Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • Jasně že se můžeš připojit. Já se něchto diskusích hrozně nasměju 😃 Já si říkám, že svatební šaty budu mít snad jen jednou, drahý byly jako blázen, tak v nich budu, dokud mi ten korzet nerozdrtí hrudník 😃

• petra: jestli rozdrti, tak uz si je ani nesundavej! 😃

• No jo, ale vzhledem k tomu, že platím 3000 za jeden den... když si spočítám, kolik by to stálo do konce života, tak se bojím, že snoubenec tu svatbu raději odřekne 😃
    Holky, koupily jste si něco pěkného na svatební noc?

• Sponzor fóra
  • petra: ahaaa, no ja je mam doma koupeny, tak sundavat nemusim 😃 Na svatebni noc nic koupeneho jeste nemam, ale mam doma uz dyl takovou hezkou krajkovou soupravu, kremovou, prusvitnou, jen jako vanek 😃 Tak ta to kdyztak jisti...

• Ahojte, áno, kúpila som si na svadobnú noc košieľku, len neviem, či v nej nebudem len spať, doslova 😃 Lebo všetky moje vydaté kamarátky sa tvária, že čo by si ty ešte prosím ťa chcela. No chcela 😃 veď uvidíme 😉

• nuuna- já jsem koukala do Tvého alba- moc Vám to s přítelem sluší a těším se na Vaše svatební fotky 😉 Já jsem si taky koupila košilku těsně pod zadek, jak říkáš, lehkou jako vánek a když jsem jí doma příteli ukázala a řekla, že si jí vezmu až na svatební noc, tak se mně zeptal, proč jsem si k tomu nekoupila i kalhotky, že je všechno vidět 😃 Tak jsem mu vysvětlila, že po svatbě už můžu běhat takhle hambatá (ačkoliv tak běhám už teď). Jeden by si podle těch jeho řečí myslel, že se rozvádíme a ne bereme 😮 😃
    Juska: 😬 Uvidíš, já to vidím taky tak, že padnu jak podťatá a nebude nic, ale chtěla bych 😃

• petra: jeee, diky moc 🙂 (Ale priznam se, ze na fotky jsem taky natesena jak slepice na flus, bude nas fotit Zuzka Sch. 😃 ). No ja k tomu mam takovy kalhotky, ze skoro ani nejsou videt, predni dil je sice vysivany, tak neco zakryje, ale zadni dil je jen lehoucka sitka, takze je videt uuuplne vse 😬 😃

• Manžel až Tě uvidí, tak se zblázní- to bude radosti na Starém Bělidle 😃 Navrhuji uzavřít sázku, jak dlouho Ti ty kalhotky zůstanou 😃 😃 zrovna včera jsem na stránky Zuzany Scharf Koukala a fotí úúúúžasně.

• petra: jenze on uz me v tom videl, i kdyz uz je to dlooouho 😃

• Tak v tom případě sázku neuzavírám, jelikož už sama dobře víš, jak bude valit oči. 😮 😮 😮 Já jsem říkala, že ho nechám milostně před tím vyhladovět, aby to o svatební noci mělo patřičný efekt🙂 Máme to za 6 týdnů, tak přemýšlím, kdy to utnu 😠 😠

• Chi chi, tak tomu rikam plany! 😉 Ja ocekavam, ze svatebni noc oba prochrnime jako dudci, a svatebni noc presuneme spis na rano 😃

• To nejsou plány, spíš si dělám srandu, ale pokud bych to uskutečnila, tak ten výsledný efekt by byl pěkný. Já to na posvatební ráno moc nevidím- ráno je přítel hladovej a jen co rozlepí oči, už běží do kuchyně a do postele po snídani ho už nedostanu. No a těsně po probuzení to na ranní líbání moc není 😃

• petra: kdo mluvil o libani? 😃 Chce to mentolovy sprej na nocni stolek a snidani do postele! 😃

• Mám se od Tebe koukám ještě co učit 😃 😃 😃 No faktem je, kdo by se o svatební noci jen líbal. Viděla bych to na skotačení bez líbání 😃

• Nebo aspon ne na pusu 😃

• Sponzor fóra
  • Prasečkářko 😃 😃 😃

• petra: no vsak pusu muze clovek dat i na tvar ne? 😬 😉 😃 S nevycistenyma zubama by to na pusu bylo brrrrr 😃 😛

• Nuuna- no jo, pusu na tvář, na to jsi určitě celou dobu myslela 😠 To ti tak budu věřit 😃 😃

• Ahoj holky, mrkněte mi do alba, mám tam dvoje šaty a nevím, které vybrat. Musím se dnes rozhodnout. Tady je odkaz: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=383442&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

• paja.83: ty první

• paja.83:
    taky jsem pro ty první, mnohem víc ti sluší

• Paja: ty první rozhodně.

• Paja: Rozhodně ty první, nad těmi druhými ani neuvažuj 🙂 první jsou krásné.

• první šaty jsou super! 😉

• Rozhodně první. Aspoň podle fotek 😉

• tiež sa prikláňam k tým prvým 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• holky děkuju za názory, zamluvila jsem ty první 😉

• Teď ještě přemýšlím co s bižu. Ty šaty mají hodně výrazné zdobení, Myslíte, že by šlo něco takového: http://www.odvarkabijoux.com/cz/nabidka/index.php?actualPage=9&useReminder=1 
    Mám už doma koupený jiný náhrdelník, ale ten k tomu asi nepůjde. 😒 , mám ho v druhém albu.
    Nebo máte jiný nápad? 😉

• Paja.83 - ten, co máš doma je moc hezký, ale podle mě se k srdíčkovému výstřihu hodí spíš náhrdelník, který je trochu spuštěný.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov