Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • Schválně jsem si nepřečetla názory holek, koukla jsem na šatky do alba a jdu psát, že jednoznačně první - Leoni a koukám, že nejsem sama 🙂 Strašně ti sluší a máš úchvatnou postavu !! 😵

• už jsem ti to psala i do alba. LEONI.

• Děkuji všem 🙂
    Moc jste mi ulehčily rozhodování 😉 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • @arilas  Opravdu neváhej, v Leoni budeš krásná!! 🙂

• @arilas  Já taky hlasuju pro Leoni, jsou to nádherné šaty a krásně ti sedí 😵 😉 ovšem zahlédla jsem v diskuzi že si chceš nechat ušít padělek v Číně, takže počítej s tím že přesně takto vypadat a sedět určitě nebudou 😐 Maggie Sottero je známá svými luxusními a pevnými korzety a z Číny ty korzety jsou o ničem, to ti asi i holky v diskuzi potvrdí...

• @arilas , Leoni sú krásne-hlasujem 🙂, ale Tebe sadnú všetky 🙂

• Já vím, že možná úplně přesně ne, ale fotky od ostatních holek, co si u Zima nechaly šít šaty, mě přesvědčily. Já bych zase měla problém si tyto šaty půjčit. Už při oblékání z nich vypadlo na zem pár kamínků!! Navíc celé vypadaly dost "ušmudlaně", hl. ten vrch byl takový nažloutlý - asi to moc často nedávali čistit, kvůli těm kamínkům anebo nevím 😐 😞 Další salón s šaty od MS je už hoodně daleko.
    No ale stejně pro mě představa, že mám na sobě šaty, co už mělo přede mnou x nevěst není zrovna to pravé ořechové. Ale to je jen můj názor, já chápu, že ostatní nevěsty si rády šaty vyzkouší a pak půjčí a mají jisté v čem půjdou a žádné starosti 🙂
    Ale já chci šaty nové, čisté a celé jenom pro mě 🙂
    Tak uvidíme....
    A díky

• @arilas  Leda je ušít v Čr, ale vyšlo by tě to dráž než v Číně.

• Já vím. Ale bohužel finanční rozpočet by mi to nedovolil. 😞
    To víš, že bych radši chodila na zkoušky 😉

• A kolik si tak představuješ? Koukni na Madoru, většina jejich šatů není dražší než 8 tis a ušijí cokoliv podle obrázku. Nechci se sem cpát s Madorou, ale jen abys o tom věděla a mohla si vybrat.

• @aimirin  Jenže v diskuzi o Madoře slečna napsala,že jí nechtěli ušít šaty podle jejího návrhu ,že jí max. udělají jen nějaké úpravy na šatech z jejich nabídky. 😐

• @arilas  a co e-legance? jenom nevim, jak je to tam se zkouskami...

• @radkaja  Vím, že to nechce někdy dělat paní z Linie, protože primárně navrhuje šaty, ale s Madorou jsem v tomto směru neměla nejmenší potíže. Přesto, že si u nich šít nenechám, musím napsat, že jednání bylo perfektní.

• mozte mi poradit, ktore saty z mojho prveho albumu na mne vyzeraju najlepsie?..mne sa paradoxne v skutocnosti pacili na mne presne v opacnom poradi ako na fotkach 🙂dakujem vopred za nazory..

• @bubblinkka  ty druhé jsou asi nejlepší (ale jestli jsou ti volné, tak nevím). Každopádně mě žádné nenadchly, ještě bych něco vyzkoušela..

• Sponzor fóra
  • @bubblinkka  foto 3 😉

• dakujem za nazory a hodnotenie, cez vikend este pridam par fotiek..🙂

• @bubblinkka  Já jsem se koukla až teď 🙂 ale líbí se mi na tobě nejvíc č. 2 - pokud by ti je teda zúžili, když píšeš, že ti byly volné.

• @romcovaklarka  : dakujem 🙂

• @bubblinkka  mne sa na tebe pacia urcite tie posledne pripadne tretie, prve dve sa mi velmi nepacia

• @nielly  : este sa chystam nejake vyskusat,aj ked vlastne ani neviem aky styl este vyskusat..v satach bez ramienok sa necitim velmi dobre..😞

• @bubblinkka  První (kdyby neměly to ramínko) nebo třetí (možná lépe zavázat, připadá mi, že ten vršek nesedí úplně dobře, ale jsou překrásné).

• @bubblinkka  Za mě ty druhé (Hamlet). Ale taky bych ještě možná zkusila nějaké další, protože třeba ty třetí a poslední mi na tobě taky nepřijdou špatné, prostě všechny jsou tak nějak OK,ale ani jedny, že bych si řekla Wau..A určitě to není tebou, protože postavu máš krásnou.

• Ahojte
    Muzu si taky nechat poradit? Zatim jsem obehla jen 2 salony a nejaky tip uz mam, ale jeste asi budu pokracovat.
    Moc diky

• Ahoj, jaké sis nakonec vybrala? 🙂

•  Ahojte
    Muzu si taky nechat poradit? Zatim jsem obehla jen 2 salony a nejaky tip uz mam, ale jeste asi budu pokracovat.
    Moc diky

• @markyusa03  Za mě ty s úzkými ramínky za krk. Dělají ti krásný dekolt a máš v nich hezkou postavičku 🙂 Široká ramínka určitě ne, máš úzká ramena a s nimi se ti ta ramena úplně ztratí. A úplně bez ramínek ti zase nedělají vůbec žádný dekolt, což je škoda, když máš do výstřihu co dát 🙂

• @punk  diky, jen korzet bez raminek po zkouseni uz nechci, budu urcite shanet neco s raminky 🙂 i se mi to víc libi... jeste musim obehnout par salonu

• @markyusa03  Tak hodně štěstí! 🙂

• @markyusa03  mně se moc líbíš v těch třeřích s úzkými ramínky za krk. je škoda, že ty ramínka nejsou domyšlenější, delší a zdobená by i na zádech působily jako "šperk". Ty ostatní s ramínky mi připadají všechny, že jsou Ti zbytečně velké.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov