Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • Jasně že se můžeš připojit. Já se něchto diskusích hrozně nasměju 😃 Já si říkám, že svatební šaty budu mít snad jen jednou, drahý byly jako blázen, tak v nich budu, dokud mi ten korzet nerozdrtí hrudník 😃

• petra: jestli rozdrti, tak uz si je ani nesundavej! 😃

• No jo, ale vzhledem k tomu, že platím 3000 za jeden den... když si spočítám, kolik by to stálo do konce života, tak se bojím, že snoubenec tu svatbu raději odřekne 😃
    Holky, koupily jste si něco pěkného na svatební noc?

• Sponzor fóra
  • petra: ahaaa, no ja je mam doma koupeny, tak sundavat nemusim 😃 Na svatebni noc nic koupeneho jeste nemam, ale mam doma uz dyl takovou hezkou krajkovou soupravu, kremovou, prusvitnou, jen jako vanek 😃 Tak ta to kdyztak jisti...

• Ahojte, áno, kúpila som si na svadobnú noc košieľku, len neviem, či v nej nebudem len spať, doslova 😃 Lebo všetky moje vydaté kamarátky sa tvária, že čo by si ty ešte prosím ťa chcela. No chcela 😃 veď uvidíme 😉

• nuuna- já jsem koukala do Tvého alba- moc Vám to s přítelem sluší a těším se na Vaše svatební fotky 😉 Já jsem si taky koupila košilku těsně pod zadek, jak říkáš, lehkou jako vánek a když jsem jí doma příteli ukázala a řekla, že si jí vezmu až na svatební noc, tak se mně zeptal, proč jsem si k tomu nekoupila i kalhotky, že je všechno vidět 😃 Tak jsem mu vysvětlila, že po svatbě už můžu běhat takhle hambatá (ačkoliv tak běhám už teď). Jeden by si podle těch jeho řečí myslel, že se rozvádíme a ne bereme 😮 😃
    Juska: 😬 Uvidíš, já to vidím taky tak, že padnu jak podťatá a nebude nic, ale chtěla bych 😃

• petra: jeee, diky moc 🙂 (Ale priznam se, ze na fotky jsem taky natesena jak slepice na flus, bude nas fotit Zuzka Sch. 😃 ). No ja k tomu mam takovy kalhotky, ze skoro ani nejsou videt, predni dil je sice vysivany, tak neco zakryje, ale zadni dil je jen lehoucka sitka, takze je videt uuuplne vse 😬 😃

• Manžel až Tě uvidí, tak se zblázní- to bude radosti na Starém Bělidle 😃 Navrhuji uzavřít sázku, jak dlouho Ti ty kalhotky zůstanou 😃 😃 zrovna včera jsem na stránky Zuzany Scharf Koukala a fotí úúúúžasně.

• petra: jenze on uz me v tom videl, i kdyz uz je to dlooouho 😃

• Tak v tom případě sázku neuzavírám, jelikož už sama dobře víš, jak bude valit oči. 😮 😮 😮 Já jsem říkala, že ho nechám milostně před tím vyhladovět, aby to o svatební noci mělo patřičný efekt🙂 Máme to za 6 týdnů, tak přemýšlím, kdy to utnu 😠 😠

• Chi chi, tak tomu rikam plany! 😉 Ja ocekavam, ze svatebni noc oba prochrnime jako dudci, a svatebni noc presuneme spis na rano 😃

• To nejsou plány, spíš si dělám srandu, ale pokud bych to uskutečnila, tak ten výsledný efekt by byl pěkný. Já to na posvatební ráno moc nevidím- ráno je přítel hladovej a jen co rozlepí oči, už běží do kuchyně a do postele po snídani ho už nedostanu. No a těsně po probuzení to na ranní líbání moc není 😃

• petra: kdo mluvil o libani? 😃 Chce to mentolovy sprej na nocni stolek a snidani do postele! 😃

• Mám se od Tebe koukám ještě co učit 😃 😃 😃 No faktem je, kdo by se o svatební noci jen líbal. Viděla bych to na skotačení bez líbání 😃

• Nebo aspon ne na pusu 😃

• Sponzor fóra
  • Prasečkářko 😃 😃 😃

• petra: no vsak pusu muze clovek dat i na tvar ne? 😬 😉 😃 S nevycistenyma zubama by to na pusu bylo brrrrr 😃 😛

• Nuuna- no jo, pusu na tvář, na to jsi určitě celou dobu myslela 😠 To ti tak budu věřit 😃 😃

• Ahoj holky, mrkněte mi do alba, mám tam dvoje šaty a nevím, které vybrat. Musím se dnes rozhodnout. Tady je odkaz: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=383442&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

• paja.83: ty první

• paja.83:
    taky jsem pro ty první, mnohem víc ti sluší

• Paja: ty první rozhodně.

• Paja: Rozhodně ty první, nad těmi druhými ani neuvažuj 🙂 první jsou krásné.

• první šaty jsou super! 😉

• Rozhodně první. Aspoň podle fotek 😉

• tiež sa prikláňam k tým prvým 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• holky děkuju za názory, zamluvila jsem ty první 😉

• Teď ještě přemýšlím co s bižu. Ty šaty mají hodně výrazné zdobení, Myslíte, že by šlo něco takového: http://www.odvarkabijoux.com/cz/nabidka/index.php?actualPage=9&useReminder=1 
    Mám už doma koupený jiný náhrdelník, ale ten k tomu asi nepůjde. 😒 , mám ho v druhém albu.
    Nebo máte jiný nápad? 😉

• Paja.83 - ten, co máš doma je moc hezký, ale podle mě se k srdíčkovému výstřihu hodí spíš náhrdelník, který je trochu spuštěný.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov