Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • civet: jednoznačne šaty dendy 😉

• civet: miramar, dendy

• petra: nakonec to vyhrály sedmičky... 😃 budou i pohodlnější, protože pak bude párty na zahradě, tak bych tam vypadala asi divně v takhle honosnejch šatech a tyhle sou taky nádherný 🙂

• Sponzor fóra
  • civet, miramar ti sedia naj a spolu so zenichom ste stylovi, take retro 😵 😉

• lenixka: Jsou krásné a moc ti sluší 🙂

• Holky, děkuju všem za názory, vyhrály to ty úzké, naživo to bylo jasné:o)

• Ahoj holky,tak mám v albu dvoje favoritky. Už jsem měla vybraný,jenomže jsem samozřejmě vlezla ještě do jednoho salonu a zkusila další šaty a zase nevím. Zajímá mě spíš,které šaty mi víc sedí a sluší než,ketré se vám víc líbí jako samotné šaty.Děkuju🙂))

• Za mě ty jedničky 🙂

• Suki, urcite tie c. 2. Fakt bez vahania. Si v nich nadherna.

• 😃 no jo tak to je 5O na 50 🙂

• Ale ako som ti uz hovorila, je to len a len na tebe. 🙂

• ...no za mě taky číslo 2 a to bezkonkurenčně 😉 akorát bych dala ještě větší kruh aby byla sukně více nadýchaná 😉

• Suki: oboje jsou hezké a dost podobné, ale přijde mi, že č.2 sedí líp a dělají ti moc hezkou postavu 🙂 Jedničky trošku neforemné v pase, ale možná je to ne úplně precizním stáhnutím (jesti je tam šněrovačka).

• Suki, za mě jedničky, taky bez váhání 🙂

• ...no ty jedničky se mi taky zdají že jsou nějaké větší a nesedí jak by měly

• Sponzor fóra
  • právě, že jedničky...totiž jsou malinko větší a muselyby se upravit...

• ...aha, no je to vidět, na mě jsou ty jedničky dost tuctové když to řeknu blbě, ty dvojky jsou bezva a krásně ti sedí, hlavně bych zkusila tu větší oburč 😉

• no holky, já mám ty dvojky užrezervované,jen jsem blbec zase vlezla do Evanie i přes to,že jsem si říkala...Nechoď tam!!a zase semi líbily, ale je fakt, že dvojky mi sedí jak na mě šité 🙂 🙂 🙂

• suki: každý musí projít mnoho variant, aby se vrátil k té první 😉

• ifoun,asi jo,ale mám ještě skoro dva měsíce do svatby a někdy mě chytne amok,jestli to mám dobře vybraný a pak jednám zběsile 😃 😃

• suki: ifoun má naprostou pravdu, víme to z vlastní zkušenosti že? 😉 já jsem taky blbla a pořád chodila okukovat a zkoušet novou kolekci atd. ze všech šatů jsem byla nadšená a nakonec jsem zkončila u těch prvních rezervovaných 😉

• no kajsav...tak to jsme na tom podobně 😃

• Já jsem na tom taky tak, nakonec mám zarezervované úplně první šaty, co jsem kdy na sebe navlíkla 😃

• suki, mně se víc líbí ty první 🙂 podobné jsem taky zkoušela. neměly tedy vlečku, ale byly super 😃

• no je to dilema,ale zatím to beztak vypadá na ty dvojky...záloha je zaplacená atak nějak jsem se v nich cítila...nepochypovala jsem o nich...jako o všech ostatních. 🙂

• som tiez za c.2

• suki: dej na první dojem, mě se taky líbily snad všechny co jsem na sebe navlíkla (a že jich bylo) 😃 ale jen v těch jedněch jsem se cítila úplně na 1000% jistě 😉

• 🙂 kajsav...no jo...za to může to moje šíleně Váhavý znamení 😃 😛

• Ahojte, asi tu hodnotite len svadobne ale co si myslite o mojich popolnocnych su to maggie sottero 😉

• gracy: za me je nej fotka c.13 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov