Je potrebná zmena termínu svadby - august 2020?

Ahojte. Mame mat svadbu 1.8. 2020 Myslíte, že už aj augustové nevesty by si mali lámať hlavu nad zmenou termínu? 😩 Mame zaplatenú zálohu už skoro za všetko a 11.4. som si mala ísť skúšať šaty... Neviem ci počkať aspoň do konca mája alebo rovno riešiť zmenu termínu.. Asi ma porazí.. 😩 Ďakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj, my mame svadbu tiež 1.8.2020 a vôbec netuším čo máme robiť. Máme vytlačené oznámenia, etikety, proste mame už úplne všetko vybavené a vyplatené. Mame mat cca 70 ľudí lenže mame tam hostí aj zo zahraničia. :-( Neviem či máme začať riešiť presunutie termínu alebo máme ešte počkať. No všade sa píše, že to všetko vyvrcholí až o 2-3 mesiace. :-(
Odpovedať
Baby určite to zatiaľ neriešte... počkajte minimálne do mája...mozno dovtedy už na slovensku bude po najhoršom :-)
Odpovedať
to je este dost daleko, mozno to bude dovtedy lepsie, povolia opatrenia trosku, mozno budete musiet mat menej ludi ale rusit uplne by som ju este nerusila, vy mate este celkom dost casu, pockaj mozno do nejakeho juna ako bude situacia vyzerat a potom sa uvidi. ale saty teraz isto skusat nepojdes
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som tiež ešte počkala. August je relatívne ďaleko, ten máj by mohol byť presnejší pri rozhodovaní, či termín presunúť alebo nie :-)
Odpovedať
ja mam tiez 1.8. ale pozastavila som vsetky pripravy. Mame zaplatenu iba rezervaciu za priestor, foto a dekoraterov. Nemam ani saty, obrucky nic, chcela som to riesit v najblizsie dni ale nebudem, davam tomu stopku. Nevidim to realne. Uprimne, vsade sa prezentuje ze to vsetko ma vrcholit v juni v juli, to znamena ze august bude este znacne opatrna nalada.
Odpovedať
a ešte jedna vec. Určite by som to nesilila ...už aj z ucty k tym ľuďom aj k samym sebe. Nemam nejak chuť sa davať ochrchlavať sto ľuďmi, takže my to okrešeme na uplne minimum hostí (ak to nezrušíme úplne) :) :)
Odpovedať
Dievčatá nestrašte ja som si dnes vybavili zmenu z 25.4. na 28.8. ak mi aj ten dátum padne asi to bude znamenie :-D :-D :-D
Odpovedať
My sme tiež na zatiaľ pozastavili prípravy a uvidíme ako sa to bude vyvíjať. Ale ak by sme mali presúvať termín tak to dáme až na ďalší rok lebo neviem ako by sme znovu zohnali starejšieho, fotografa, DJ a všetko ostatné... ;-( a neviem či by sa nám z augusta oplatilo presúvať termín na september alebo október... Už musíme len dúfať, že sa to čím skôr dá všetko do normálu a každá budeme mať svadbu v našom pôvodnom termíne :-)
Odpovedať
vies co to by som este pockala, dnes som citala clanok, ze uz mozno v maji to bude lepsie uz takze do augusta by to aj mohlo byt ok. pockaj este aspon do konca maja a uvidis aka bude situacia :) treba verit
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, svadbu máme plánovanú na 20.06.2020,zatial nič neriešim, uvidíme v máji aká bude situácia. Držím Vám palce :)
Odpovedať
My 26.6. A nič nerusime uvidíme aka bude situácia za mesiac dva 😊 sme optimisticki dúfam že to vyjde
Odpovedať
Článok sa načítava...
My mame 28.8.2020, frajer sice vysiluje uz, ale ja chcem pockat aspon do juna :)
Odpovedať
@zajo123 isto by som počkala. je to predsa len termín dosť vzdialený dnešnému dátumu a moc by som si priala aby už niekedy v júly bolo už všetko v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
My sme asi moc veľkí optimisti lebo sestra má svadbu 2.5.2020 a zmena neprichádza v úvahu lebo už sa potom na svet pýta bábo takže sa za nás modlite 🙏 v najhoršom prípade sa bude svadba konať len v kruhu tej najbližšej rodiny do 30 hostí (aj keď všetky pozvánky sú rozdané a aj všetko vrátane pierok atď. je už hotové)
Odpovedať
My máme svadbu 27.6.2020 a zatiaľ veríme, že bude. Myslíme optimisticky :-) Nič nepresúvame, v júny už býva teplo, tak hádam to pominie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
máme 11.7. a nič sa neruší. Keď budem mať týždeň pred a bude to zlé, vtedy budem rušiť, nerobte to ani vy, baby :) to je ešte príliš ďaleko, môže sa to zvrtnúť ešte akokoľvek. Čo sa týka tých modelov, čo tu telky a noviny tak veľkolepo šíria, že to vrcholiť bude v júli a neviem kedy ešte - to sú modely, nie predpovede, nič, čo je pevne dané (popravde, prof. Krčméry sa včera vyjadril, že epidemiológovia majú na to pomerne iný názor). Nedržte sa toho tak pevne. ;-)
Odpovedať
este netreba robit paniku, tolko veci sa moze zmenit :) ked bude jun a stale to nebude lepsie tak potom treba nad tym zacat uvazovat ale do augusta, je este dost casu, prakticky skoro 5 mesiacov kedze to mate na zaciatku, treba verit a mysliet pozitivne
Odpovedať
hmmmm etse by som to isto nechala tak a nic nerusila presne je to skoro pol roka dopredu a nik nevie co bude este o tyzden. nechaj si zatial termin tak a cez leto uvidis, ci sa to zlepsi alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevestičky,až by ste potrebovali riešiť i Foto-Video služby pri Vašich zmenách termínov na jesenné či zimné svadby,ešte máme zopár voľných sobotných termínov . Verím však ,že sa situácia už dovtedy upokojí. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Baby my máme 20.júna a nepresúvame ani nerušíme dúfame že to dovtedy prejde ako povedal aj pán doktor Krčméry , len dodržujme pokyny čo nám nariadili z hora a pomáhajme si :) takže sa modlime a dúfajme že aby to čím skôr skončilo a aby sme mali všetky svadbu podľa predstáv bez prekladania a rušenia, hlavu hore a troška optimizmu nám nezaškodí do tejto žiaľ nepríjemnej situácii ❤❤❤ držím palčeky 😊
Odpovedať
Ooo baby, ďakujem za toľko reakcií. Hej aj ja som si vravela, že ešte je čas, ale predsalen som už mala na každý mesiac rozplanovane co nakúpiť a objednať a bojím sa to teraz robiť, aby sme napokon zbytočne "neprerobili" a radšej šetriť peniaze na ťažšie časy. 🙈😄 A napokon ak svadba bude, bojím sa, že mesiac-dva vpred budem všetko zháňať narýchlo. 🥴 Trocha ma upokojila naša cukrarka, ktorá má svadbu 17.7. a písala mi, že tiež zatiaľ nič nerušia, ale tiež stopli prípravy a vyckaju do konca mája. Skúšku šiat samozrejme presúva ale to sa tiež obávam, že na poslednú chvíľu bud nebudú mať moje číslo alebo nezoženiem podľa predstáv... No modlíme sa, nech všetko dobre dopadne. Hovorím si, že je teraz aj tak najdôležitejšie nech to všetci prežijeme v zdraví.. Tak si držme palce a ešte raz ďakujem za toľko odpovedí. :) PS: zahraničných hostí my na svadbe nemáme, svadba nebude veľká, do 50 hostí, ale pripravujeme to so "vsim vsudy" vrátane cepcenia, tak snáď sa to podarí..
Odpovedať
Profilova fotka
@18denka5 a ja som svadbu 2.5 presunula na 18.7 a az ma s.....chyta kurna nech je dobre
Odpovedať
@klaudia1512 Presne, aj my mame 13.juna a s malou dusickou dufame ze to bude dovtedy OK. My sme este k tomu zo zahranicia, teraz sme mali cestovat domov a riesit posledne veci ohladne svadby, takze az to vyjde a nebude sa nic posuvat budeme mat co roit aby sme vsetko stihli do terminu....
Odpovedať
Tak to ti verím, ale zvládnete to :) to už budú len dolaďovačky, len nech nám to všetko vyjde tak ako má podľa naších predstáv 😊🙏🙏
Odpovedať
My máme svadbu 19.9 a všetci sa ma pýtajú či svadbu nerušíme a pravdupovediac ma už neskutočne vytáčajú tieto reči, lebo som nastavená že svadba bude, všetko to prejde, situácia sa zlepší a hotovo! Myslím pozitívne ale všetci dookola ma len deptajú. Ja pevne verím a dúfam že sa situácia zlepší,všetko to prehrmí, prejde a bude len dobre :)
Odpovedať
My sme už začali riešiť náhradný termín na budúci rok. Mali sme mať 1.8.2020. Ale nemáme este niektoré veci ako oblek, obrúčky a ani to nemáme kde teraz kúpiť. :-| A neviem ci to budeme stíhať. Bojime sa aj toho, že by nám tam neprišla polka ľudí, predsa tam mame aj starších hostí a aj zo zahraničia. A neviem si predstaviť, že by sme tam boli všetci ešte v rúškach. Určite ešte počkáme do konca apríla aká bude situácia ale pre istotu sme si už rezervovali aj nový termín na budúci rok. :-)
Odpovedať
My máte mať svadbu v septembri, nemáme poriešené skoro nič okrem sály, kapely a fotografa..A vlastne aj zálohu za oznámenia .šaty som chcela riešiť a vlastne aj zvyšok teraz apríl / máj. Takže sme stopli prípravy a ako spomínala jedba baba vyššie..Krčméry..baby Krčméry! :-D :-) Tiež sa riadim podľa neho - skúseného postaršieho pána, ktorý tvrdí, že v máji sme späť. Prognózy o tom, že najhoršie to bude jún,júl som zahodila do koša a nevraciam sa k nim. BuĎme pozitívné :-) My tiež počkáme do konca mája aká bude situácia a uvidíme :-) Povedali sme si ale že sa vezmeme tak či tak, či už to bude v plnej parade s hosťami a zábavou, alebo to budeme len my dvaja+ svedkovia. Prekladať svadbu nebudeme. Len uvidíme v akom počte bude :-)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu tiež 1.8.2020. Sme optimistickí🙂 tiež mame všetko po riešené, čo sa týka etiekiet, oznámení a podobne - podotýkam, všetko s dátumom. Tiež verím prognózam pána Krcmeryho🙂 A ak by naaaahodou, že musíme termín presunúť, nič na čom je dátum sa meniť nebude, každý pochopí, aká bola situácia.
Odpovedať
Ahojte , neurazte sa ale to čo riešite neni normálne ... do augusta máte 4mesiace ...viete koľko to je ?? A už teraz riešite presun a stresujete sa ? Ja viem ze toto je hrozná vec čo sa všetko deje ale prečo aspoň preboha nedočkáte do júna aká bude situácia ?? A len tu zbytočne stresujete ostatne nevesty nemôžem to tu už ani čítať lebo len sama depresia . Nechcem byt zlá ale čo majú povedať baby čo máji svadbu v apríli a máji .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?