Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(sk & cz)
14. okt 2019  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
Registrovala sa 9. januára 2019 na beremese.cz. Pridala 8 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @isabelef a za jak dlouho Vám přišly? emoticon A byla to konečná cena nebo se platilo ještě clo, apod.?
9. jan o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
Registrovala sa 20. decembra 2016 na beremese.cz. Pridala 29 príspevkov. Okres Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
Registrovala sa 20. decembra 2016 na beremese.cz. Pridala 29 príspevkov. Okres Beroun.
 @sabatanka uz je mam doma nejaky patek...uf, no myslim, ze doba dodani byla cca 60 dnu. Nevim to presne.
Nic jineho jsem neplatila. Bude uvedena jina hodnota baliku. Nikdo to na celnici ani nezkoumal, a to byl docela velky balik.
9. jan o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @isabelef no já právě netuším, kdy si je mám objednat :( svatba bude na začátku září, ale v půlce května rodím, takže kdy se mám změřit, aby mi sedly a stihly přijít? :D
9. jan o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
 @sabatanka objednala bych je nejpozdeji v polovině června. To by mohlo dojit.
Nebo zkusit kontaktovat prodejce, zda zasila i nejakou rychlejší cestou.
9. jan o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @isabelef No, doufejme :D prostě to bude super komplikované a na poslední chvíli a to ještě musím vybrat takové, aby se v nich dalo kojit :/ což nemám tušení.... ale pořád nevím, zda radši objednat z alliexpress / ebay nebo od Zimy...
9. jan o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
 @sabatanka co nejake anticke na zavazovani u ramene? To by pro vas mohlo byt pohodlné pri krmení miminka 🙂.
Myslim, ze nejlepší je koukat na fotky od lidi co tam jiz nakoupili a cist recenze.
9. jan o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
 @isabelef ja bych celkem zkusila toho Zimu, ale nikdo tady zatim neraguje :/
9. jan o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
 @sabatanka ja se o nem dozvěděla dnes 🤷‍♀️ jeste mate chvíli cas, nekdo se ozve
9. jan o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Nevie kedy bude svadba
 HOLKY, JAK JE TO SE ZIMOU, OBJEDNAVALI JSTE SI ROZMERY PRESNE PODLE ZMERENI NEBO TEDA MENSI? POTREBOVALA BYCH PORADIT :/
10. jan o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reho
Registrovala sa 16. septembra 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 22 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
reho
Registrovala sa 16. septembra 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 22 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @lusilar Dobrý večer, prosím pěkně, můžete mi poslat odkaz přímo těch šatů do zprávy? Nemůžu je najít. Moc děkuji.
20. jan o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Nevie kedy bude svadba
 Zdravím Vás všechny... začínám zde sledovat, že si pochvalujete práci nějakého ZIMA :D Nicméně já ho na Aliku nemůžu najít. Bude zde nějaká dobrá duše a hodí mi link? Prosím emoticon Děkuji
20. jan o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lusilar
Registrovala sa 21. februára 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 18 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lusilar
Registrovala sa 21. februára 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 18 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @reho pozdravujem, mojich? emoticon
lebo ak myslite odkaz na ali, tak ten uz nefunguje, asi zrusili ten obchodik
20. jan o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Nevie kedy bude svadba
 @lusilar Zdravím emoticon ano, myslela jsem konkrétně ty Vaše. Ale pak jsem se dočetla o nějakém Zimoj a na Ali nemohu najít...ať skloňuji a poangličťuji tak nic emoticon Poradíte?
20. jan o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Nevie kedy bude svadba
 @sabatanka vy byste prosím neporadila jak a kde najít kouzelníka z Ali co šije top šaty na svatby? emoticon Děkuji
20. jan o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeyore
1
Registrovala sa 21. januára 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eeyore
1
Registrovala sa 21. januára 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hľadala som diskusiu o stránkach so svadobnými šatami ako Doriswedding https://m.dorris-wedding.com/
Alebo Magbridal https://m.magbridal.co/
ale nenašla som. Majú veľký vyber šiat, ale nemám odvahu odtiaľ objednávať. Nemáte s nimi niektorá skúsenosti? Či tie šaty vyzerajú aspoň približne ako na fotkách?
11. feb o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarunielka
1
Registrovala sa 17. apríla 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 62 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jarunielka
1
Registrovala sa 17. apríla 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 62 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
 no tak to si na tom tak ako ja, tiez by som si tolko veci chcela takto objednat, lebo predsa je len ten vyber omnoho lepsi ako tu, no odvahu som este nenasla
12. feb o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta (26 r.)
Registrovala sa 17. júna 2019 na beremese.cz. Pridala 16 príspevkov a 2 albumy. Okres Praha.
  • Svadba bola 24. augusta 2019
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta (26 r.)
Registrovala sa 17. júna 2019 na beremese.cz. Pridala 16 príspevkov a 2 albumy. Okres Praha.
 Mne prišli šaty z aliexpressu, sú úplne iné ako na fotke ale aj tak sa mi páčia
21. jún o 15:09  •  Svadba bola v auguste 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zanetkamodrooka
Registrovala sa 1. marca 2018 na beremese.cz. Pridala 52 príspevkov a 2 inzeráty. Má 6 priateľov. Okres Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
zanetkamodrooka
Registrovala sa 1. marca 2018 na beremese.cz. Pridala 52 príspevkov a 2 inzeráty. Má 6 priateľov. Okres Jičín.
 @mrtvanevesta a máte na ně odkaz prosím?
21. jún o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta (26 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta (26 r.)
 @zanetkamodrooka ahoj odkaz na tieto konkrétne šaty už nieje aktívny ale predajca na aliexpress sa volá ETSY wedding dress hodnotenia ma také rôzne od úplne spokojných a šťastných až po katastrofálne , ja som to riskla a som spokojná. stali asi 1500kč.. dala som si ich ušiť vbielej farbe, prikladám ilustračnú fotku predajcu kde boli ružové, treba uznať, že na tej fotke tie ružové original vyzeraju ovela lepsie...ale tak za tu cenu dobré... clo ani daň ani nic take som neplatila
21. jún o 16:00  •  Svadba bola v auguste 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta (26 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta (26 r.)
 jo a ešte dodám ,že materiál je kvalitný hrubý, nepresvitá a šaty sú tak vymyslené aby pevne držali a neklouzali ... fakt držia perfektne, nehrozí žiadny trapas ( kozy von 😀) toho som sa bála lebo mám prsa jak lentilky a žiadne šaty bez ramienok mi nedržia ( okrem tychto)
21. jún o 16:05  •  Svadba bola v auguste 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maja_z_prahy
Registrovala sa 30. septembra 2019 na beremese.cz. Pridala 4 príspevky. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
maja_z_prahy
Registrovala sa 30. septembra 2019 na beremese.cz. Pridala 4 príspevky. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 Já se z těchhle obchodů rozhodla nekupovat, dobré ceny jsou vykoupeny tím, že se šaty vyrábí v tzv. sweatshopech, kde švadleny pracují klidně i 12 hod. denně za nelidských podmínek, někdy tam pracují i děti...
14. okt o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hirosina
Registrovala sa 6. júla 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 31 príspevkov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hirosina
Registrovala sa 6. júla 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 31 príspevkov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 @maja_z_prahy ano aj to je vec pohladu a vec bohuzial pravdiva. no ako podla mna to tazko povedat aj pri znackach, ktore si normalne kupis u nas v obchode. proste nikdy nevies, kto tu danu vec ozaj vyrobil
14. okt o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš