Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • suki rozhodne z minula...tieto:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fsuki&vImageID=3959284#navigator

vsetky nove suu strasne obyc a nuda oproti nim 😉

• holky, tak děkuju 🙂 asi teda zůstanuutěch původních a uvidím,co dneska objevím 😃

• Tak vidím,že po šatech chodím jen já 😃 😃 😃 Tak holky...co vy na to??? Přišla jsem ale na něco 😃 Na fotkách prostě vyniknou nejvíc šaty barvy šampaň,i když ve skutečnosti jsou třeba bílý nádherný....tak to fotka hrozně zkreslí 😮

• Sponzor fóra
  • suki, stale ty prvni, puvodni... 🙂 jinak ze vcerejsich c.1, ale mam pocit,ze srdickovy vystrich ti sedi nejvice.. ta 3. te rozsiruje v bocich, zbytecne kazi tvou perfektni postavu 😉

• babuum musímprávě říct, že ty 1 jsou ve skutečnosti fakt nádherný,paní by mi výstřih poupravila,nahoře mi byly malinko volněší,ale to by dvastehy spravily...a jakpíšu...na fotce je to tak polovina ...jak byly krásný ve skutečnosti...Hrozně něžný 🙂

• 3 a 4 se mi právě střihově moc nelíbí...víc mi sluší protažený vršek a potom sukně 🙂

• suki - naozaj ti sedi ten srdieckovy vystrih... pre mna asi dnesne 1 su najlepsie, spolu s tymi povodnymi (to sa mi tazko rozhoduje). inak dost podobne (charakterovo) sa mi zdaju vsetky ktore si si skusala... a ako tu pises o tych dnesnych 1, zda sa mi, ze si sa uz rozhodla 😃

• Nemůžu najít ty obrázky 😞

• kop.re.ti.na, si prihlasena? ak ano, klikni na obrazok fotaku co je pri hociktorom prispevku co pisala suki... klikni potom na album so satami a tam na spodku ich najdes

• suki - aj dnesne jednotky su pekne, aj tie povodne favortiky. mas v albume viacero silnych kandidatov, v ktorych vyzeras krasne, tak si budes musite vybrat ty 🙂 moze byt ze na fotkach vyzeraju lepsie Ivory saty, aj ja som si take vybrala pretoze na fotkach jednoducho vyzerali lepsie ako tie ostatne, aj ked povodne som chcela biele. farba Ivory je taka jemnejsia, asi je menej ostra aj pre foto.

• suki, tvoje minule obrazky jsem nevidela, ale z dnesniho vyberu jsou nejkrasnejsi jednicky, pronovias paladium. mela jsem podobne z predchozi kolekce 😉

• aha, tak pardon, Paladium jsou ty puvodni favoritky, poradne jsem si precetla popisky 😃 takze hlasuji pro tyto.

• suki...stále vedú tie povodne so srdiečkovým dekoltom 😉

• kubian nádhera...krásné fotky a to jsou také šampaň??? 🙂

• suki, jestli ses preklepla a kubian jsem ja, potom odpovidam, ze saty byly ivory (takova svetla champagne) 😉

• Sponzor fóra
  • july, překlepla,promiň- a děkuju,šaty nádhera 😵 😵 😵

• Tak holky,jsem zvědavá na Vaše dnešní hodnocení 🙂

• mne si sa najviac pacila v prvych. 🙂

• mě ve 3 🙂 🙂 🙂

• 😃

• suki - tie povodne favoritky a dnesne c.1

• suki: mne sa lubis vo vsetkych.
    vrsok sa mi najviac paci na 1. a nepaci sa mi 3 se srdíčkovým výstřihem

• Suki, podla mna TI tie tretie robia uzasnu postavu. Vyzeras v nich bozsky.

• za mě ty první

• malajana,mně zas jediný,co se na 1 moc nelíbí,je ten vršek 😮
    danaxi 😵 děkuju

• suki: men pride ze u tych 1 mas najkrajsie prsia. ako 3 myslim dost zmensuje prsia. 2 je nieco medzi. ta 1 je taka zenskejsia 😉. ale ako som pisala vsetky mi pridu pekne 😉

• za mna z dnesnzch 3 😉

• malajana 🙂 právě proto bych si nechala udělat srdíčkový výstřih a chtělo byto určitě nějakou dobrou podprsenku :_)
    jedničky jsou celkově dost velké šaty,moc si neumím představit svatbu v zahradě v takových šatech,ale určitě ještě nevím,které vybrat 😮 furt se nemůžu rozhodnout... 😛

• ale musím říct, že v trojkách se cítím strašně dobře 😵 😵 Ony holt ty bílý na fotce tak nevyniknou, jak ty šampaŇ. 😮

• Ahojte kocky 🙂 Prosim, poradite aj mne, v ktorych satam sa mam vydavat 😞 ?
    Povodne som chcela ASM 3158, ale na skuske ma velmi ocarili Amara Royale... a Sa Belle, ktore ma na obrazku vobec nezaujali, sa najviac pacia mojmu buducemu manzelovi.
    Pozriete sa na to? Moj pripravny album> http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=586683&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov