Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • @markyusa03  jéé, hodíš pak aspoň na chíli nějakou decentní fotečku? 🙂 Jinak jasně, že fotolíčení je hodně přehnaný, ale výrazný ti fakt jde🙂

• me se nejvice libi ty druhe s tou masli

• co poviete? 🙂

• Sponzor fóra
  • @mita9  šatičky jsou nádherné, moc ti sluší. Jen bych možná vynechala to bolérko...Ale to je jen můj názor 🙂 Ale jinak fakt hezké!

• @mita9  velmi pekne 🙂

• Neviem ci sa mi to zda, ale vrch ti nesedi, chyba ti don zopar centimetrov 😉

• @karamel  neboli na doraz zaviazane 🙂

• Krásné!!!!!! 🙂 jen bych taky nedávala to bolerko

• @mita9  tak tieto posledne su jednoznacne najlepsie 😉 ak potrebujes bolerko, tak skus este nejake ine....toto sa mi tiez moc nehodi...

• @arilas   preco? do kostola by malo byt nie? 😞disappointed:

• @mita9  Vypadají velmi hezky i s bolerkem... možná bych jen volila jiné... třeba s krajkou nebo z jiné látky, prostě méně "tvrdé" tady to vypadá jako sako do práce.
    Jinak se ale krásně usmíváš, takže všechno přebiješ! 🙂

• @acacia   dakujem krasne 🙂

• @mita9  Jó tak to nevím, jak se chodí do kostela. Já myslela, že je to v dnešní době jedno.
    Ale je to moc pěkné i s ním 🙂

• jeeeej krasne 🙂 saticky ti naozja velmi pekne sedia a aj sa k tebe hodia, pekne ti sadol aj strih na postavu. Aj to bolerko sa k nim hodi 🙂

• @mita9  Pěkné šaty a bolérko do kostela určitě. Máš správný pocit ,že by být mělo. 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, které šaty jsou podle Vás lepší? Svatba bude ve zrekonstruovaném mlýně a v podstatě v lese, zábava potom na zastřešené terase... Díky za názor!

• @martinan4  Tak asi ty druhé, ale kazí to ty ramínka.... 😐

• @martinan4  nene, mě se ty s těma ramínkama líbí moooc 🙂

• @martinan4  zepředu se mi líbí víc ty s ramínky, ale spíš kvůli té sukni, ne ramínkům.......zezadu vypadají líp ty první 🙂 ty druhé ti dělají lepší postavu, takže za mě celkový dojem lepší z těch druhých, když budeš mít vyčesané vlasy, bude to vypadat super

• @martinan4  Ty druhá, dělají ti hezčí postavu 🙂

• @martinan4  Ty druhé s ramínky.

• @martinan4  Ty druhé jsou lepší 😉

• Taky radím druhé 🙂

• Druhé, robia ti krásnu postavu. Tie prvé su take tuctove...

• Druhé jsou moc pěkné, jednoduché a dělají ti pěknou postavu 🙂

• Děkuji moc všem!!! Už je to přece jen delší doba, co jsem je vybírala, tak ve mě teď trošku hlodal červíček, jestli je to to pravé 🙂

• @martinan4  teď mi došlo, že jsem ty druhé taky zkoušela, jen jsem si ty ramínka dala dolů, proto jsem je hned nepoznala........byly to jedny z favoritek

• @martinan4  takže jsi vybrala ty druhé? 🙂

• @ptjj  Ano, nakonec jsem vybrala ty druhé 🙂

Budu pod to mít jinou spodničku, takže ty šaty nebudou vzádu tak spláclé a dloooouhý závoj.. Ale to jsme spolu myslím už řešily 🙂

Já jsem právě nějaké s ramínky chtěla - a řeknu Ti, že je to problém nějaké šaty, kde jsou ramínka původní, a nikoli došívaná, najít. Mám pocit, že pak lépe drží, přišlo mi, že všechny korzetové časem trošku padaly... a to jak na šněrovačku, tak na zip.. ale to je otázka toho, jak se v tom kdo cítí 🙂

• @martinan4  jj, asi řešily..........já jsem na ramínka nechtěla, vypadám v tom ramboidně, protože mám široká ramena, padat mi snad nebudou, mně to přidrží boky 😉 ......jsou moc pěkné, tak gratuluju 🙂 mám ale pocit, že máš menší, já jsem zkoušela asi 42 v champagne, pamatuju se, že mi byly větší, musely by se zabrat, ale to se ty moje budou muset taky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov