Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • samikri: určitě B2 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!

• Za mě určitě A 😵

• Sponzor fóra
  • ja som za E, G, a trochu aj H

• samikri: tak za mě teda rozhodně C, ale ještě bych zkoušela, tohle jsou hodně podobné typy šatů a ráda bych viděla i něco jiného

• Tak podle mě:
    A jsou krásně jednoduché. Mohla bys k nim zvolit více bižu a zdobenější kytici. Navíc krásně tvarují postavu.
    B Narosto šílený tvar přes prsa. Navíc vlečka mi připadá jako prošívaná peřina 😉
    C moc hezké. Stejně jako A.
    D jsou nudé - ať už barvou, vůbec netvarují postavu a ty ramínky... nééé 😃
    E přes prsa vypadají hodně divně.
    F sedí, ale A a C se mi na tobě líbí mnohem víc
    G jako u E - přísně rovný výstřih 😐 To není to pravé ořechové.
    H ty mi přijdou celkově divné

• holky díky 😉 jdu vstřebávat informace 😃

• Ahoj, podle mě A a B Ti nesedí přes hurdník, jinak můžeš mít vše. Nejlépe bych řekla, že sedí H. G jsou moje srdcová záležitost, ty budu mít já🙂

• A.C,F,H Ti idu najlepsie, uz sa len rozhodnut, v ktorych sa citis naj naj..rpip.sa rozhodnu podla doplnkov ake si chces dat, co sa Ti paci, co preferujes.Nie vsetko sa da skombinovat. 🙂

• jednoznačne A 😉
    a potom ďaleko za nimi ešte C 😉

• hlasuju pro C, případně F 🙂

• samikri: Určitě NE A, B, jsou ti malé, vzadu nejde víc stáhnout šněrování. Za mě C nebo H!

• Mne sa pozdavaju H a G 😉 Budes mat asi tazke rozhodovanie 😴

• Tak A a B urcite nie, a pacia sa mi na tebe G a H 🙂

• no milá Sami, asi sme ti moc nepomohli 😐
    držím palce a verím, že ešte nájdeš tie "pravé" 😉

• Sponzor fóra
  • Sami, za mě C a H 🙂

• tebe velmo pristanu hladke saty H aj Gno su hlado skladany material...riasenie na prsiach a velke vzory preklady ti troska podla mna deformuju postavvu..tu ti krasne vynikne pas zbytocne vela materialu,hladne na prsiach
    cez boky sa mi na tebe pacia...H1 je pekny zaber z predu ked sa pozries
    ale ja som mala rento isty problem..ni tedA VYBRAT
    a bojim sa ze ich zmenim na skuske lebo kamoska mi potom povedala ze mam v nich silne ruky.aj ked teraz tvrdi ze su su to svaly ale ten cervik tam dlabe
    tak viem ake to je ,zarezervovat a byt uplne rozhodnuta

• Me se nejvic libi C 😉

• Ahojky,

tak za mě taky C 😉

• Mě se nejlepší zdají H, určitě ne A a B.

• U mňa je to tiež C.. tie sú krásne, také by som aj ja chcela 🙂 A veľmi ti svedčia 🙂

• tiez sa pridavam A,B,C urcite nie, su male a vyzeras v nich poriadne natlacena a este aj zvyraznuju siroke ramena. Najlepsie su na tebe saty v poradi F, G, H, E

• mne sa najviac pacia B..ale naozaj trochu deformuju prsia ... na prvy pohlad ma zaujali na tebe D 😉

• holky, díky Vám všem, každé připomínky si moc vážím, opravdu děkuju 😵

zatím podle Vás vedou C,H a G

já se nejlépe cítila v A (ikdyž takhle na té fotce mi přijdou takové "obyčejné"😉,C a D (ikdyž v originále se mi vůbec nelíbí, a sou na zip), ale na fotkách se mi zas tolik nepozdávají, naštěstí ještě mám čás vybírat 😃

Určitě bych ještě chtěla zajít alespoň do jednoho salonu a nějaké vyzkoušet, hnedka se pak s Vámi opět podělím o fotky opět budu moc ráda za rady a připomínky 🙂

• u mňa C - H pripadne E

• tak mne sa najviac pacia na tebe saticky cislo F 🙂 krasne na tebe vyniknu 😉 a potom v poradi G a C 🙂 A a B by som urcite vynechala 😎

• Nejlepší = H!

• samikri: tak mě se nejvíc líbíš v D dělají ti krásný výstřih a pak ti moc sluší G

• to je teda sranda, co člověk to názor🙂 Tak abys to neměla tak jednoduché tak u mě vede C a potom B, oboje mají pěknej dekolt, vypadáš v nich nejštíhleji, u B mi vadí ta mohutná sukně, která mi připadá, že ti nabobtnává ruce...D jsou jak sepraný a zbytek běžnej...🙂Hodně štěstí, jednou narazíš na ty, u kterejch budeš vědět a pak už žádný jiný nebudou mít šanci🙂Jako já...

• D jednoznečně potom A ostatní někde nesedí, zvol to včem je ti nejlépe 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov