Aký je numerologicky najvhodnejší dátum na svadbu v roku 2013?

Profilova fotka
pacia sa nam datumi 25.5.2013, 6.7.2013, 27.7.2013...neviete, ktory je podla numerologie a podobnych veci??? dakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
v tomto sa nevyznam ale my ideme mat 27.7 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ked si scitas cisla v datume a vyjde ti 1, 5 alebo 6, tak tie su naj :) Bolo to v casopise :-D
Odpovedať
vraj by v datume svadby nemalo byt vela jednotiek, lebo jednotka symbolizuje samotu... cize aj ked budu v manzelstve dvaja, budu sa citi osameli... ;-)
Odpovedať
presne tieto dátumy sme aj my s drahým riešili, a nakoniec sme si vybrali 6.4.2013... jedna zlatá pani čo sa vyzná do takýchto veci nám vybrala tento dátum... tak aj máme :-)
Odpovedať
My máme tiež 27.7., nemusíš mať obavy, dátum je numerologicky v poriadku ;-) záleží aj na Tvojom pocite z dátumu, nie pre každý pár platia tie veci rovnako, keďže treba hľadieť aj na špecifické aspekty, individuálne pre konkrétnych partnerov :) to znamená že pre niekoho môže a pre iného nemusí byť "vhodným" nejaký deň.. Počúvaj svoje vnútro, vnímaj aký máš pocit z dátumu, ak sa Ti páči, netreba Ti žiadnu kalkulačku 8-)
Odpovedať
my mame 1.1.2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala origos numerologicke "vybrat" datum, taky, aby v nom bolo v mriezke vela rodinneho stastia a zazemia a stability, toto su tie dni- 6.10.12, 6.12.12, 6.3.13, 6.6.13. nech sa paci.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 8.6.2013
Odpovedať
svadby v maji su neni stastne mi sme mali datum 25.5.a zmenili sme na 1.6. :)
Odpovedať
Pokiaľ vás zaujímajú termíny podľa Feng Shui - už je zverejnený nový článok: http://www.zenstore.de/shop/sk/conten...
Odpovedať
My máme svadbu 25.5.2013. Ako som sa práve dočítala v linku od tanaby, podľa Feng Shui je to výborný dátum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme 25.5. :) takže sme dobre vybrali :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@j_ank_a pozri si moj fotoblog, mám tam také niečo možno ti pomôže :)
Odpovedať
Profilova fotka
23.03.2013???
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 25.05.2013, takze dakujeeeem za informacie, ze je to dobry datum :)
Odpovedať
My máme 4.5.3013. sme s týmto dátumom spokojný. Priateľ si ho ľahko zapamätá lebo svadba je 4.5. a on sa narodil 5.4. :))) A povere, že manželstvá v máji nie sú šťastné je podľa mňa blbosť, veď máj je predsa mesiac lásky :))) Takže povera proti povere :)))
Odpovedať
Podľa feng-shuj ideálne na svadbu sú dátumy , v ktorých je 8 alebo 9 , alebo súčet dátumu dáva 8 al.9
Odpovedať
Profilova fotka
neurazte sa, ale mne osobne pride cela numerologia hlupost. stastne manzelstvo ti nezarucia cisla v datume, ale iba obojstranna snaha manzelov
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme 4.5.2013... datum je paradny mame svadbu do roka a do dňa a su tam vsetky čísla od 0 po 5 je to taka menšia sranda :)
Odpovedať
my mame piatok trinasteho :)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme chceli svadbu 29.6.2013, no kapela ktoru sme chceli nemala tento termin volny, tak nakoniec budeme mat 22.6.2013...snubencova mamka sa rozumie numerologii, vraj je dolezite aby bola v datume aspon jedna dvojka..ja si myslim ze skor zalezi na tom ako si dvaja rozmeju a najma ze sa maju radi a chcu spolu prezit zvysok zivota... ;-)
Odpovedať
Mozte pozriet aj sem.. http://www.fengshui-import.com/blog/l... Nas datum by mal byt "lucky" :)
Odpovedať
mne je uplne jedno ci je vhodny alebo nevhodny podla numerologie alebo feng (mam o tom svoju mienku). ja som sa rozhodla podla toho, aky mam pocit z toho datumu a ako sa mi paci... a lepsie som si vybrat ani nemohla :-) takze nas je krasny 31.8.2013 :-)
Odpovedať
Ludia bláznite? Numerológia je blbost.. ovela podstatnejsi su ludia podstatni a ich vztah.. nie cisla, ktoré vymysleli ludia!!!
Odpovedať
ja mam svadbu my sme chcleli svabu na datum 13.7.2013, zial nemohla skupina, ktoru sme chceli, pret sme to posunuli o tyzden neskor. Ale myslim ze datum 13.7.2013 je dost magicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme 5.10.2013 :) Myslim, ze je dost magicky, pretoze v ten den sa narodil moj nastavajuci a nemoze sa potom vyhovarat, ze zabudol na den nasej svadby :D
Odpovedať
Zalezi na vasich datumoch narodenia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?