu upomínat a psát si o fotky.

• @siwonka  aj ja by som sa rada pozrela.....

• @radkaja  Už mi poslal fotku, ale nie finálnu (ževraj od 2 dní to bude finálne s gorálkami atď) 🙂

• @fotografka_mona  Dáš sem pak fotku až ti ji pošle? Určitě to pomůže ostatním holkám při rozhodování jestli si nechat ušít šaty u Zima.

• @radkaja  Samozrejme pošlem to ak to bude finálne 🙂

• dievčatá, ja mám pocit, že Zimo nespí...aký je časový posun? 😃 kks on mi odpovedal na úplne basic otázky asi do dvoch hodín 🙂 ale asi si na to nemám zvykať že... 🙂

• @bridalicious  Prvý krát, somnou za dva dní písal asi 15 mailov 🙂 ale potom už nie 🙂 ale dnes som konečne dostala fotku, tak Vám ju ukážem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov