Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • bella tvoj nazor ma nezaujima 😛

• dunkahe: tak nejlepší jsou rozhodně č.2, pak 5, 20, no a možná i 35 (zajímavá ramínka vzadu, ale fotka není zepředu moc dobrá, tak nevím). Nebyla by č. 2 i s hlavou?

• dunkahe - určitě č. 2., anebo č. 37.

• Sponzor fóra
  • Mně se na tobě nejvíc líbí č. 2, to souhlasím s holkama... a pak č. 20. Taky ty bíločerné na tobě vypadaly hezky, ale osobně se mi tento typ šatů nelíbí...

• gracy: aha, jasně😃, tak proto jsi asi smazala své album.

• Podla mna č.5 robia krasny dekolt

• dunkahe: bud 2 alebo 5

• 2 a 30 😉 🙂

• Ahojte, mohli by ste, prosím, poradiť aj mne?
    Na rezervačnej zmluve mám troje šatočky, vo všetkých troch som aj v albume... 😉
    Ďakujeeeeeeeeem... 😃

• mne sa na tebe najviac páčia tie prvé 🙂

• mně ty druhé 😃

• ...já miluju Maggie Sottero takže za mě druhé nebo třetí, ale u obou bych vyzkoušela spodničku s mnohem větším kruhem, sama jsem to zkoušela a vypadá to úplně jinak, takto se mi zdá že ty šaty moc nevyniknou 😉

• Za mně asi 1. Dvojky nejsou taky špatné. U trojek se mi nelíbí ,že je sukně posazená tak moc nízko.

• alique: určitě ty první! Na 1000%. Jsou takové elegantní, skoro "aristokratické". A to se k tobě hodí.

• jedničky jednoznačně!!

• Sponzor fóra
  • Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeem... 😃

• alique, ako som sa už vyjadrila, jednoznačne emily!!!

• Ďakujem, dievčatá, utvrdila som sa v tom, že sú tie pravé... 😃
    Ďakujem, Simcab... 😉

• Já jsem taky pro první!

• sluší ti všechny ty první asi nejvíce sedí.

• alique, ja by som ti odporucila Emily 🙂 velmi ti seknu 😉

• taky jsem pro ty první nebo druhé 🙂 moc ti to v nich sluší 🙂

• Urcite tie prve. 🙂

• Ahoj ali, tie prvé ti pristanú, aj druhé, no prvé asi o trosicku viac a podla mna aj so závojom, kedze nie sú prezdobené, ja by som isto nad ním pouvazovala. 😉

• alique a neskusala si k Emily aj spanielsky zavoj? mne sa tento co mas k nim nejako nehodi, ten spanielsky by sa mi zdal lepsi, ale este zavisi aj od toho ako chces mat uces 🙂

• alique: jednoznačně ty první, závoj bych dala delší a hladký, španěla asi ne.

• bella22: asi mas pravdu, hladky dlhsi zavoj by sekol asi najviac. ale tento vrstveny podla mna urcite nie 😎

• claire: souhlas, ten vrstvený určitě ne, ale mně ho taky v salonu hned nasadili 🙂.

• alique, druhy a prvni 🙂 me v salonu nasadili i pres protest nahrdelnik, korunku uz jsem razantne odmitla 😃

• Ahojky holky,

taky si k Vám jdu pro radu nebo spíš tak informativně, které šatky byste mi vybraly?

Děkuji

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov