100 ludi a viac

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Baby, vzdy som chcela mat vacsiu svadbu, ale pre mna vacsia znamenala 80 ludi. A teraz, ked sme zacali organizovat sme na cisle 140. Tieto, ktore ste mali taku velku svadbu, bolo to ok? Myslim, nenudili sa ludia? Vedeli ste sa im venovat? ja si to neviem ani predstavit, tolko ludi pokope...
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
My sme niekde medzi 150 - 160 ludmi. Sice sme ratali, ze to bude trosku menej, ale vsetko je to iba najblizsia rodina a kamarati a predsa sa to nazbieralo. Ale tesime sa na to a vobec nemame obavy z toho poctu ludi, praveze velke svadby sa nam pacia viac, lebo maju uzasnu atmosferu, hlavne tie prave vychodnarske, kde sa vsetci zabavaju a tancuju :) Ani sa nebojim, zeby sme sa nejako nestihali venovat hostom, budeme vyuzivat na to kazdu prestavku a hlavne vela s nimi tancovat a zabavat sa, nejdeme zas do debatneho kruzku :) Je to vela aj o tom aki su ti hostia, moze byt aj mala svadba s 50 hostami, ktori neradi tancuju alebo nie su az take typy na velku zabavu a svadba bude nudna a naopak mozu byt velmi zivi tito hostia a 50 ludi urobi taku zabavu, ako keby tam bolo pol naroda :)
Odpovedať
@striebren_ka to si mala potom stastie. Lebo ja som raz bola na jednej svadba a bolo tam cca 100 ludi a jeden sa tam veru dost vela opil ze to nebolo najlepsie. Potom samozrejme on pokazil svojej rodine naladu ale aj napriek tomu sme sa bavili. Budem dufat v to, ze sa mi nikto neopije az tak moc na mojej vlastnej svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
@cabia ved to, ze na svadbe sa ludia bavia ci je tam ludi malo alebo vela :-) teraz uz to stoji kolko to stoji. za peniaze, ktore sa minu pri takej vacsej svadbe by sa uz aj nove auto dalo kupit. ale ked niekto tie peniaze ma tak preco nie. osobne nemam nic proti velkym svadba, len si myslim, ze to musim riadna "makacka" take nieco zorganizovat
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?