Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • Ahoj holky, mám prosbu ...dala bych do albíčka pár fotek ze zkoušení šatů, neposoudili by jste jestli jsem
    dobře vybrala ?? Moc si nejsem jistá ... díííky 🙂

• sem s nimi 😃

• Jééé, díky ... tak chviličku .... jen se nelekejte, první fotky jsou jen z mobilu ... 😞

• Sponzor fóra
  • ano...tie schvalene sedeli najlepsie...ostatne mi prisli nejake velke...nesedeli....ale aj tie prve by mohli sediet...len z ineho uhlu by som to musela vidiet, lebo boli pekne 😉
    ale tie schvalene vyzeraju dobre 🙂

• Jsou hezké 🙂

• Myslíš ?? Pořád uvažuji jestli jo, nebo ne ... ještě bych potřebovala do těch šatů zhubnout ... tak to abych začala něco dělat, že ?? 🙂

• ty schválenéééé, určitě! jsou krásné a sluší Ti!

• c.2. c3 a posledne mozes s kludom vylucit...aj ked sa urcite zas najde niekto, kto ti ich odporuci 😃
    najlepsie su tie schvalene a na 2. mieste tie prve 😉

• taky se mi líbily ty schválené..ale máš čas..třeba ti padnou do oka ještě jiné.. Já mám taky rezervované s tím, že když jim přijdou nějaké nové, tak je můžu vyměnit..(ale asi to neudělám..🙂) No a s hubnutím si nedělej starosti..jestli jsou na šněrování..lepší, než kdyby ti padaly!!! Jsem tak viděla fotky z jedné svatby..a nevěsta to měla svěšené a vypadalo to hrozně..😛

• Holky díky, klidně pište i negativní hodnocení ... 🙂 Já si fakt nejsem moc jistá jestli tyto nechat nebo koukat ještě po jiných ... jinak na obličej moc nekoukejte, jsem šílene nefotogenická, to budou svatební fotky, to nechci vidět 😞 Chudák fotograf, ten si užije 😃

• tak to si kludne este skusaj 😉 ale ak by aj nie...mozes nechat tie schvalene...tie ti sedia 😵

• 😃 tak jestli chceš nějaké negativní hodnocení, tak Ti mohu napsat, že ty ostatní šaty - kromě schválených - Ti opravdu moc nesedí... ale klidně hledej dál, jestli si nejseš jistá, že ty schválené jsou ty pravé...

• schvalene su fajnove, dobrii poradcovia to boli, mali gut oko
    ale ked ich chces potrapit...tak ich este klido po salonoch potahaj...ide o tvoj pocit 😉

ono dakedy je gut prist a skusit ich znova...dobry salon tomu rozumie a damy nebudu namietat...kus si v nich pochod, posed... naj vies do coho pojdes...mozno to bude laska na second look 😉

• Holky díky ... jste hodný 🙂 Vy už hoky máte po svatbě ?? 🙂

• ja ano, aj atinka 😉

• Sponzor fóra
  • A co svatba ?? Dobrý ?? Užili jste si to pořádně ?? Zdá se mě, že vždycky jsou dlouhý a velký přípravy a pak ten
    D uteče hrooozně rychle. 😞

• ano..utečie to rychlo..ja hodnotim svoju svadbu len pozitivne...moc som to neriesila...moc som nestresovala..vsetci sa bavili 😉 a my taky 🙂

• Tak to má být ... 🙂

• Este raz sa chcem podakovat. Velmi ste ma nazormi potesili. Ja som sa teda rozhodla pre tie prve a stvrte, su to tie iste saty a su bez ramienok. Len ten zavoj,ktory ma na okraji krajku mi na ramenach robi take ramienka. 🙂

• A este ma napadlo, ze si necham od vas poradit. Myslite, ze by som si k nim mala dat aj nejake sperky? (saty 1) Napriklad nahrdelnik a ak ano, aky by ste mi poradili? Nechcem byt moc presperkovana, prezdobena. (Poslem detail siat.)

• Já bych na krk určitě něco jednoduchého dala.

• ja skor tie nausky vyraznejsie ako radila atinka...ked si vsimnes ako su nafotene modelky...vacsina nema ziadny nahrdelnik 😉

• ked uz nieco jemne a jednoduche 😉

• nausnice si dam urcite, takze nejake vyraznejsie? Visiace, napriklad? A uz som tam supla fotku. A krk by mohol byt aj bez sperku, ci nie?

• ak vyraznejsie nausky visiace tak potom bez nahrdelnika...mne poradila perfektne atinkaa...aj nausky mi vybrala a vsetko sedelo 😵 ano...potom krk bez sperku...ta posledna fotka je super...mas moc peknu tvar 🙂

• michzde: tak mně se taky na tobě líbí jen ty schávelné.. 😉 ty ostatní jsou takové neforemné... 😐 ale jestli sama necítíš, že jsou to ty pravé,tak ještě zkoušej... 😉

• Díky, v salonu jsem byla ze štaů nadšená a doma vymýšlím "kraviny". To jsem celá já.
    Byla jsem koukat i na jiné šaty, ale na fotkách se mě líbí a ve skutečnosti jsou úplně jiné 😞

• pajik83 - koukala jsem do albíčka a máš pěkný šaty, jseš v nich jak princezna ... 🙂 Koukám, že se vdáváš o den dřív jak já 🙂

• michzde, já bych ještě zkoušela...jestli se nevdáváš zítra, tak je času dost a mě se v těch schválených moc nelíbíš, myslím, že by Ti slušely nějaký míň objemné. A HLAVNĚ!!Nauč se chodit a stát rovně (nemyslim to zle), ale sebekrásnější šaty nevyniknou, když budou schovaný v krunýři ramen, břicha a hlavy 😉

• lin123, určitě bez šperku na krk a s výraznýma naušnicema třeba starodávného typu, nevim, jak to vyjádřit...jen můj názor 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Svadobný salón Ľubica ponúka na zapožičanie šaty svadobné zn. Oksana Mukha, St. Patrick, spoločenské, detské a exkluzívne ručne maľované šaty a obleky