Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • katrin21: teda zírám,tvojí sestře to moc slušelo v těch šatičkách. 🙂 super
    tak držím pěsti at i ty něco vybereš 😉

• no.. tak teraz som s nou volala.. tak tie saty su zo salnu Anna Garden v nitre a ona sa v nich len pofotila,ma asi 250fotiek a ze tym paniam povedala, ze chce manzelovi urobit taky albu k vyrociu, ze aku nevestu si zobral a aka je aj po 20rokoch, keby si ju vzal teraz 🙂) inak podla mna krajsia ako vtedy 😃 😃 😃
     no a oni ju ochotne nastylovali a pofotili v roznych satoch 🙂)) a tieto stoja vyse 500€ 😛 ufff..... takze snivajte s nami,.... 😃

• ahojte baby,včera som bola na skúškach svad.šiat,tak pridajte svoj komentár, názor, že ktoré sa vám pozdávaju na mne...díkes

• Sponzor fóra
  • uff.. no.. uprimne..
    skoro VSETKY ti absolutne NESEDIA na prsiach !!!!!!!
    jedine 5 a 8 ako tak prichadzaju do uvahy...
     prve su strasne, uplne ti deformuju hrud, a posledne detto...... 😛

musia ti formovat postavu !!

• tonkaik : 9 jsou krásné 😉

• tonkacik - za sebe bych to viděla na č.5 a č.9 dělají ti krásnou postavu. Ty ostatní ti fakt deformují vršek. Já mám tedy klasický korzet + sukni barva není klasická bílá... ale černo-stříbrná... 😉

• hej, 9 by mohli tiez byt... som myslela ze su ine posledne.. opravujem.. 5 a 9 zhodneme sa 🙂) naozaj ostatne ti kazia vrch...

• tonkacik: já hlasuju pro 9 a pak pro 7. Zkusila bych ještě přidat nějakou samodržící nebo silikonovou podprsenku.

• tonkacit -- za mě 5 🙂

may 25 --- a ty jsi nechtěla bílé nebo světlé ?

• šaty by ešte na mne upravovali presne na telo...to nie su finalne zhotovenia

• tonkacik, tak jednoznacne c.5 🙂 myslim ze ti pekne sedia, su zaujimaveho strihu i kombinacie materialov, pekne ti formuju driek, ja by som urcite vybrala tieto. takisto sa mi paci to zdobenie a prekladana latka na prednom diele - tym ze to ide smerom dole tak opticky to predlzuje a zuzuje driek a celkovo to posobi zaujimavo. urcite by som vynechala c.10 (akoby ten vrsok k sukni ani nepatril) a c.1 (prilis prekombinovane, akokeby z viacerych satov pozbierane akoze to naj doplacane do 1 celku 😐 ). c.8 ta podla mna rozsiruju.

• katrin-segra mala super napad 😃 fakt kocka 😉 manzel predpokladam odpadol 😃 satky su paradne 😉 teda aj ona v nich 😉 500 evri? 🤔hm. ale stoja zato! 😛 😃

• no ona ich neplatila.. len sa pofotila, dovolili jej 🙂))

• no ved to som pochopila 😉 ja som myslela na teba tych 500 evri 😉 ze stoja za to, porozmyslaj 😎 ale aj tak sa mi vidis naj v takych lesklych 😉

• Sponzor fóra
  • no.. ja to nedam ani nahodou, claire... je to moja druha svadba a mame nizky rozpocet.. max som si dala 350... 😛

• katrin, tak to chapem 😞 a nerozmyslala si nad tym nechat si take usit? urcite by vysli menej

• nie... nechcem riskovat, co by z toho vzislo.. nehovoriac o tom, ze nedostat kvalitne super materialy..

• tonkacik: mě se hrozně líbí číslo 5,8 a 9 záleží který střih spíše preferuješ ale sedí Ti všechny 😉

• mne se libi c. 9

• aha. 😎 no ved uvidis ci neobjavis tie prave zajtra v nr 😉 tak drzim palce! 🙂

• tonkacik: libi se mi na tobe c. 9, krasne ti sedi.

• tonkacik: 9 ti opravdu moc sluší 😉

• pripajam sa k 9tke 🙂 su super

• tonkacik tiez 9 aj podla mna, ze wau oproti ostatnym 😉 krasnu postavu v nich mas

• tonkacik, myslim ze v tych satach, ktore ti absolutne nejdu podla fotky, tak si nebola dobre oblecena. nestiahnute, neupravene...co sa predavacke nechcelo? 😠

ale jednoznacne 5 alebo 9

• zajo: ano, niekedy je to aj o tom,ale podla mna jednoducho tam noli moc nepoddajne kostice a moc to odstavalo..alebo vacsie cislo.... 😛
     5 a 9 su fakt podla mna OK,a myslim, ze sme jednoznacne urcili vitaza 🙂) najviac bodov ma 9 🙂

• mne sa viacej pacia tie 5. 9 si take, ake ma kazda druha nevesta. vsetko na jeden styl

• zajo79:a ktoré su tie nestiahnute neupravene?

• vsetky. okrem 5. aj tie 9 mam pocit ze su neni utiahnute akoby mali byt

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov