Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • civet: jednoznačne šaty dendy 😉

• civet: miramar, dendy

• petra: nakonec to vyhrály sedmičky... 😃 budou i pohodlnější, protože pak bude párty na zahradě, tak bych tam vypadala asi divně v takhle honosnejch šatech a tyhle sou taky nádherný 🙂

• Sponzor fóra
  • civet, miramar ti sedia naj a spolu so zenichom ste stylovi, take retro 😵 😉

• lenixka: Jsou krásné a moc ti sluší 🙂

• Holky, děkuju všem za názory, vyhrály to ty úzké, naživo to bylo jasné:o)

• Ahoj holky,tak mám v albu dvoje favoritky. Už jsem měla vybraný,jenomže jsem samozřejmě vlezla ještě do jednoho salonu a zkusila další šaty a zase nevím. Zajímá mě spíš,které šaty mi víc sedí a sluší než,ketré se vám víc líbí jako samotné šaty.Děkuju🙂))

• Za mě ty jedničky 🙂

• Suki, urcite tie c. 2. Fakt bez vahania. Si v nich nadherna.

• 😃 no jo tak to je 5O na 50 🙂

• Ale ako som ti uz hovorila, je to len a len na tebe. 🙂

• ...no za mě taky číslo 2 a to bezkonkurenčně 😉 akorát bych dala ještě větší kruh aby byla sukně více nadýchaná 😉

• Suki: oboje jsou hezké a dost podobné, ale přijde mi, že č.2 sedí líp a dělají ti moc hezkou postavu 🙂 Jedničky trošku neforemné v pase, ale možná je to ne úplně precizním stáhnutím (jesti je tam šněrovačka).

• Suki, za mě jedničky, taky bez váhání 🙂

• ...no ty jedničky se mi taky zdají že jsou nějaké větší a nesedí jak by měly

• Sponzor fóra
  • právě, že jedničky...totiž jsou malinko větší a muselyby se upravit...

• ...aha, no je to vidět, na mě jsou ty jedničky dost tuctové když to řeknu blbě, ty dvojky jsou bezva a krásně ti sedí, hlavně bych zkusila tu větší oburč 😉

• no holky, já mám ty dvojky užrezervované,jen jsem blbec zase vlezla do Evanie i přes to,že jsem si říkala...Nechoď tam!!a zase semi líbily, ale je fakt, že dvojky mi sedí jak na mě šité 🙂 🙂 🙂

• suki: každý musí projít mnoho variant, aby se vrátil k té první 😉

• ifoun,asi jo,ale mám ještě skoro dva měsíce do svatby a někdy mě chytne amok,jestli to mám dobře vybraný a pak jednám zběsile 😃 😃

• suki: ifoun má naprostou pravdu, víme to z vlastní zkušenosti že? 😉 já jsem taky blbla a pořád chodila okukovat a zkoušet novou kolekci atd. ze všech šatů jsem byla nadšená a nakonec jsem zkončila u těch prvních rezervovaných 😉

• no kajsav...tak to jsme na tom podobně 😃

• Já jsem na tom taky tak, nakonec mám zarezervované úplně první šaty, co jsem kdy na sebe navlíkla 😃

• suki, mně se víc líbí ty první 🙂 podobné jsem taky zkoušela. neměly tedy vlečku, ale byly super 😃

• no je to dilema,ale zatím to beztak vypadá na ty dvojky...záloha je zaplacená atak nějak jsem se v nich cítila...nepochypovala jsem o nich...jako o všech ostatních. 🙂

• som tiez za c.2

• suki: dej na první dojem, mě se taky líbily snad všechny co jsem na sebe navlíkla (a že jich bylo) 😃 ale jen v těch jedněch jsem se cítila úplně na 1000% jistě 😉

• 🙂 kajsav...no jo...za to může to moje šíleně Váhavý znamení 😃 😛

• Ahojte, asi tu hodnotite len svadobne ale co si myslite o mojich popolnocnych su to maggie sottero 😉

• gracy: za me je nej fotka c.13 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    renik5
    Stará Ľubovňa
    E-shop svadobných a spoločenských šiat a doplnkov