26.4.2014 verzus 3.5.2014

8. feb 2014190

Ahojte nevesty...poraďte..ktorý dátum zvoliť a ako začať s prípravami?čo je okrem dátumu podstatné pre začiatok príprav?Ďakujem 🙂)))

• mne sa osobne viac pacia aprilove terminy a vravi sa ze maj nie je stastny mesiac pre svadby🙂 ale zalezi len a len na vas a ci ma niektory datum pre vas nejaku symboliku 🙂
    Dolezite je najprv pozriet miesto ktore sa vam paci, pretoze uz nemusia mat v dany datum volne...takze to nejako prisposobit🙂

• @sklamana  my sme si vybrali 3.5.2014 a to len z dovodu ze ja som chcela maj a polovicka cislo 3 v datume tak sme hladali taku sobotu 😃 a potrebujed miestnost, v niektorych pripadoch aj kostol. A potom ak chces kameramana, fotografa, hudbu. To je asi take najdolezitejsie.

• @vebinka  aj my mame 3.5. a na povery ze majove svadby su nie su stastne kasleme... ja som nechcela hned ten vikend po velkej noci, tak sme to dali na maj 😉 len dufam, ze sala bude volna!!!!

• Sponzor fóra
  • my máme 26.4 ..viac sa nám to páčilo 🙂

• my mame 26.4. nieze by som verila na poveri ale pride mi to krajsie budeme mat jarnu vyzdobu vsetko budekrasne kvitnut a chceme sa fotit aj s malimi kuriatkami. si myslim ze najdolezitejsie veci na vybavenie su kostol, sala a popripade starejsi a dj. tieto veci sa strasne rychlo obsadzuju

• @zuzicka122  taktiez na povery kaslem. Salu mame uz zajednanu dost dlho.

• tento termin posledný vykend pred majom a prvý majový vykend su za posledne roky najviac oblubené termíny v celej svadobnej sezone.

• my sme sa zatial rozhodli pre 26.4....o salu sa nebojim,pretoze mi planujeme len obed s rodinou a potom sa pojdeme bavit s priatelmi...teraz sme kupili byt,takze svadba bude v ramci moznosti...a rodicov tym velmi zatazovat nechceme,pretoze ani jeden nie sme jedinacik a pri dnesnych platoch to nie je sranda.asi behneme do kostola a zistime aky termin tam maju volny...treba vybavovat aj cosi na matrike sa mi zda,ci?

• ahojte, my sme si zvolili termin tesne vedla 2.5.2014, obrad by mal byt na urade, ale narazili sme na problem, teda v bratislave, ze este nemaju kalendar sobasnych sobot a dni na buduci rok a pri tomto majovom datume, 2.,3.,9.,10.5., moze vzniknut problem, ze si pani poslanci budu chciet predlzit vikend a soboty za sobasne neuznaju. takze dufame, ze vsetko bude ok a niekto nas odda 😃 zle na tom je, ze si az do novembra, ked budu mat schodzu nemozeme zavazne nic zarezervovat, vsetko len predbezne, lebo prist o zalohy nie je to naj.. tak drzim palce, aby ste nemali podobne problemy...

• 😃 To sa stalo aj mne ze mi povedali ze este nemaju kalendar na 2014.
    Ja som povodne chcela 14. 6. 2014 ale som si to rozmyslela a dali sme to na 26. 4. 😉

• my máme tiež 26.4. 🙂 chceli sme bud v apríly alebo v máji..mne to bolo akosi jedno.. ale všetci ktorých som sa pýtala hovorili že v máji nie..neviem prečo.. 🙂

• @ninolina  vraj svadba v maji neprinasa stastie 😉 ale je to len na tych, ktori veria na povery 🙂

• @julia279  hej?? no tak to som nevedela 🙂 práveže máj je taký najoblúbenejší mesiac podľa mňa 🙂

• @ninolina  aj ja si myslim, mame dva pary kamaratov, ktori sa vzali v maji a su stastni (zatial 😃 )su to len povery 🙂

• ja mam tiez tu dilemu ze ci 26 april alebo 3 maj..viac sa mi paci 3.maj lebo 4 mája mam narodky 🙂 tak to by bol asi najkrajsi darcek zobudit sa s titulom "pani" 🙂 no a tie povery o nestastnom manzelstve v maji su preto, lebo vznikli este v davnych dobach kedy nebola taka technika atd, a ked sa par vzal v maji tak dieta mali vzdy v zime tym padom. A v case porodu bolo vela snehu, doktora nikde a pri kritickych pripadoch mohlo zomriet dieta alebo matka kedze lekar nemohol prist..chapete? 🙂 takze no stress 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte.. ake ze povery? este ze neverim na povery.. ja som si vybrala 10.5.2014...

• @luciu  ze vraj majove manzelstva nie su stastne.... ale my tiez neverime, mame 3.5.2014 😃

• @sklamana  podľa mňa je dátum to najmenej podstatné 😎 podstatné je, že sa dvaja ľudia vobec k takémuto kroku odhodlajú a ako si to potom zorganizujú 😉 Pre mňa osobne rozdiel, ktorý riešiš znamená jediné - ak sa vezmete 3.5. budete mať o týždeň viac času na prípravy 😃
    Keby život závisel od povier, tak by sme asi rýchlo vyhynuli 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov