Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • @scvrcek  díky za vyjádření.Snad budu ve finále žena s velkým Ž 🙂

• Určitě si ale skoč někam do salónu a vyzkoušej něco podobnýho. Nechci bejt pesimistická, ale na obrázku vypadaj VŠECHNY šaty nádherně a hlavně jinak než ve skutečnosti...

• @makovaapanenka  Díky za názor,já právě holá ramena nemám ráda,moc se mi to na fotkách ani v reálu nelíbí,ale každý jsme jiný,že jo 🙂

• Sponzor fóra
  • @radmarus  můžu se zeptat na kolik tě vyšlo půjčovný při dvou obřadech?Měli jste nádhernou svatbu 🙂

• Díky! 😉 Půjčovný mě vyšlo na 14 500 Kč (půjčovný šatů bylo 8 500 Kč a k tomu mně přičetli ještě další polovinu půjčovnýho na druhou svatbu).

• 🙂) ja som vyberala take saty s ramienkami(kvoli malym prsiam,mam divny hrudnik 🙂 ) zn pronovias,la sposa a tak, asi takych 5 siat sa mi moc lubilo a nakoniec v salone mi ani vobec nesedeli,nejak boli na mne divne a to som vysoka a postava tak akurat. Tak mi predavacky davali ostatne bez ramienok ktore som ani nemala vopred vybrane a sedeli mi najlepsie 🙂) takze nestaci len vyberat podla obrazka,treba aj vyskusat.

• Ahojte baby, posledný raz vás prosím o radu - v albume "ktoré šaty z týchto dvoch" mi prosím napíšte, ktoré by ste mi z nich vybrali. Oboje mám rezervované a neviem sa rozhodnúť. Kvalita fotiek je nič moc, v skutočnosti sú tie šaty oooooveľa krajšie 🙂 Pls, pomôžte mi sa rozhodnúť. Ďakujem moc všetkým 😉

• @kast  ty druhé se mi na tobě líbí víc.

• @kast  aaa, takze nakoniec si predsa este len skusala... 🙂 tie druhe bez bolerka

• @meindzi  Hej, našla som salón kde majú otvorené do ôsmej, čo som stíhala aj po práci, takže som tam mohla zbehnúť 😃 No, vidím, že zase sa nebudem vedieť rozhodnúť, lebo tu mi píšete že druhé, moje okolie zase že prvé 😃

• @kast  je to vsetko len o pocite...oboje su krasne, zalezi naozaj na tom, ako sa v nich citis...ja som mala na sebe asi 100 siat a podobne, ako mas ty, boli favoritky ked som ich mala na sebe, rozdiel medzi "mojimi" a "tvojimi" je naozaj len minimalny...a ked som videla fotky, tak to nebolo ono...naozaj zalezi len na tebe a na pocite...ale tie druhe mi pridu luxusnejsie...a naozaj ti pristanu 🙂

• @meindzi  práve ma štve, že sú tie fotky také nekvalitné. Tie prvé mali takú zvláštnu farbu - že diamantová biela. Akože naživo vyzerali úplne super. Len na tých fotkách to moc nevidno 😞 Tak som z toho teraz zmätená, lebo na živo sa mi viac na sebe asi páčili tie prvé, na fotkách tie druhé, tak teraz neviem.

• @kast  aj tak je rozhodnutie na tebe 😉 tak tam skus skocit este raz a urob si este fotky a rozhodnes sa podla nich...proste mne pride, ze tie druhe ti idu lepsie...inak, tieto saty su ovela lepsi vyber ako ta prva várka, co si skusala 🙂

• Pokud už vybíráš finální z těchto dvou, tak rozhodně ty druhé. Na těch prvních na třetí fotce se mi zdá, že ti úplně nesedí přes prsa (jakoby dělaly "špičky"😉, což ale může být jen fotkou. Ty druhé jsou ale hezčí a sedí ti, podle mě, mnohem víc.

• @kast  Ahoj, mně určitě v těch druhých. Ty první mi připadají, že mají buď divný vršek, nevo ti přes prsa úplně nesedí.

• Sponzor fóra
  • @zmrz_lina  oni majú zvláštny vršok - nie špicaté prsia, majú tam ako keby takého motýľa. Keď pozrieš stránku salónu Mia Sposa v Bratislave, tak tam sú od Blue by Enzoani č. 8, mrkni na to, tam uvidíš viac detajl toho vršku...

• @meindzi  Asi máš pravdu, pôjdem tam asi ešte zajtra po práci (len dúfam, že mi do vtedy nezavolajú, že majú záujemcu o niektoré z nich...), pôjdem zase s inou kamoškou a nejak sa už musím rozhodnúť 😃 Naozaj ma štve to, že v skutočnosti vyzerali podľa mňa lepšie tie prvé, no na fotke tie druhé...

• kast - Aha. Na fotce to působí špičatě, jakoby ti ten vršek neseděl...

• @kast  já jsem taky pro ty druhé

@meindzi  ty jsi mi ale divná nevěsta 🙂 jednou píšeš slovensky a jednou česky, v info o tobě je, že svatba už byla a přitom ji v diskusích plánuješ 😃

• @ptjj  takze: jsem slovenka, ale ziju v cechach...tak proto pisu jednou tak a jednou tak...ja si ani neuvedomim, jak pisu...kdyz odpovidam slovence, pisu slovensky, kdyz ceske, tak cesky...a co se svatby tyce, tak to mam v nejakem albumu napsany, ze bychom radi cirkevni obrad...staci takove vysvetleni? 😃

• @meindzi  aha, tak uz je to jasnejsi 🙂 neber to, prosim, jako utok, jen me to proste zajimalo, o tom cirkevnim obradu jsem nevedela, myslela jsem, ze jste treba dve holky prihlasene na jeden nick, tak jsem tomu chtela prijit na kloub 😉

• @ptjj  ne, neberu...rozumim, ze se nekdy lide divi 🙂

• Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Které šaty bych si měla zamluvit? Zajímají mě vaše názory. Mám je albu 😉 díky

• foto č. 62 a 66. Ale u těch 62 si nejsem moc jistá, jak je to focené z boku, tak to trochu vypadá, že tě rozšiřují... Ale to může být i úhlem 😉

• @markketax  Mě se nejvíce líbí šaty na fotce 60+61 jsou decentně zdobené a jsou opravdu krásné a sluší Ti 😉 foto 62+63 taky nejsou špatné ale jsou už dost zdobené, záleží v čem se lépe cítíš 😉

• @kajsav  Mně se líbí na tobě 64 a taky ty úplně první obrázky )to nevím, zda je více šatů nebo jen jedny)

Nebrala bych styl mořská panna, myslím, že zkracuje..a ani ten střižený pod boky, zkracuje a rozšiřuje 🙂

• @markketax  Mně se nejvíc líbí ty na fotce 64.

• @aimirin  To, že zkracuje právě potřebuju, přítel je menší 😃

• @romcovaklarka  neměla jsem je zapnutý, byly připravený pro nějakou nevěstu a byly strašně zabraný 🙂

• Je zajímavý, že ve skutečnosti mě ty saténový hodně rozšiřujou a ty krajkový vypadaj úžasně. Dokonce i ta pani říkala, že rozhodně krajkový. Tak nevim, co člověk, to jinej názor. 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov