Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • @bronousek  Já Ti zase závidím,že Tě čeká svatba už letos,já si musím počkat do příštího roku 😐

• @stastnanevesta  neboj, to uteče jak voda 🙂 A já už to budu mít dávno za sebou a ty se budeš pořád na ten svůj den těšit 🙂

• @bronousek  Já vím,že to uteče,nejradši bych se vdávala letos,ale musíme pár věcí dořešit,tak to vyjde až příští rok.Ale už aby to bylo 🙂

• Sponzor fóra
  • baby co poviete na tieto saty nevedela som sa rozhodnut.......

• @mimma17  pokud se rozhoduješ jen mezi těmito dvěma, tak ty první

• @mimma17  ja si myslim, ze lepsie su tie s vykrojenym vystrihom 🙂

• @mimma17  určitě ten výstřih do V.

• @mimma17  Líbily by se mi ty druhé, kdyby měly výstřih jako ty první! 🙂

• za mě taky určitě ten srdíčkový výstřih 😉

• U těch druhých absolutně nesedí korzet, vypadá že je přiškrcený aby nesjel dolů. jestli chceš vybírat z těchto dvou tak to první kvůli tomu vršku. Ty druhé majíá pro mně hezčí sukni, ale vubec teda nesedí vršek.

• dik baby tie srdieckove som si aj vybrala uz je zaplatena zaloha chcela som vediet nazor i ked uz mam jasno a budem mat k nim spanielsky zavoj po zemmm

• @stastnanevesta  Podle mě ti jednoznačně nejvíc sluší ty antické šaty, na druhém místě pak ty poslední a potom všechny korzetové, ale rozhodně bez ramínek a bolerka!

• @mimma17  líbí se mi ty první 🙂

• které se Vám zdají zajímavější a víc romantické?První obřad bude na pláži a druhý na zámečku.

• @pipik  Mně se na modelkách líbí prakticky všechno, tady z těch nejvíc ty první. A to budou jedny šaty na oba obřady? U té pláže bude podle mě problém s vlečkou, nasbírá se tam šíleně písku 😒

• Sponzor fóra
  • @pipik  nejvíc romantické mi přijdou ty poslední, ale záleží jak by vypadaly ve skutečnosti.-)

• @makovaapanenka  šaty budou jen jedny ušijou i je na míru,ale nejdřív si musím vybrat.písek vyklepu toho bych se nebála.díky

• @levata  to je právě to co nevvím jak budou vypadat ve skutečnosti.Doufám,že úžasně jako na obrázku.

• @pipik  všechny jsou hezké, z těchto bych volila ty poslední, ale nejvíc se mi líbí ty u tebe v albu pod označením k98 🙂

• @pipik  Já bych tedy rozhodně doporučovala vyzkoušet, ať pak není velké zklamání... 😴

• @clifulka  děkuji za názor

• @makovaapanenka  nebudu mít možnost si je vyzkoušet až přiletíme do hotelu budou tam na mě čekat, budou mi je šít v Bostonu.

• @pipik  Já myslela najít nějaké podobné v salónu a zkusit si ten styl 🙂

• @makovaapanenka  to není špatný nápad.díky

• @pipik  Není zač 🙂

• @pipik  me se nejvic libi ty prvni...

• @pipik  také doporučuji zkusit alespon ten styl šatů. člověk je někdy dost překvapen jak pak sám v tom střihu vypadá.

• @scvrcek  díky za pomoc při výběru

• @kucirlib  snad budou mít podobné šaty někde tady poblíž a v mé velikosti,uvidíme 🙂

• @pipik  není zač, mě ty první přijdou vzdušné a elegantní, neokoukané...ty třetí tu jsou dost podobné každou chvíli a mě nějak na pláž nesedí....
    ty první jsou prostě pro elegantní ženskou s velkým Ž 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov