Menu Forum

Datum svadby 14.7. 2017

2. mar 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
baryllkovci
2
Registrovala sa 12. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 76 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
baryllkovci
2
Registrovala sa 12. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 76 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Caffte baby, ktore mate tento neobvykle piatkovy termin, mate uz vsetko zabezpecene? Tesite sa? emoticon emoticon
7. jan 2017 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
phototuti_sk (37 r.)
Phototuti.sk - svadobný a rodinný fotograf
Katarína PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5

“Už len pre 4 Nevesty v Juli - zlava 100Eur!!! :-) Ak mas svadbu v BA ci okoli a potrebujes nafotit len na poldna - do 6h. fotenia a tvoja svadba je v Juli tak ta nafotim namiesto 300 Eur za 200 Eur! okrem 7.7. mam volne jul. terminy! :-) Ozvi sa na: phototuti@gmail.com a do spravy daj heslo: JUL200.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
phototuti_sk (37 r.)
Phototuti.sk - svadobný a rodinný fotograf
Katarína PRO

Foto a video - Okres Bratislava
5

“Už len pre 4 Nevesty v Juli - zlava 100Eur!!! :-) Ak mas svadbu v BA ci okoli a potrebujes nafotit len na poldna - do 6h. fotenia a tvoja svadba je v Juli tak ta nafotim namiesto 300 Eur za 200 Eur! okrem 7.7. mam volne jul. terminy! :-) Ozvi sa na: phototuti@gmail.com a do spravy daj heslo: JUL200.”
(Pred 2 rokmi)

@baryllkovci Ahoj! Ak este nemas fotografa, rada nim budem... emoticon
Je vela fajnych fotografov, a clovek ani nevie podla coho vyberat.... to co ja ponukam je strasna pohoda, empatia, emoticon, som baba, a tak si vsimam vela detailov, nevesty su uvolnene ked ich foti zena, je to vacsia pohoda, a zenicha tiez vzdy ukecam aj na vselijake specialne zabery! emoticon
Bude mi potesenim pocut tvoj pribeh - vas dvoch, a zapojit ho do svadobnych fotografii emoticon.
Moje prace si mozes pozriet na webe.
2. mar 2017 o 21:21  •  phototuti.wixsite.com/phototuti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”