Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • lenixa: v jednotkach a v dvojkach si nadherna, mne osobne sa ale styl siat ako si jednicky moc nepacia, tak som skor za tie druhe satky, tie Ti tiez velmi idu.

• lenixa: mě se líbí trojky, přijde mi že širší sukně ti nejvíce sedí, i sněhově bílá barva je k tobě nejlepší....a vypadají že mají pevný, zajímavě řešený korzet, který drží tvar.V jednoduchosti je krása.
    ostatní šatyx mě moc neuchvátily.Obyčejné.

• ifoun: a které jsi nakonec vybrala? Já bych na tvém místě ještě hledala 😉

lenixa: jinak na jedničkách se mi nelíbí okoukaný střih a ten "uzel" na korzetu a celkově se mi nelíbí řešení korzetu, ani na prsou..
    Ale důležité je, jak se cítíš ty, protože tady co člověk, to názor.Ale za mě fakt 3, vynikne v nich tvá hezká postava-štíhlý pas a hezký dekolt,navíc sukně taky zajímavá.Až ti v nich postavičku závidím 😬

• Sponzor fóra
  • manzelinka: děkuju 😵 budu těžké rozhodování ještě přede mnou

• lenixka mne sa pacia dvojky... jednoznacne...aj 5 by boli dobre keby sa viac stiahnu

• lenixka: v c.1 mas krasnu postavu a su take moderne, mne sa pacia najviac, aj ked skoda, ze nemaju vlecku.. 3. sotka nejak zvlastne na prsiach, 1. su tiez pekne, ale prilis tmave, viac ti pristala biela farba 😉

• Lenixka: nejvíce ti sluší trojky a pětky 🙂

• Mne sa najviac na tebe, lenixka, pacia satky c. 3 - upravit, resp. zuzit vrchnu cast, pripadne doplnit vyrazny sperk na dekolt a je to 🤔 😵 😉

• lenixka: c.2 a 3 sú super, c.5 urcite nie 😉

• manzelinka: já zatím zůstávám u Antonií, ještě půjdu zkusit brianny, až budou zpátky v salonu. Já jsem relativně ve výběru omezená. Nechci nic moc širokého a zdobeného - nehodilo by se to k prostředí a nelíbí se mi to. Nemůžu mít vzadu zip, musím mít šněrovačku - navíc v dobré velikosti (žádný velký rozptyl, protože mám spíš větší prsa a hubený pas, takže do čeho se vejdu nahoře, to mi plandá přes pupek. kv§li prsům potřebuju kvalitní korzet, abych to uhlídala 😎 Navíc střih Antonií mi sedí nejlíp, úzké šaty až ke stehnům, pak rozšíření, když mám rozšíření už od boků, tak jsem jak maková panenka... uff, to byl výlev 😃

• lenixka: za me vedou c. 2

• lenixka: mas super postavu, mozes si dovolit v podstate hocijaky strih 🙂 a z tychto co si skusala, podla mna najlepsie ti sedia c.2 a potom 5 a 1. 😉 Su sice viac zdobene ale zalezi na tebe aky mas vkus. Ale urcite by som isla este nieco poskusat, podla mna tie prave este na teba niekde len cakaju 😉 🙂

• ifoun: to já mám stejný problém-úzký pas a větší prsa, takže taky šněrování 😉 stejně je ale korzet na prsaté nepraktický, pořád se musíš kontrolovat.Jak to budeš řešit?Já asi kvalitní podprsenkou bez ramínek....pak to tolik "neklouže" 😉

• manzelinka: já kvalitním korzetem, takže bez spodního prádla a drží jak přibitý 🙂

• lenixa, mně se nejvíc líbíš v jedničkách ....super postavička, sednou ti 🙂

• Sponzor fóra
  • lenixa - č. 2 nebo č.5 pokud se více zúží...

• lenixka - mě se na tobě nejvíc líbí 1 a pak jsou hned za nimi 3 😉 .

• lenixka: tak zatím vyhrávají moje favoritky č.1...v salonu se mi nejvíce líbily č.2, ale na fotkách nevypadají tak dobře :-/

• lenixka, aj podľa mňa sú najlepšie 1.!!! 😉

• Uf, tak mě se teda jedničky vůbec nelíbí 🤔 Líbíš se mi ve 2 a 3

• tak ja hlasuji pro 2 a 4 🙂 jednicky ti sednou taky super, ale nelibi se mi to dole - ta sukne 😞

• lenixka, v 1.ti pekne vynikne postava, 2.mne osobne sa nepacia, lebo su moc prezdobene a navyse maju klasicku tortovu suknu a ty si stihla tak naco sa schovavat🙂 Al. potom tie 3.ked sa ti paci princeznovsky styl , tie su hladke.

• mně se teda dvojky taky nelíbí..jak jsem psala jedničky jsou nej 😉 😉 😉

• lenixka: Mně se líbí 1, 4 a 5 😉

• lenixka: tak ty nové jsou hezké všechny krom úplně posledních 🙂

• ifou...ty si rychlovka 😃 jo ty poslední mi přijdou jak pytel skorem

• lenixka: já jsem děsně zvědavá 😃 To poslední je jak panenka ve výloze, takové beztvaré... Mně se nejvíc asi líbí ty předposlední, jsou hezky jednoduché a dělají super postavu. Ale záleží, ejstli preferuješ jednoduché nebo spíš zdobené... Ten rozptyl je velký.

• lenixka, predposledné!!! 🙂

• lenixka, 1 nebo 2. V cisle 1 vynikne postava, cislo 2 skvele ti ladi ta barva a libi se mi ta vysivka.

• lenixka - jednoznačně 2 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov