Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • určitě dvojky🙂1 se mi vůbec nelíbí a 3 mi přijdou moc přezdobené, na té modelce se to ještě dá, ale ve skutečnosti si myslím, že by nebyly nic moc...můj názor... 😉

• lucijeta uprimne,...ako pisala luko dalsej kocke...tak toto sice nie su kopie site dla originalov ale ide o korejske satky
    aspon myslim, ze kukaam dobre a vyberas z tychto - ano?
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Flucijeta&vImageID=3876979#navigator

ja som v lete sa takto ulakomila a cez mimibazar som si kupila letne troje satky a to co prislo sa neda s obrazkom porovnat, teda davala by som na to bacha, nenositelne nekvalitne uplne cosi ine ako ukazuje obrazok

to iste i pre kocku mojden
    skodovka a mercedes je presne prirovnanie 😬 😶 😶

• atinkaa: toho se taky bojím, ale i s poštovným vyjdou ani ne na 300,- tak si říkám že za tu cenu bych je třeba pak využila alespoň "na doma" 😃 uvidím, ještě mrknu po obchodech, ale drahé se mi kupovat nechtějí, nevynosila bych je, potřebuji je jen na těch pár hodin..

• Sponzor fóra
  • hladala som ale teraz maju babeny nahodeny zimny tovar na mimibazare jak ceskom, tak slovenskom, teda ziadna z nich nema v ponuke co som kupila....kazdopadne ten rozdiel je vidiet citit....za seba nemala som to na sebe vobec...ani neviem, ci by som to vedela za 10EUR predat, ked ma kazde stali 18 😬

skusila by som radsej cosi co je aspon kus dobreee...okrem toho na fotkaach sa s tym neda nic urobit...a to by bola skoda 😉

• mojdend - takhle z obrázku se mi líbí šaty č. 3

• lucijeta: daj na atinku...niektore satocky sa predsa daju vyuzit aj neskor ako koktejlove Mas svadbu v juni, takze nemusis mat dlhu robu 😉

• Ahojte baby.
    Co poviete na saty v mojom albume?
    Dakujem za nazory.

• lin123: krasne, si v nich kocka, fakt sedia, doplnky, makeup a hotova nevesta 😉

• mě se nejvíc bílí č. 1, ale ten závoj moc ne a potom 7

• Taky jedničky 🙂

• lin123: saty5 a saty6, i keď mne sa veľmi nepáči ten lesk.

• lin1123 - nevíc se mi líbí šaty č. 5

• lin123: aaha, tak ja som to okomentovala, kym tam boli este len jedny 🙂 tak za mna najlepsie jednicky. aj 5 nie su zle, sedia Ti pekne, ale ta latka je sa mi moc nepaci.

• lin123: saty c.7!!!

• c.6 netradicni a padnou ti 😉

• Sponzor fóra
  • lin123: na první pohled č.6 🙂

• lin123: možná č.5, ale máš hezkou postavvu, můžeš vybírat, možná bych zkusila i jiný typ šatů.. 😉

• lin skoda, ze nie su vsetky satky fotene z predu..tazko sa to takto porovnava
    saty c. 1 ta myslim kus "uzemnili" asi to robi cely ten look vratane zavoja a plus ten strih satiek na sponu sikmo ..neviem ale podla mna nie su naj, vrsok siat po pas ok, i so zavojikom ale dalej by to chcelo cosi ine
    saty c.2-3 nemam 😬 asi nepostupili hned od teba 😉
    saty c.4 z daneho pohladu uz len teraz pri skuske wau...neviem ake su z predu..neda sa to odhadnut, ale takto v nich vyzeras paradne a vyniknes v nich ty
    saty c.5 zas v nich posobis ako v jednotkach, kym v 4rkach posobis vyssie, honosnejsie a vynikas ty...tak tu je zas vidiet skor saty a to "zberkanie" smerom dole vyzera, ze ak by boli na niekom inom, tak by pokracovalo dalej 😬 😕
    (ale vrsok takyto ti sekne)
    saty c.6 ee...uu..auch ..toto su torty se vsim vsudy, vratane tej farby a blystiaceho sa materialu s ktorym bude mat co robit i najsamlepsi fotograf, za mna rozhodne nie
    saty c.7 suu tak obyc(co samo o sebe nie je zle a niekto v takych skutocne rozkvitne) ale ty nie...vyzeras v nich ako len v dakej zasterke na doma (bez vlecky of course)

takze z danych u mna jasne vedu 4 a myslim ze i v jednotkach ak by sme ich brali iba po pas a dalej by si vymyslela cosi ine 😉 takyto mermaid styl, volne rozpusteny do Ackovej sirsej sukne, cipka a spanielsky zavojik a budes nadhernaa 🙂 🙂
    ..i ked to si i tak 😉 😎
    nieco taketo by ma na tebe bavilo moc
    http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3375

• c. 4 ano 🙂 🙂
     a uplne by som vylucila c. 6....nic netradicneho na nich nevidim, obycajne slahacky, hrozny material.
    Mas krásnu postavu, takze treba ju nechat vyniknut 🙂

• no ale kolko ludi....tolko nazorov.... 😉

• ešte k tej 6tke...na fotke to vyzera ako nič moc materiál ale možno v skutočnosti to tak nie je, len tie leskle materialy tak mozu na foto posobit 😉

• libi se mi 5 a 6 🙂

• lin123: nejhezčí jsou č.5

• Ahojte.
    Dakujem vsetkym za nazor k satam. Saty oznacene ako prve a stvrte su vlastne tie iste. Priznam sa, ze se priklanam najviac k tymto, lebo su take lahucke a ta vlecka sa mi na nich najviac paci. Tiez som si s tou sponou nebola ista...to je detail, ktory sa mi na nich moc nepacil...ale ked si predstavim tie saty bez tej spony, tak mi potom pridu take obycajne... a spanielsky zavoj mi odporucila pani v salone,nakolko si myslim, ze mam nepekne ramena a tento zavoj mi ich pekne jemne prekryje. Co vy na to?

• ja som si to i myslela....nooo hore su jednotky peknee..ten detail tie satky kus spati...ale ja myslim, ze ty to zachranis 😉
    sama si peknucka,....takze vyraznejsie nausky..nieco co z predu pritiahne pohlad vyssie a budes v nich najsamkrajsia 🙂

ak uz nebudes skusat dalej..tak myslim, ze je to zo skusaneho to najlepsie 😉 😉

zavojik k satkam je peknucky..hodi sa k nim 😉

• amen 🙂

• 😉 😎

• lin123: 1 nebo 6, ale ty první jsou asi nej 🙂

• Lin nejvic se mi na tobe libi satky cislo 1 s tim zavojem 😉

• lin, určitě ty první🙂 Píšeš, že šaty 4 jsou ty samé- na té fotce jsou bez ramínek a jsou tak podle mého názoru ještě hezčí než na fotce č. 1. Bez ramínek vypadají jemněji a něžněji🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov