Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • babuum : w1, jennifer, roble, lasarte 🙂 asi v tomto poradi, ale si krasna vo vsetkych tychto 🙂

• ahoj..no ja som jednoznacne za Sabelle..to je asi aj preto ze ja zboznujem velke sukne 🙂 ale vyzeras v nich super...

• jennifer 🙂

• Sponzor fóra
  • babuum vyzeras paradne takmer vo vsetkych 😉
    uplne naj
    w1, jennifer, roble a myslim, ze u teba i sabelle 😉

luko mojik pre take sa nemusis vydavat....to staci nejaka akcia 🙂 a mas ich mat 😉 🙂

• 😵 😵

• za mě w1

• Babuum - ale i ty w1 dělají supr postavu! 😵 Ty jsou fakt podle mě na tobě nej! 😉

• mně se líbíš nejvíc v jennifer 🙂

• babum - nejlepší jsou w1, poté ty první a pak jennifer...

• babuum - posledne 3 saty su najlepsie, W1, Sabelle a Jeninfer myslim, z nich si vyber

• babuum: mě se líbí Jennifer 😉

přidala jsem nějaké fotky v šatech ještě 🙂

• manzelinka, rada by som si pozrela tvoje saty ale neviem preco ta neviem najst, babuum som nasla hned, podla abecedy, tvoj album nejak neviem najst

• bianka2: tak klikni na ten foťáček nad mým textem vpravo 😉

• babuu: mne sa na Tebe páčia lasarte alebo jennifer

• lucka06: ja som za paladium s tým bolerkom, krásne 🙂

• Sponzor fóra
  • lucka_ceryova: že jo, já si taky myslím, že je to bezkonkurenční 😉

• Babenky, dakujem ! jednoznacne u vas vyhrava W1... potom Jennifer a Roble...mozno pojdem este na druhe kolo 😉

• babuum - ja si myslim, ze druhe kolo by bolo tiez fajn, zavisi na tom, ako sa v tom citis, proste nevyberie si clovek, ked maju len velke velkosti modelov, ono to tak na postave neukaze a clovek ma skreslenu predstavu. Tiez ten model na obrazku vyzera inak ako v skutocnosti, pretoze fotka je upravena profesionalmi ze ano, taktiez je model vytvorenu priamo na vysku modelky, tiez jej velkost perfektne sadne. 😒

Mne sa paci vlecka Lasarte a pekne na tebe ukaze W1, krasne vytvarovana, mozno by to chcelo este dalej skusat dalsie modely, aby si ziskala co najlepsi obraz. Daj na pocit, jemnost kvalitneho materialu a pohodu 😉

• Holky, tak už jen jedničky nebo dvojky? Prosím! Musela jsem si vybrat v tom salonu, kde jsem zaplatila zálohu, propadnout by ji byla škoda.

• papu - za mě pořdá 1 🙂 ty dvojky jsem na sobě taky měla

• papuellka: mne sa viac pacia jednicky. 🙂

• urcite jednotky 😃

• Papuellka :Za me taky 1

• Holky díky. Jedničky sednou skvěle, jen u dvojek se mi líbí ta sukýnka, taková jinačí, že je...🙂 Ale oproti minule, ty šaty byly pěkně špinavý, snad ty fleky půjdou dolů...

• ja som za jednicky.... 😉 uz kvoli tej sukienke sa mi dvojky nepacia i ked su ine... 😬

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• jednotka

• Určitě jedničky.

• papuellka - vidim ze tie povodne cislo 2 si vymenila za ine a mne sa tieto "nove" s cislom 2 pacia viac ako tie prve 🙂 co som si tak vsimla tak tie prve si davaju nevesty trosku silnejsej postavy a su podla mna troska starsi model, ja si myslim, ze ty si so svojou mozes dovolit "slehacky" 😉 . takze za mna c.2 🙂

• a tiez mi pridu c.2 menej okukane a ta sukna sa mne osobne viac paci ako na c.1😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov