DJ alebo kapela?

Ahojte, chcela som sa vás dievčatá opýtať, či sa dá nejak skĺbiť DJ a redový tanec (východné Slovensko), alebo je na to potrebná kapela? Ďakujemm 😉
Odpovedať
@verunkaa97 Určite sa dá skĺbiť DJ a redový tanec, nám DJ pustil tú pieseň na redový a tancovalo sa 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite sa da sklbit, my sme mali na redovy subor a oni hrali a aj spievali. ALe zazila som ze len DJ pustil pesnicku a slo sa tancovat
Odpovedať
@didaa13 a ako to prebiehalo? DJ púšťal slohy s členmi rodiny ako mu radili alebo púšťal nejaké univerzálne slohy? Ach, neviem, či rozumieš čo som tým chcela povedať 🤔 😄
Odpovedať
@verunkaa97 My sme nemali čepčenie, takže som sa pred polnocou išla prezliecť do červených šiat, mala som aj bielu zásteru. Do sály som prišla so starejším (manželov ujo), DJ pustil pieseň, tancovala som najprv so starejším, potom išli moji rodičia, svokrovci a postupne ostatní hostia. Nevnímala som v tej chvíli text piesne a ani vopred som neriešila kto v akom poradí so mnou bude tancovať. Hostia sa medzi sebou dohodli, viac menej to bolo podľa "významnosti" - moji a manželovi rodičia, súrodenci, starí rodičia, tety, ujovia, kamaráti ku koncu. Ak prišla rodina, tancovala som aj so 4 členmi naraz, niekedy len s jedným. Ak ťa ešte niečo zaujíma, kľudne sa pýtaj. Snáď som správne pochopila tvoju otázku 😉
Odpovedať
@didaa13 takže vravíš, že to nevadí ak to nie celkom sedí o kom sa spieva? Alebo to DJ vie nejak prispôsobiť? Ja tiež neplánujem čepčenie 🙂 tu na juhu to nie je vo zvyku 😉
Odpovedať
@verunkaa97 asi je to skôr o osobnej preferencii, ja som naozaj nevnímala text a ani vopred som sa nezamýšľala nad tým, či hostia budú so mnou tancovať v takom poradí ako sa spieva v piesni. Na svadbe švagrinej to tak isto vôbec nikto neriešil, hostia išli tancovať s nevestou v poradí v akom uznali za vhodné - najprv rodina a potom kamaráti. Môžeš sa o tom porozprávať s DJom, opýtať sa na jeho skúsenosti a možno vám poradí ako to urobiť k vašej spokojnosti, to je dôležité 🙂
Odpovedať
@didaa13 vdaka 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
my sme mali kapelu🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?