Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • ranko, errilo podla mna ashley bez ramienok, ako druhe sa mi este na tebe pacili Cambria Marie

• errilo: Cambria Marie a Ashley,nevím které se mi líbí víc 🙂

• errilo: jsem pro Cambria Marie...byly to i moje svatební šaty 😉 Oni skvěle padnou a tobě moooc sluší 😎 Mohu jen vřele doporučit. Jen bacha na přišlápnutí 😉 Neroztrhnou se, nezašpiní se, ale může povolit nějaký ten záhyb 🙂

• Sponzor fóra
  • súhlasím tie sedia najlepšie a krásne tvarujú postavu 😉

• Jsem také pro Cambria Marie, moc ti sluší!

• ja by som hladala asi dalej 😉

• Ahoj erillo. Tak mne sa na tebe pácia asi najviac Ashley s ramienkami ale skús, ako povedala sydnuska, pozriet aj nieco iné, ak uz teda nie si stopercentne stotoznená s tými v albume. 😉

• Ahoj holky, tak mám za sebou snad poslední zkoušení 😛
    tak prosím hodnoťte http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=642378&vReferer=

• erillo: vítám tě mezi nerozhodnýma 😃 jsem na tom podobně 😬

mě se na Tobě líbí JSM 1238, a Cambria Marie

• samikri mne sa najviac páči adina 3A a 3C, a nevesta 1A 🙂

• samikri: já jsem pro nevesta 1A a nevesta 2. Moc ti sluší 😉

• samikri mně se na tobě nejvíc líbí hned ty první i hezky padnou

• errilo buď ty Ashley nebo Cambria Marie 🙂

• errilo: tak za mě na 1000% Maggie Sottero, také jsem je měla 😉 a řekla bych že ti lépe sedí Ashley 😉

• ...a určitě bez ramínek 😉

• Sponzor fóra
  • samikri: líbí se mi v následujícím pořadí nevesta 2, C a adina p7-6

• samikr: jednoznačne nevesta2 a ked tak ešte c1

• Jednoznacne Nevesta2 su krasne, super Ti sedia a vyzeras v nich najstihlejsie... 😉

• nevesta2 uplne ta zostihluju,su jednoduche ale velmi pekne

• Ahoj samikri 😉

Tak pristanú ti najviac podla mna C1 a Nevesta2, ked uprednostnujes jednoduchú líniu. 😉

• samikri - "nevesta 2" 🙂

• simika super, blahozelam a v dobrom zavidim 🙂
    samkiri dakujem za privitanie 🙂 tusim sme na jednej lodi 🙂
    vsetkym dakujem za nazor 🙂 ashley boli laska na prvy pohlad na svadobnom veltrhu, ale hladala som dalej a tak to aj dopadlo, ze sa neviem rozhonut 🙂
    volala som vcera do salonu a maju dostat novu kolekciu maggie sottero, tak este pojdem poskusat
    ninkaaa vel mi ti tie cambria marrie sedia, naozaj, m usim pochvalit
    samkri mne sa na tebe najviac pacia nevesta 2 a tie uplne posledne 🙂

• errilo no mna uz pomaly chytaju stresy 😃 a asi uz budem rada, ked budeme mat ,,po" 😉

• simika kedy mate termin?

• ahojte, mám za sebou prvú skúšku šiat, tak šup sem s vašimi názormii 😉 Ďakujem

• z.junasova: 1.Collete (nádhera), 2.Fiordo, ale musím uznat, že ti seknou všechny a že máš krásnou postavu 🙂 😉 .

• Zuzka všetky sú pekné ale tam pri jedných si mala napísané že sú tvoje vysnívané tak tie 😉

• u mna leoni 😵

• zuzi moj nazor na saty...su kraaasne...mne sa najviac pacia tie prve 😎 , ale podla mna k tebe najviac idu Leoni 🙂 ..podciarkuju tvoju peknu postavu, najma ak maju to ramienko...a vzadu su genialne

• Ahoj z.junasova 😉

Kedze más peknú postavu, na tebe vyzerajú vsetky saty ukázkovo. 😉 Ale asi naj...vedú Felice a Leoni.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov