Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • podla mna orfea 10,11

• koopretina, aj mne sa paci ta 13 ale ta Evanie 3 taky vrsok korzetu ti pristane...neviem ako ti radili predavacky....mne napriklad povedali ze mne sa nehodia taky korzet...ze musim mat len bez ramienok ...
    mne dost pomohli oni to uz maju v oku 🙂

• Za mě paloma 6 ale bez toho ramínka kolem krku. Pěkné, elegantní, nezvyklé šaty.

• Sponzor fóra
  • díky za vaše názory 🙂, šaty ze salonu orfea byly všechny opravdu moc pěkný, rozhoduju se mezi č.13 , č.10, č 9. všechny mě perfektně sedly a moc se mi líbí... šaty č. 13 a 10 mají vlečku, č. 9 nemá..... Možná ještě vyrazím ještě do jiného salónu a třeba narazím na něco wauuuu.... 🙂

dracica: jj máš pravdu, že "prodavačky" už mají hodně zkušeností, a když na tebe mrknou, tak ví co ti padne.., ale stalo se mi, že v různých salonech mě radily různě 🙂 spíš protikladně. Jednalo se o to zda pod šaty podprsenkou nebo ne. V jednom salonu říkali že rozhodně ano, a v druhém, že je to na obtíž...

• orfea 13🙂 nebo ještě hned ty první...

• koopretina no ale aj tu ti kada poradi inak..je dolezite v akych sa ti citis dobre a co tebe sa paci..a na druhych nezalezi nie 😉

• paloma 9 a orfea 12

• koopretina: střihově nejlepší Orfea 12, ale nelíbí se mi barevná výšivka a pak jsou krásné Paloma 7.

• koopretinka: a Orfea 10 jsou rozhodně hezčí než Orfea 13

• Ahoj koopretina, podla mna tieto saty ti fakt idú: Paloma 7, Orfea 10, Orfea 12 - sú pekné ale "robia" ti o cosi sirsie boky a Orfea 13. 😉

• Ja som za 4, 9 a 12 🙂

• paloma 7, 9 a orfea 12 😉

• Paloma6,Orfea13

• loopretina: Podla mna Orfea13 su na tebe najkrajsie (ozaj ako princezna), a na duhom mieste (ako jemnejsi variant) urcite paloma9. 🙂 Drzim palce v rozhodovani 😉

• kopretina : ja by som poradila tieto satky v nasledovnom poradi: Orfea 13, Paloma 9, Paloma 7 🙂

• Sponzor fóra
  • Jednoznačně Orfea 13

• u mna jednoznacne palome 9 alebo orfea 10 ,tie ti krasne vytvarovali postavu ..este mozno orfea 13..inak ostatne ani jedny z nic 😉

• Kopretina, nejvice Ti to podle me slusi v Orfea 12, pak Orfea 13 a pak Paloma 9 😉

• Orfea 13 ....kráááásne 🙂

• Orfea 12,13. 🙂

• holky díky za názory, je fakt, že v orfea 13 jsem se cítila jako princezna byly nádherné, u orfea 10 jsem byla taky nadšená a jak říká nadula10 vytvarovali mi krásně postavu...

• koopretinka, jedny šaty krajšie ako druhé 😉 . Pekný výber, naozaj. Jednoznačne Ti nehorázne sadli Orfea 13!!!Ja som mala možnosť skúšať Palomy 6 vo Fany v BA. Tiež krásne šatičky 😉

• koopretina orfea 13 a 11 🙂

• Podle mě Ti nejvíc sedí Orfea 10. Samozřejmě jsou dost jiné, takže nevím jak se líbí, ale fakt Ti lichotí 😉

• Ahojte a ja hlasujem za orfea13, bud tieto alebo žiadne... 😉 si v nich prekrásna ako princezná...

• Paloma 6 a orfea 12. Prostě se mi k tobě nějak hodí. ... 😉

• Ahojky holky, můžete mi poradit, které šatky se Vám na mě nejvíce líbí? Nějak se neumím rozhodnout😞 Všechny fotky mám v albu, prosím o komentáře... Moc a moc děkuju všem 😉

• Mě se nejvíce líbí ty poslední, moc hezké a krásně sedí 😉 Pokud si nejsi jistá, určitě doporučuji ještě zkoušet dál 😉

• ja by som poradila c.5-krasne ti sedia a este aj cislo 3, mas v nich krasnu sumernu postavu. Model c.1-starsi model, podla nie, model cislo 2-v nom mas vyslovene az "osi" pas 😬 ale zda sa mi to potom take nesumerne voci prsiam (ale co by sme ini za to dali, ze ano 😃 ), no a cislo 4-pekne ale velmi jednoduche, so svojou postavou si mozes dovolit viac 😎 este poskusaj aj ine 😉

• zkoušej dál...ale pokud jen tyto, tak ty poslední..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov