Dátum svadby 9.9.2017 - sem sa dievčatá! 😊

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zide sa mi kazda dobra rada ohladom planovania svadby. Jedine co viem je miesto kde sa to bude vsetko konat 😂. Termin sme zajednali praaave dnes na 9.9.2017 Takze ak mate dievcata nejake postrehy, budem velmi tada ak mi poradite 😉
Odpovedať
@lejduska Kameru nechceme..buduci tyzden mame stretnutie s jednym fotografom tak uvidime ci si ho vyberieme :-) Ale aspon ako taku predstavu o vyzdobe mam...a co sa cudujem aj moja polovicka schvalila bielo sivo staroruzovu kombinaciu. :-)
Odpovedať
@michaela300917 no mate aspon o starost menej heh, ak mas predstavu tak to je fajn, staroruzove je teraz dost trendy. Ja som mala tiez predstavu od zaciatku, ani som sa nemusela nejak zamyslat.
Odpovedať
Profilova fotka
Už máme aj starejsieho vybaveného. Naša svadba bude jeho asi 168 ale tak nejak spomínal 😮👍. Teším sa a farára v našom mini kostolíku ešte stále nemáme juj
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata co vas bude stat fotograf a bude s vami cely den?
Odpovedať
@dena2343 my máme aj s kamerou za 650€ to je celý balík,tak neviem presne koľko z toho je za foto.
Odpovedať
@dena2343 rovnako, 650€ kamera + foto, toho roku uz to je podla noveho cennika 750.
Odpovedať
Taaaak my už máme aj oznámenia objednané a od 1.3. ideme rozdávať. Už sa teším.stava sa to už skutocnym 💗💗💗💗💗
Odpovedať
Profilova fotka
To sa oznámenia dávajú tak skoro? @natali1991 a co ta vyšli oznámenia prosím ťa Na fotografa som sa pýtala preto ze môj nás vyjde 550e celý deň a len fotograf. Vidí sa mi to moc hmm
Odpovedať
@dena2343 my žijeme v zahraničí a ideme teraz na pár dní na svk a potom prídeme až 3 týždne pred svadbou.objednavali sme 50 oznámení a 25 pozvánok a aj s poštovným nás vyšli 35€. A budete mať aj kameramana?Ale zas závisí od práce toho fotografa,či je hodný za toľké peniaze .
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
tak ja hlasim, ze my mame uz zajednane: kostol,salu,DJ,cimbalovka,harmonikar,oznamenia mame,kamera,foto,catering,vyzdoba, mam uz topanky,saty aj popolnocky :), kolace na candy bar...este nam treba alko, nealko, vysluzky a to bude si komplet :))))))))
Odpovedať
@123choco123 Ja momentálne riešim popolnočky a zatiaľ u mňa vyhrávajú tieto,čo myslíte? Ja si budem výzdobu asi riešiť sama a na začiatku marca ideme riešiť obrúčky. Ale ty si tusim šikovnejšia a už ti chýbajú ozaj len drobnosti 😋
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@natali1991 my obrucky mame vybrate a v pondelok ideme do zlatnictva :) a su nadherne! :) ja mam zo salonu pozicanie gratis k svadobnym
Odpovedať
@123choco123 waaaaw tak tie sú parádne!!!!Ako lesná víla!!!!!Ja chcem nejaké krátke,lebo sa poznám a ja sa rada šantim 😀😀😀😀ale keby ich mám grátis beriem tiež.ja som ešte ani len šaty nebola skúšať 😀😀😀
Odpovedať
Profilova fotka
@natali1991 aj ja som chcela mini ale tieto mi dli do oka a su uplne lahucke :) tak nebolo o com..tie co si dala na fotke su super :) kde ich maju?
Odpovedať
@123choco123 tie som pozerala na ebay,ale budem pod je potrebovať nejaké spodnicku aby to tak pekne vydvihlo😊
Odpovedať
Profilova fotka
@natali1991 aj tu tam najdes isto :)
Odpovedať
Profilova fotka
@natali1991 a objednavala si z akej stránky prosím ťa. Lebo je to veľmi dobrá cena 🤔 za oznámenia hmm
Odpovedať
@dena2343 http://www.svadba-oznamenia.sk/Svadob... z tejto.maju tam veľmi pekne na výber 😉😉😉
Odpovedať
Profilova fotka
@natali1991 dakujem krasne 😉 si zlata ze si mi to poslala
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky💋 Aj my mame svadbu 9.9.2017💋
Odpovedať
Taktiež 9.9.2017 😊.Zijeme v zahraničí takže to riešime ako sa dá a ked sme doma 😉Sala,fotograf a kamera,hudba,saty, obrucky,kroj, košíky na redovy,a taktiež svadobna torta. Taktiez kostol s cim sme neratali ze sa rezervuje podstatne viac ako rok dopredu.Ale mame to zarezervovane.Taktiež kadernicka.Taktiez nám ľudia hovorili prečo tak skoro,napokon prichádzame ze to je viac ako nacas.Takze radšej ísť skôr a bez stresu.A oznamenia máme vybrate len zvažujeme presný pocet a taktiež menovky. Z rovnakej firmy objednáme etikety na flase plnene vinom,ktoré dávame ako pamiatku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem musiet zacat obhanat tie obrucky 😁 . teraz sme este aj s dcerkou chore tak vsetko prekladam odkladam a potom budem v strese. Kolko budete mat hosti na svadbach dievcata 😊 my pocitame tak cca 50.
Odpovedať
Profilova fotka
@dena2343 my budeme mat cca 80 plus ešte kamaráti večer
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme 9.9:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vás tak čítam ste úžasné, mňa môj drahý požiadal o ruku iba tento týždeň no mame už sálu a kapelu. Verím že všetko stíhame a ze to bude také krásne ako som o tom snívala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@iveinka vitaj v klube 😉 Všetko stihas v pohode si myslim. Ja tiež ze obrúčky sme boli kuk no nejako ma nechytili za srdco 😂 musím ešte inde pobehat. A už kedy sa dostanem k šatám tak to neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@dena2343 ja teraz stresujem kvôli kamere a fotografovi no verím že niečo nájdeme ostatne veci budem riešiť priebežne a dnes chcem aj kostol vybaviť. Tak držte palce :)
Odpovedať
Ahojte kocky, ako ste na tom s pripravami a podobne? Vsetko podla planu? Mate uz aj saty, obrucky atd? Ja vyberam oznamenia a ide to jak v lete na saniach :-N
Odpovedať
@lejduska ahoooj,ja už mám šaty zajednane, obrúčky sa už vyrábajú a oznámenia rozdané 😊😊😊 momentálne riešim s aranzerkou výzdobu a už máme asi všetko 😊
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?