Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • tonkacik...mne sa pacia c. 5 a c. 9

• ale tie c. 5 su zaujímavejšie

• tonkacik: ved ty to nevidis aj sam ,ked sa na tie fotky pozriet, ze mas v nich " prazdne" prsia?? ale totalne... napr. na fotke ci 1, 2...tusim aj 6 ci 7,ale uz si presne nepamatam...

• Sponzor fóra
  • 5 a 9 ako to uz takmer jednohlasne odznelo 😉 🙂
    5 su zaujimavejsie ako celok 😵 😵

• Ahojky. Mně se líbí na tobě rozhodně č.9.
    Hezký den,

• pisem ako magor 😃

• Jednoznačne č. 5, najkrajšie ti formujú postavu a aj šaty č. 8 sú pekné. Ostatné absolútne nie. 🙂

• 10,8,7,1,2 vstetko ti je fakt volne na prsiach.... podla fotiek ,co mas z netu,asi asa ti paci viacej sirsia sukna.. ta si daj 5 🙂)a j nie, tak tu 9.. jednohlasne sme to vsetky tak odhadli.... 🙂

• tonkacik: mě se líbí č.9

• tonkacik: mě se líbí č.5 a 9. 🙂

• tonkacik: Jestli chceš zdobené tak č. 5, pokud jednoduché tak č. 9 😉

• baby, hodila som foto niecoho takeho ineho nez je tradicne 🙂) a veru sa mi celkom pacia.... tak neviem... drahemu by sa pacili.... 😉 komentujte🙂 gisele

• este ze sedim, skoro som padla na rit. paraaaaaaaadne. 😵

• hej? myslis, ze by to slo? bolo by to uzasne lahucke, vzdusne, na leto super.. len teda neviem.. 😃 trochu odvazne..ale to mi nevadi...
      ta pani povedala, ze Fiordo je na mne top..ale ze aj tieto su fajn, ak chcem nieco ine🙂 ze mi sedia....

• katrin tie Gisele satky ti podla mna sedia perfektne a vyzeras v nich uplne dokonale a krasne. A ako si pisala, aj mna osobne by lakalo to, ze take saty nema kazda nevesta a este ked vravis, ze by sa aj nastavajucemu isto pacili, tak nie je o com 🙂

• Sponzor fóra
  • Katrin - jsou nádherné, ale já bych si je na svatbu nevzala.

• katrin: no ty jsou vážně dokonalé, krása, jsou nezvyklé a padnou Ti jak ulité, pokud víš že by se ženichovi líbily, tak proč mu neudělat radost 😃

• no.. a je to moja druha svadba, takze nemusim mat klasicke saty..aj ked aj tieto stoja 290€. tusim....ale pacia sa mi... aj ked Fiordo tiez..

• ale musela by som mat opatky, takze by som bola vyssia..aj ked danko stale hovori, ze mu to nevadi,ale predsa.... 😛

• Mě přijdou Fiordo mnohem víc "nevěstovské". 🙂

• no ved ano, to je jediny rozdiel..ale kedze my budeme mat viac ,menej malu svadbu a pre obochu druhu, tak by mi to nevadilo... tie Fiordo su strasne tazke, som a v nich skusala teraz trochu viac hybat,a veru mala som co robit... tieto by bolo proste aj pohodlnejsie.. u nas je svadba len formalita a tretnutie rodiny, tak by aj stacili 🙂

• katrin, no mně přijdou málo svatební, ale to je na vkusu každého, já bych si je vzala třeba na převlečení 😃 ale jestli tobě se líbí a manžílkovi taky budou, tak jdi do nich.
    PS. Tvoje sestra měla krásné šatky.

• no.. na prezlecenie su moc drahe.. to budem mat jedny z mojihc dvoch spoloc. siat co mam kupene,ak sa teda budem vobec prezliekat,lebo tym, ze je mala svadba, tak mozno ani nie.. a chcem si vychutnat saticky 🙂

• katrin21: teda ked vezmem do uvahy to, ze sa jedna o druhu svatbu a malu, tak jednoznacne tie Gisele, vyzeras v nich neskutocne smrncovne, peffektne Ti sedia.
    Nehodili by sa podla mna na velku svatbu na zamku, alebo tiez do kostola su lepsie saty s vleckou, ale ked beriem do uvahy, ako si popisala vasu svatbu, nevahala by som a sla do nich, zenichovy vyrazis dych 😉 😃

• no. budeme mat svadbu len na urade.. a dve nase baby budu druzicky 😃

• katrin: jak píšeš, druhá svatba v takovém klidnějším duchu, myslím že na tuto příležitost se hodí dokonale a skutečně v nich jsi šmrncovní jak už někdo psal výše 😉

• katrin21 rozhodne tie co si prihodila su perfektne ! vyzeras v nich uchvatne a konecne inak ako vsetky ! aj ked mate malu svadbu, ale podla mna sa hodia aj na velku 😉 ide o to ze ti neskutocne sedia a podla toho by sa mali saty vyberat, nie podla trendu 🙂

• pupav a: naprosto souhlasím, měly by se vybírat šatičky podle toho jak sedí a tyto mi přijdou opravdu padnoucí a sexy 😉 některé holčiny chtějí být za každou cenu princezny a někdy si vyberou obří šatičky, v kterých jsou naprosto utopené ikdyž mají jinak krásnou štíhlou postavičku a podle mě je to škoda...proč neukázat svoje přednosti 😃

• 🙂
    vyhoda je, ze tym ze su z toho isteho salonu, naozaj sa aj posledny tyzden mozem rozhodnut, ze ktore 🙂 pokial budu obe volne...

• no ja prave take uplne princeznove nechcem.. take som mala na prvej svadbe a hoci neboli moc nacohrane, boli na styl Roweny, len mali kratke rukavy..ale to bola ina moda a ina doba, 10r dozadu....
    chcela by som byt taka sexi pre moju polovicku a ina ... tak snad...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov