Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • tete : ja hlasuje za c. 2 🙂 dobre ti sedia a su velmi elegantne

• tete: sestky urcite nie!!! budes ako torta!

• tetefish: ja hlasujem v poradi za : c.2, c.1, c.4. 🙂

• Sponzor fóra
  • mne sa najviac paci c. 4 a c. 2.... 🙂
    .šestky sa mi nepáčia...ani trochu

• opravujem...nie c. 2 ..to bol omyl...c. 1 su ešte fajn a tie c. 4 asi najviac

• tete...zalezi aka chces byt nevesta? ci klasika aka je skoro kazda...to by som dala tie 4, alebo 7.
     ci sexi..to tie2...
    ci na zamok..cislo 6

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• tetefish - za mě jsou favoritky č. 4 a pak jsou pěkné i č. 1 a č. 2

• co su to vyvazky??? 😃

• Katrin vyvazky su nase svadobne pierka ktore sa pripinaju hostom.. neviem odkial maju cesi ten nazov 🙂

• tete... budu asi jedina... ale pro me jednoznacne trojky.... cii podobne reseni sukne u jinych satu... dekolt je opravdu plny a mas co ukazovat, kez i ja bych mohla 😃 ...saty jsou naprosto uzasne.. v ostatnich mi pripadne, ze se tak ani necitis... jeste tam byly jedny hezke s vysitim..ale nevim cislo.

• preboha, nie.. tie trojky jej vobec nesedia, davaju jej prsia daleko od seba, uplne jej deformuju dekolt!!!!!!!!!! 😮

• c. 3 ma oznacene dvoje.. ale tie s tym srdieckovym vystrihom..eeeeeeee.

• no ja myslim tie.... tie sprve 3 co tam ma,, tie srdieckove.. to urcite nieeeeeeeee

• nééé ty už jsou přepsané🙂
    měla jsem tam dvoje napsané jako trojky
    ted už je to správně 3 a 8-a ty určitě néé ty jsem přidala,ale favoriti určitě nejsou ..

• Sponzor fóra
  • tete, ktore zatial u teba vedu?

• to je právě to 😃

tady je asi to nejlepší co jsem zkoušela a v čem bych vydržela celý den..
    favoriti byli 3🙂 ale ty šampaň, pak 4 a 7 ,ale ted už vůbec nevím 😃 😞
    hlavně když se mě doma každý ptá se jestli mám už šaty,to už nemůžu slyšet..
    znáte to, že chcete ty nejlepší šaty a když se vám jich líbí víc, tak si říkáte škoda ,že je to jen jednou.. 😬

• Mě se nejvíc líbí ty trojky. Vypadají krásně jemně a nádherně ti sedí! 😵
    č.5 a 7 nuda
    č.8 to je úlet 😃
    v č.6 mi připomínáš dort (promiň)
    č.2 na můj vkus moc zdobené
    č.1 a 4 mě nijak neoslovily - taková klasika

• ides na to dobre, 4 aôebo 7 🙂) vyberaj uz len z tych dvoch 🙂

• hlasujem za 3 alebo 4. 4 ti krasne sedia, na mna sice prilis jednosuche, ale zalezi od toho co chces ty a samozrejme od doplnkov 😉

• ladie: v pohodě 😃 , jsem ráda za každý názor , a 8.ty tam byli přesně dané z úletu 😃
    a ještě jednou díky 🙂

• to preried, ktore vylucujes, budes to mat jednoduchsie ked to budes vidiet.

• c. 4 pekne, ale na mna velmi jednoduche. C. 7 su super 🙂

• mně se líbíš v sedmičkách 🙂

• Mě připadá, že v sedmičkách máš široké boky - viz. foto č.18. To u jiných šatů nemáš 🙂

• 7-ky ako uliate na tvoju postavu 🙂

• a este skoda ze nie su biele

• baby, dnes som skusala este jedny saty - motylik... su z Canady ci co... ale su pekne.. aj ked nemam moc rada velke sukne, tak tato mi sadla ako rit na šerbel 😃
     strasne sa mi paci ten korzet, je super , jednoduchy... akurat ta sukna.. ale na fotke nevyzeraju tak pekne ako v skutocnosti.. a su lacne.. stoja len 260€.. vsetky ostatne min.,350... 😛

• katrin21: já se velké sukni nejprve taky bránila, ale neubránila, všichni mi to chválili, a já si řekla, proč nebýt jako princezna, když korzetem jsem nadšená 😉 kdy jindy vezmu na sebe takové šaty....

• no... ono su to komplet saty, ten korzet tak drzi zospodu...dcera povedala, ze su krasne a tiez davaju komplet servis,este aj kvety na auto keby chcem... a aj oblecko pre druziky s 50% zlavou... tak uvazujem....

hej, sranda, ze som velku suknu nechcela,ale pekne mi zosumernila postavua apacilo sa mi , ze pekne ukazala stihlost a schovali zadocek 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov