Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • @strihalka  jeee, ted koukam, ze temi druhymi jsem vlastne myslela ty prvni 🙂 v albu je mas obracene nez jsi je dala sem......tak proste ty, co mela kasajv

• Mě připadají ty s tou stuhou přeplácané 🙂

• noo, me se tam trochu jevi ta stuha, ale asi vyhrajou ted na to koukam, porad, uvidim co zitra salon nicole🙂treba tyhle upe vyradim ze hry

• Sponzor fóra
  • Tak dej určitě vědět jak jsi se rozhodla ju?

• ...tak jsem zkoukla další fotečky, tak za mě určitě ty ambrosie 😉 Maeleigh jsou hodně zvláštní a specifické šaty které myslím ne každému sednou, Tobě sedí ale nějak mě na Tobě vůbec nezaujaly, naopak ambrosie Ti opravdu seknou dokonale 😵 😉

• @strihalka  já jsem teda pro ty šatky se stuhou, jak měla Kajsav,, jsou nádherné a dělají ti krásnou postavu,, ,u těch druhých mám pocit, že tě celá ta sukně zakrývá,,,,

• @strihalka  Souhlas s @romca13.  Presne tak a ani nedelaji moc peknou postavu (ten vrsek), kdyztak zkus jeste nejake od MS, verim, ze se najdou nejake lepsi, co se budou libit a pekne sednou.

• @strihalka  mne se na Tobe vice libi ty bez masle 😉 Mas v nich mnohem hezci postavu a nejsou tak preplacane...

• Mně se taky líbí ty bez stuhy. Ty se stuhou jsou podle mě taky přeplácané a vzadu to šněrování nevypadá pěkně.

• @strihalka  Ahoj, mně se určitě víc líbíš v těch druhých (pořadí podle toho, jak jsi vložila fotky tady do diskuse). U těch prvních - se stuhou - je sice pěkný vršek, ale nějak mi nesedí jednak spodek, jednak i samotný ten kontrast uplého vršku se šlehačkovou sukní. Přijdeš mi v nich trochu jako takový ten dort na panence 😬

Ale celkově řečeno možná bych být tebou vyzkoušela ještě nějaké další - ty druhé mi přijdou lepší než první, ale myslím, že bys našla ještě i slušivější, máš moc hezkou postavu...

• mě se právě u těch bez mašle vůbec nelíbí sukně,, je to jak zmuchlaný závěs,,, ty šaty vůbec nemají žádný tvar,,,, myslím, že s tvojí postavou si můžeš dovolit mnohem víc 🙂 držím palečky abys správně vybrala 🙂

• holky moc dekuji, dneska jdu do Nicole.....tam mam taky nejake vyhlidnute....tak snad tam 🙂

• @strihalka  tak ja by som ti z tychto 2 odporucila model Ambrosia, cize ten bez tej sedej stuhy pod prsiami. 😉

• @strihalka  mě u těch druhých ruší ta stužka.

• ty beze stuhy jsou hezčí

• Sponzor fóra
  • Taky hlasuju pro ty bez stuhy, ta stuha je na těch šatech tak nějak navíc mi připadá. Ty bez stuhy ti sedí líp na prsou to vypadá a ta stuha naopak vypadá trochu jakoby byla držáček na prsa.

• ...já teda taky hlasovala pro Ambrosie, ale alespoň se musím zastat té stuhy, je stříbrná nikoliv šedá jak zde bylo zmíněno a musím přiznat že ta stuha byla hlavním důvodem proč jsem se v těchto šatech vdávala, protože tím šaty byly "jiné" a zvláštní, ne jen čistě bílé a fádní 😉 😵 @strihalka  šaty Maggie Sottero jsou úžasné a mají jich spousty, být tebou tak ještě zkouším dál, buďto vybereš úplně jiné u kterých si budeš 100% jistá nebo Tě to utvrdí že tvoje favoritky jsou ty nej 😵

• Tak mne se tedy líbíš víc v těch s tou stuhou.

• Mě teda extra nenadchly ani jedny, si droboučká, slušelo by ti něco jemnějšího než kopec šlehačky. Ale jinak bych hlasovala spíš pro ty první, a to z toho důvodu, že ty druhé mají sukni posazenou dolů pod boky a hrozně ti zkracují postavu. Vypadáš pak jak figurka zapíchlá v dortu.

Ty druhé jsou v tomto směru lepší a i stuha je zajímavý prvek

• I když ted koukám zblízka, že i ty se stuhou jsou takové nějaké mohutné a navíc posazen nízko....být tebou, vybírám něco, co má sukni v pase

• Maeleigh (ty se s tuhou) jsou ale právě do pasu, nemají být posazené níže...záleží asi na postavě...nicméně já pod ně měla tu největší kruhovou spodnici kterou v salónu měli, ty šaty jsou tak prostě dělané a pokud není pořádná spodnice přijde mi že ta sukně nemá vůbec žádný tvar, jsou takové splihlé...

• holky mam je, hned jak opadne euforie, tak je sem dam, je to presne to, co jsem hledala

• ...a jéje to vypadá jako pronovias Mistico ale je špatná kvalita fotek tak nevím jistě, to byly totiž moje další favoritky 😃 zkus ještě otočit tu první fotečku ať to pořádně vidíme 😉

• Mně se smazal příspěvek nebo co? Nějak tu i vypadly stránky, tak ještě pro jistotu znovu: Bohužel stejně jako konfekce jsou šatečky dělaný na vyšší postavu, já při 165cm s tím mám taky problém. Potom asi padají na bok šatičky vždy. To chce bud nějaké s vyšším pasem nebo už jen šití na míru.

Ty poslední vypadají nejlíp.

• @strihalka  Ty poslední se mi taky zdají nejlepší. Můžeš tu fotku, co stojíš, dát ještě nastojato?

• jinak ty saty nesly zapnout, proto je dekolt taky neupraveny.....jeste mi je budou predelavat, uprvovat...juuu, ja jsem tak rada, ze je mam, muj vysneny sen se mi splnil uz z 50%

• ...a co to jsou teda za šaty, už jsem se ptala výše, protože mi to připomíná ty Mistico od Pronovias 😉

• jojojooo, mistici moje milovane 🙂, preji dobre ranko

• ...jé tak to jsem ráda že jsem to trefila 😉 škoda že na fotečkách není moc vidět jak moc jsou šatičky krásné. Dávám origo foto ať holky vědí 😵 Já si je pak nakonec nevybrala protože na mě byly strašně ale strašně moc těžké, mají vlastně dost dlouhou vlečku a když mi to paní zapnula a zkusila jsem chodit, fakt to nešlo 😵 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov