21.5. 2016 :)

11. mar 2016150

Ahojte, budem rada, ak sa tu pridajú budúce nevesty a budeme kecať o tom, čo už máme a tak,.. 🙂

• Ahoj🙂 My sme sa zatiaľ dohodli na 14 alebo 21. mája, tak uvidíme čo bude voľné a podarí sa nám to vybaviť. Vy už máte niečo zaistené?

• Ahoj. My máme tiež 21.5.2016 🙂

• Ahoj, my sme chceli 14.5. alebo 21.5. no všetko u nás v Malackách v moteli M mali obsadené. ešte sme si vybrali septembrový dátum, a ani tak sme nepochodili. Nakoniec sme si uchmatli posledný júnový dátum tak sa budeme brať 11.6.2016 🙂

• Sponzor fóra
  • My máme vyplatenú sálu a rezervovaného DJ.. fotograf bude snúbencov spolužiak zo školy, čiže teraz do októbra neriešim nič 🙂 potom v okt. ideme na matriku podať žiadosť a aj tam zarezervovať termín.

• pripájam sa 🙂

• náš deň je tiež 21 máj 2016, presne rok po zásnubach 🙂 , máme hotel Bankov - sálu a terasu, program večerné čepenie FS Borievka, cimbalovku Stropkoviani, ale ešte stále nemáme kostol dohodnutý, keďže snubenec nevie kde ma najsť krstný list 😞 to by sme chceli doriešiť do konca oktobra 😞

• Tak aj my mame svadbu 21.5.2016
    Vybavenú mame sali fotografa kameru a dj. 🙂

• ach, ja už mám aj pochybnosti, či vôbec svadba bude.. na matrike nie je termín 😞

• a budete mať aj v kostole? Veď nie je to tak, ak si všetko dohodneš v kostole, tak po sobáši sa len odnesie papier na matriku. My ešte nemáme ani kostol ani matriku 😃

• nie nie, my sme obaja neveriaci..takže matrika..

• Aj m mame 21.5.2016 svadbu , mame uz rezervovanu salu ,jedlo,kameramana a fotografku,dj,a saty mi maju prist kazdu chvilu , popolnocne uz mam ....😉

• @mitchie2805  a to aj s matrikou býva taký problém???
    My sme sa nakoniec prispôsobili DJ a budeme sa brať 14. Zatiaľ máme rezervovaného len jeho a sálu... a ako tak čítam, tak by som si asi mala pohnúť 😃 No hádam nejakého fotografa ešte zaboookujem do konca roka 🙂

• jo býva. ale všetko sa obrátilo v náš prospech 🙂

• Aj my sa berieme 21.5. 😉

• baby hlavne si uzite ten svoj dnik, je to jedinecny den vo vasom zivote🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...