Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • @baracudas  mě se líbí ty z druhé série co jsou jako druhé-dělají ti podle mě nejlepší postavu...🙂

• 🙂 Hlavně aby ses v nich cítila výborně🙂

• určitě 5🙂

• Sponzor fóra
  • Taky bych řekla z druhé várky ty první😉.

• Ahojte, poradili by ste mi? Bola som tento tyzden skusat v dvoch salonoch. Nechcem Vas ovplyvnovat, takze nejdem pisat, ktore saty patria do uzsieho vyberu 😉 Dakujeeeem

• @baracudas  - ja som jednoznacne za 5 🙂 si v nich nadherna a na fotke v nich vyzeras tak spokojne a sebavedomo

• @eva.bahdajova  ahoj, za mě určitě číslo 2, jsou něžné a dělají krásnou postavu.

• @eva.bahdajova  tak podla mna cislo 2 😉 su krasne, take neokukane a perfektne ti sedia, aj s tym bolerkom, super! a ako druhe v poradi by som ti radila c.6 😉

• @eva.bahdajova  Jedničky jsou takové zvláštní, neokoukané, dvojky moc něžné, ale nejvíc se mi líbí č. 6 🙂

• @eva.bahdajova  Podla mna c. 6!! Su krasne a pekne ti zvyraznuju pas... potom este c. 1 (ale 6 vedie)...
     neviem, ci su ti ostatne saty trosku volne, ale neformuju ti postavu tak pekne ako c. 6... 😉

• @eva.bahdajova  No za mě jednoznačně č. 2 a 1. Ty jedničky jsou vážně neokoukané 😉

• @eva.bahdajova  
    ahoj,mne sa velmi pacis v cisle 2,su krasne a myslim,ze ti svedcia najviac a po nich cislo 6 ... 😉

• @eva.bahdajova  za me urcite 2, ty jsou moc pekne a pak 6, v ostatnich mi pripada, ze ti tak nevynikne pas, delaji te moc rovnou, jestli mi rozumis

• @eva.bahdajova  1, 5, 7 🙂.

• Sponzor fóra
  • baby tak poradte aj mne prosim...ja uz som viac-menej rozdhodnuta pre moje satocky,dnes som ich bola skusat,mam ich posledne v albume....co myslite,svedcia my?
    kamaratka co bola so mnou mi ich odobrila,vraj mi krasne sedia,aj ja som sa v nich dobre citila...ale predsa len potrebujem tak uistit,aby som uz nehladala dalej,aj ked radsej asi nebudem 🙂

• jeeezis to malo byt svedcia mi?Ta hrubka,pardoooon 😃

• lindush - mě se líbí, myslím, žes vybrala dobře 😉

• @lindush  Dobrá volba! Ovšem musím uznat, že mně se moc líbily hned ty první šaty. Máš skvělou postavu.

• @eva.bahdajova  - šla bych do šatů č. 2, ale s bolerkem a nebo šatů č. 6 také s bolerkem 😉

• Já bych bolerko nedávala, to je škoda - s takovou postavou...

• @lindush  tiez si myslim, ze si si vybrala dobre. su krasne a pristanu ti. Aj tie prve boli pekne. A mas vybornu postavu.

• dakujem vam baby,to je hrozne,ked s nastavajucim sa nemozem poradit,ved prenho chcem byt pekna najviac,ale zase on chce prekvapenie 🙂

• no ja premyslam, ze by som si bolerko pre istotu vzala. a budem sa fotit aj s nim, aj bez neho a uvidime, ako to vypali. ale na obrade by som chcela byt uz asi bez bolerka. ale neviem sa rozhodnut 😞 ved ani saty si neviem vybrat a nie este, ze ci zobrat bolerko alebo nie 😞 uz si vyberam len medzi 2 a 6. tie s cislom 1 su fajn, ale su mi trochu velke (padaju mi) a ta masla sa mi zda velmi velka. 2 a 6 mi sedia, uz sa len rozhodnut pre styl 🙂

• @lindush  tomuto presne rozumiem. tiez by som najradsej ukazala nastavajucemu saty a nech si sam vyberie, v ktorych sa mu pacim 🙂 lebo sa citim dobre vo viacerych

• Mne sa pacili tie prve saty, u tychto nechapem tu maslu na boku, ale mozno ked sa pekne nastavi tak to bude pekne. tie prve saty boli ale super. ale poznam to sama, mam fotky kde mi svedcia saty, ale pocitovo vyhravaju ine, ale v den svadby by na fotke ukazali vsetky pekne, ked bude dobry fotograf a licenie uces..

• @andrea9999  souhlasím, ta mašle se mi tam taky úplně nelíbí.

• @eva.bahdajova  - pokud je chceš bez bolerka, tak šaty č. 6 bez bolerka vypadají lépe, než šaty č. 2 bez bolerka, protože u šatů č. 2 bez bolerka ti to dost zmenšuje prsa, u šatů č. 6 je hezčí to vykrojení a opticky souměrnější postava i když nemáš to bolerko...

• ta masla sa da dat dolu...skusala som to aj bez nej,aj s nou...
    @eva.bahdajova  -myslim,ze im by sme sa pacili v hocicom,tak tomu verme 😉

• @marcicek84  no, asi mas pravdu. len ked som skusala tie 6, tak mi pripadali take prilis jednoduche. a na tych c.2 sa mi paci, ze su tak krasne vyzdobene 😞 neviem sa rozhodnut

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov