Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • @eva.bahdajova  - no to máš také pravdu, ale mně třeba jednoduší šaty nevadí, dají se k nim dobře kombinovat okázalejší dopňky a nebije se to s nima...sama jsem takové volila...prostě vždycky to budeš mít něco za něco...buď si vem ty dvojky, když oželíš, že ti zúží dekolt, ale zase budou neobyčejné, nebo si zvolíš ty jednodušší, kde zase budeš mít souměrnou postavu, také se dívej při výběru, jeslti chceš vlečku nebo ne a dle toho také rozhoduj...

• @marcicek84  Já mám taky radši jednodušší, hladké a k tomu se vyřádit na doplňcích 🙂.

• @baracudas  Stoprocentně č. 5, a jestli se v nich navíc skvěle cítíš, není co řešit 🙂 Na druhém místě podle mě č. 1, č. 4 mi na Tobě moc nesedí. Ale č. 5 Ti dělají fakt nádhernou postavu!

• Sponzor fóra
  • @eva.bahdajova  Jednoznačně č. 2, ale bez bolerka

• @lindush  Jsou moc hezké, takové zajímavé, sluší Ti 🙂

• lindush ak by si si vybrala octubre tak ver, ze budes spokojna a velmi krasna v nich...ja som ich mala, pozri album 🙂 su nadherne a vsetci boli z nich hotovi...

• @baracudas  neviem podla coho ich cislujete, lebo pri velkom nahlade su akoby prehodene ... mne sa pacia v malom nahlade myslim c. 6, kde mas zavoj 🙂

• @eva.bahdajova  mne sa zda, ze c. 2 ti sadli perfektne 😎

• @baracudas  poznam tvoju nerozhodnost, aj ja ju mam...ale u teba ti najviac sadnu saty z druhej varky tie so zavojom, cize celkovo cislo 5. Sadnu ti uplne perfektne a si v nich velmi pekna....

• @eva.bahdajova  jednoznacne cislo 2

• @denybobo  ano je to tam tak prehodene, ale ked ich otvoris tak tie zo zavojom su potom cislo 5 😃

• @denybobo  Jj, to je ve velkém náhledu č. 5. Ten chaos jsem zavinila já, jsem to odeslala dříve, než jsem je všechny uložila, tak je v tom číslování trochu zmatek. Nicméně jsem moc ráda, že většina z vás se pozitivně vyjadřuje k č. 5 (malý náhled č. 6 😃 ) Asi jsem se už rozhodla, díky 😎

• @eva.bahdajova  Ahoj, nejvíc se mi llíbíš v č. 2.

• @eva.bahdajova  Podle me 1,2 nebo 6. Ve 2 se mi ale libis nejvic 😵

• podla mna v 2 😉

• Sponzor fóra
  • Ja som tiež založila otázku ohľadne šiat - rozhodujem sa medzi dvoma. pomôžte 🙂
    http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/ktore-saty-si-mam-vybrat-3/?page=last&post=last&lastref=hp

• @ivkakivka  mne sa sa skor tie cisto biele 🙂

• @ivkakivka  Urcite ty bez zdobeni... Byt Tebou tak ale zkousim dal jine saty 😉

• @kitta  
    dakujem ,ja som si to nechala ulezat v hlave a som pre ne rozhodnuta,naozaj su krasne a ked mi ich Naj kamoska odobrila,tak neni o com uvazovat 🙂

• @eva.bahdajova  za mě 2 nebo 4 🙂 ale spíš dvojky 🙂

• @ivkakivka  ty bílé...

• @ivkakivka  Oboje jsou krásné, mně se na Tobě o malounko víc líbí ty klasické, ale řiď se hlavně tím, jak se v nich cítíš 🙂

• ahojte divecata chcem pocut resp.precitat si vas nazor na tieto svadobne saty...dakujem 🙂

• @mimma17  Já bych si na Tvém místě vybrala jiné, nemyslím, že by Ti kdovíjak lichotily, neříkám mít celé dlouhé, klidně podobné, ale ne tyhle.

• Ne..Buďto si vyber krátký, nebo dlouhý, ale tohle cosi mezi je špatný. Navíc jsou tak nějak nevyvážený.. dělají mohutný břicho (ale pokud jsi teď těhotná, tak se moc omluvám). Hledala bych dál a podívala se třeba na blog Módního pekla 😉

• Přesně, ale pokud chceš mít vidět nohy, dělají se dlouhé s vysokým rozparkem, to vypadá krásně.

• ahoj neuraz se, ale ty šaty mi připadají "divné" 😞

• @mimma17  Rozhodně jsou zajímavé...

• @mimma17  Jsou jine a zajimave, ale taky docela preplacane a moc Ti nesedi 😴 Hledej dal 😉

• @mimma17  - nemůžu je hodnotit, vůbec nejsou můj vkus, celkově s emi nelíbí tato kombinace napl krátké a napůl dlouhé a přijde mi, že ti tehle typ vůbec nejde, prostě jsou divné, hledej dále...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov