alkohol na redový tanec

23. jún 201530

kočky, aký alkohol máte na redový?? ja som chcela niečo slabé pre ženy, ktoré budú piť víno - nicolaus jahodový nejakých 16%, potom vodku a možno tatranský čaj... Čo máte vy?
Ďakujem

 • ahoj Lienka...alkohol na redový? idem sa vydávať, ale na žiadnej svadbe som ešte nebola, prosím ťa vysvetlíš mi ako to chodí? ja som vedela, že pri redovom každý tancuje s nevestou, že sa zbierajú peniaze, ale o alkohole mi nikto nič nepovedal... 🤔

 • @lenka12321  na východe vodka alebo farebná - väčšinou hruška. a najlepšie domáca 😃 tak to chodilo keď sme boli hostia, na vlastnej ani netuším ako sme to mali, švagor ponúkal každému po poháriku, keď dotancovali- asi toto myslela @lienka182 , či?

 • @lenka12321  ano Lenka 🙂 hostia tancuju s nevestou, davaju peniazky a potom im das kus torty, kolac, cokoladku, pernik - nieco z toho - my mame cokoladky, no a kazdy by si mal vypit 🙂 takto si to ja pamatam 🙂 @pokinka  no dakujem tak asi dame to co som pisala alebo tu jemnu vodku a normalnu vodku 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Hudba pre Vás
  Bratislava
  Hudba na svadobný obrad. Sme profesionálny hudobníci a náš repertoár obsahuje diela klasickej, jazzovej, tanečnej a filmovej hudby.
  Zažite nezabudnuteľnú zábavu s DJ Teamom na Vašej svadbe, firemnom večierku, oslave. Hráme a zabávame po celom západnom a strednom Slovensku.
  Kreatívny Dj s profesionálnym prístupom a technikou.

  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov