Dátum svadby 5. 5. 2018

Ahojte, plánujeme mať svadbu budúci rok v máji a páči sa nám dátum 5. 5. 2018. Nakoľko mám teraz štátnice, tak bližšie sa môžem výberu sály, fotografa, ... venovať až v júni/júli. Myslíte si, že to bude stačiť? Svadbu chceme v okolí Dubnice nad Váhom.
Odpovedať
ahoj, my mame svadbu v juli 2018 a mame uz davno vsetko zajednane...musis sama vediet ze aky velky dopyt je po vasom kostole/sale atd. pripadne ako velmi si narocna na dodavatelov :) ale v podstate to staci zacat riesit aj v lete :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak taketo pekne datumy sa vzdy rychlo vychytaju takze by si to mala riesit aj skor. Jasne ze statnice su dolezite takze najprv musis doriesit tie ale mozno by si si mala vyhradit aspon chvilku na to aby si zajednala aspon priestor kde budete mat hostinu a mozno aj kostol a ostatne ti podla mna bude stacit aj v tom juni, prinajhorsom juli ale toto by som riesila uz teraz aby ste to potom nemuseli mat v nejakych priestoroch, ktore sa ti vobec nepacia alebo alebo este horsie, vobec.
Odpovedať
Ahoj, tak aj ja sa podelim so skusenostami. My sice planujeme svadbu az 25. 8. 2018. Ale povodne bol datum 18.8.2018. No vsetko bolo na dva roky dopredu zajednane. Ale nehadzala by som nic za hlavu. Som svedkom ze svadba sa da aj v magicky datum zajednat aj v priebehu troch mesiacov. Na tvojom mieste by som si ale po veceroch so snubencoch popozerala aspon hlavne zlozky ako kamera, fotograf, sala, popripade catering a skupinu, vyzdobu. A vsetko ostatne az po statniciach. Aspon sa trosku zrelaxujes od tolkeho ucenia. Ja som v podobnej situacii, pripravujem sa na statnice a po veceroch planujem svadbu :-) aspon zatial :-)a ak nebudes vediet zohnat urcite by som pisala tu na mojejsvadbe. Je velmi vela dodavatelov, ktori budu mat este volne, dokonca su velakrat lepsi ako ti, ktorych chce clovek na zaciatku :-) prajem ti vela stastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ked je to takyto datum tak by bolo dobre to riesit co najskor lebo asi nebudes jedina nevesta z okolia, ktorej sa paci tento datum..Takze by som odporucala co najskor po statniciach zajednat aspon priestor kde bude hostina lebo ten by sa podla mna potom neskor zhanal najtazsie a tiez asi aj kostol alebo urad, neviem kde to chcete mat..Ale ked zacnes hned v tom juli alebo juni tak myslim, ze to bude stacit..
Odpovedať
ahoj , no ja som začala svadbu riešiť začiatkom februára a aj ked nemáme vynimočný dátum pre ostatných 23.9.(pre nás je veľmi výnimočny) tak tí najlepší kameramani , fotografi, DJ boli obsadení... takže ten základ ti odporúčam HNEĎ zajednať... a prkotinky stačí potom
Odpovedať
No ja by som tiež odporučila tie základné veci vybaviť už teraz, trošku času si na to vyhradiť aby si potom nemusela byť sklamaná, že nebudeš mať svadbu buď tam kde si chcela alebo kedy si chcela :-) Bude to lepšie, budeš potom môcť byť kľudná a ostatné veci sa dajú riešiť aj pol roka alebo aj menej pred svadbou, záleží od toho čo to je :)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu 19.5.2018 a uz salu. Fotografku kameramana mame zlozene zalohy. Urcite by som toto zacala zistovat. Poinformuj sa lebo u nas niektore miesta boli rezervovane maj je silny mesiac na svadby zacina pekne pocasie. Urcite zacnite pomaly hladat, obvolavat a rezervovat. My sme v januari rezervovali a v aprili skladali zalohy 😉 drzim palceky...
Odpovedať
Profilova fotka
Máj je veľmi silný svadobný mesiac, takže by som určite sa snažila čím skôr to vybaviť, hlavne miesto svadby ak máte nejaké vytipované čo sa vám najviac pozdáva tak si ho nenechajte vyfúknuť. A potom samozrejme už dodávateľov čím skôr, po štátniciach poriešiť. My sme si miesto vybrali 11 mesiacov pred svadbou, ale nemali sme presne dátum, po ktorom by sme vyslovene šli a foto, kamera, dj sme vybavili 10 mesiacov pred, ale je pravda ze kameraman bol veľmi o šťastí, lebo sme vzali jeden z posledných termínov a hneď po nás vraj písali ďalší o ten dátum, takže pár dní rozhodlo :) Keď je niečo, čo vyslovene chcete, treba myslieť, že každú minútu sa môže nájsť niekto, kto vám to vyfúkne :)
Odpovedať
Ďakujem vám veľmi pekne za rady. Dúfam, že ešte sa nám ujde jedna zo sál, čo máme predbežne vytipované. Určite to budeme riešiť čo najskôr, podľa toho čo píšete.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my mame 26.5.2018 a tiez uz mame vsetko rezervované. Vela vam potom neostane na výber lebo nic co budete chciet nebude volne. Ja mam tiez teraz statnice :D ale ten zaklad sme vybavovali minuleho roku
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
my 12.5.2018 a tiež sála, fotograf, vizážistka, obrad a karikaturista zajedné....zvyšok stačí aj na začiatku roka.....alebo nám niečo ešte súrne treba?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ak by trebalo termín 5.5 sa mi práve uvolnil. 8-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?