6.6.2014 verzus 8.8.2014 verzus 10.10.2014

Čaute čaute :) planujeme svadbu,no nevieme si vybrať dátum.Poraďte nám.Mne by sa páčilo 8.8. ,je sice teplo ale máme všetko klimatizované.Môj buduci ma rád jesen ,tak on by chcel 10.10.. Keďže by sme chceli aj dieťatko a nedarí sa,tak a nahodou by sa zadarilo,tak ešte 6.6. keby sa poštastilo.Poradte pre a proti.Ďakujeme
Profilova fotka
Ahoj, vsetky tri datumy su pekne..ono to mas tak, ze v juni a v auguste moze byt teplo/peklo, ale zaroven moze i prsat, a zas v oktobri moze byt krasna jesen, no moze byt i hnusne uprsane pocasie a vietor..Ak by som mala povedat za seba, keby sme sa uz pred tym nedohodli na aprili, nasou druhou volbou by bola teraz jesen- tohtorocna bola fakt krasna a nevesticky mali paradne fotky. My nie sme napr. vobec na teplo/leto (preto ten april), ale ak Vy mate radi leto, tak smelo do toho..Hlavne aby ste sa Vy dvaja dohodli a rozhodli tak, ze nebudete mat pochybnosti ;) Este ma napada, ze hoci mate klimatizovane vsetko, predsalen kvoli kolacom to leto je take.. + fotenie bude vonku.
Profilova fotka
jeej my máme 10.10.2014 :) ale povodne sme mali 4.10.2014 aj to je pekny datum :)
Nakoniec, sme to dali predsa len na to leto :)
Profilova fotka
my mame svadbu 9.8.2014 na svokrove narodeniny aspon na neho nikdy nezabudnem ked bude treba gratulovat
nasa bude 6.6.2014, sice bolo par zamietavych pohladov a slov na to, ze je to piatok a traja ludia zacali "ze 66..???" ale ved to predsa nie su tri :D aj tak verim, ze nam to prinesie stastie, aj ked je to piatok..ja stale vravim, ze zo statistickeho hladiska je najviac rozvodov zo soboty :D
Profilova fotka
@kattruss jeeej... aj my máme svadbu v piatok... teraz vo februári... vždy som ju chcela mať v piatok...
Profilova fotka
ahojte, aj my mame 10.10.2014 :)
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?