Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

30. apr 20135666
  • @marcella01  šaty č. 1

• @marcella01  tiež sa mi najviac páčiš v tých prvých šatách🙂

• ja s tebou suhlasim a to som ich ani jedny nemala na sebe 😉 nie su to tie prave ani jedny. ale hodi sa ti vykrojeny vystrih na dekolte, viac ako ten rovny , v satach c.1 mas pekny dekolt aj pas. mne osobne sa nepaci ta sukna na c.1 ale to je vec vkusu. 😎 zalezi aj na tom ako si sa v tych satach citila. skus pozriet typ ako la sposa lieja alebo pronovias harlem 🙂http://www.svadobnecentrum.sk/lasposa.html
    http://www.preownedweddingdresses.com/dresses/58388/Pronovias-Harlem-Size-2.html

• Sponzor fóra
  • @claire767  Ahoj, děkuju za typy, šaty La Sposa i Pronovias budu ještě zkoušet, tak snad něco vyberu.... 😒

• @jennyexx  moj nazor: najviac mi padli do oka 3, pride mi,ze v nich posobis vyssia, pozeram,ze ti odporucaju 1, no mne sa ta sukna nepaci,i ked korzet myslim v poho, 2 sa mi nepacia vobec. Takze mozno korzet 1- srdieckovy a sukna 3 nieco hladsie,uzsie(nie uzke)

• @maria117  asi si se spletla. Já tady své šaty nedávala. 🙂 Klikla jsi na špatné jméno.

• @jennyexx  ano,sorry,malo to byt pre @marcella01

• holky, všem vám děkuju za odpověďi 🙂 mám tady ještě další fotky šatů, ale myslím, že už mám nejspíš vybráno...

• druhe

• no být tebou, nevybírám si šaty, které jdou do sukně takhle vysoko - dělá ti to šíleně široké boky.. na té předchozí stránce ty první, jak píšou i ostatní.. dělá to dlouhý štíhlý pas.. v těhlech posledních jak se začínají rozšiřovat už skoro od prsou vypadají snad všechny slečny jak před porodem, pardon, nemyslím to zle 🙂) ty první předchozí jsou fakt úžasné a skvěle ti hlavně padnou !!!!

• @petulavoj  V pohodě, od toho tady ta diskuze přece je, aby každý kdo chce, tak napsal názor 🙂

• @marcella01  a jaké sis tedy nakonec vybrala ??

• @petulavoj  Mám dvoje favority, z první várky ty první a z druhé várky taky ty první, chci bílé, oboje vybrané jsou samozřejěm ivory (co se dá dělat), a ty první by se pro mě musely objednat, tak s tím mám problém, protože když zhubnu a ty šaty mi budou velké, tak co pak s nimi, že? Není to vůbec jednoduché něco vybrat, když je člověk táááák strašně nerozhodný.....🙂

• @marcella01  tak oboje jsou moc pěkné, rozšiřují se docela nízko, takže to hezky prodlužuje postavu.. 😉

• Sponzor fóra
  • @petulavoj  jsou fakt hezké, na těch fotkách to tak není vidět, skutečnost je lepší 🙂 teda doufám 🙂 každopádně se chci ještě do jednoho salonu dojít podívat, mám tam vyhlédnutý hodně podobný střih, abych měla fakt jistotu, že jsem vybrala ty nej....jen na to mít čas.....

• @mita9  sukně se mi taky nelíbí, ani to napojení tý sukně na ten vršek nevypadá moc pěkně, ještě bych koukla po jiných 😉

• @seb  😃 ja mam dva roky po svadbe 😃 ale vdaka 😃

• @mita9  aha jsem si nevšimla 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov