Poradte prosim nejaku dobru tanecnu skolu v BA, kde by sme ako rychlokurz nacvicili uvodny svadobny tanec :-) Mate skusenosti? Nie sme tanecnici... ;-) dakujem!
my sme boli v topcentre, bolo to fajn, len sa mi nepáčilo, že pri tvorbe choreografie sa nebral ohľad na pesničku. Proste keď hudba gradovala tak sme mali stále pomalé kroky atď. Navyše pri poslednej hodine sme sa museli deliť o miestnosť s iným párom, čo bolo dosť obmedzujúce.
Určite tanečná škola Top centrum, majú priestory: V Petržalke, Malinove, Ružinove (mohli sme si vybrať). Skvelí, šikovní a kreatívni lektori. Sála bola veľká a prítomnosť iného páru nám neprekážala. Choreografia mala veľký úspech. Vrelo odporúčam:
http://www.topcentrum.sk/tanecne_kurz...
Top centrum neodporúčam, pán Hromádka- hlavný tréner sa nevie slušne chovať, ak nechcete byť znechutení slovenskými službami, určite vyberajte inú školu, fakt nepríjemný zážitok!